60
  • 60 59:31
    Panthers Praha

Panthers Praha - TJ Sokol Nové Strašecí 3:2
branky: 19. Lucie Šindelářová, 32. Adéla Kuchařová, 38. Anna Staňková - 2. Kristýna Kleknerová, 12. Nina Schumannová; rozhodčí: Jitka Jedličková - Jan Řehák; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Štěpánka Neumanová 24 - Nela Pravdová 19, Nikola Siskosová 14; po třetinách: 1:2, 2:0, 0:0
60:00 Komentář domácích Ďurina Matěj (Vedoucí): Dneska jsme se opřeli o pevnou obranu podpořenou skvělým výkonem gólmanky. Do útoku to dnes nešlapalo tak jak by mělo. Máme na čem pracovat a budeme. Výkon týmu má vzestupnou tendenci a je důležité setrvat. Děkujeme soupeři a divákům. W. PS: Posíláme pozdrav do New BuBu! :D
60:00 Komentář hostů Kleknerová Kristýna (Trenér): Včera jsme se vystřílely, nejde nic. Ještě když se přizpůsobíme hře soupeře. Za nás dnes jeden z nejhorších výkonů. Děkujeme...
60:00 Střely ve 3. části: 14:9
59:32 Hosté to zkouší v šesti.
59:31 Timeout Panthers Praha
52:33 Druhá přesilovka hostujcího týmu, třeba dopadne tentokrát lépe, alespoň se střelou na branku.
52:23 Vyloučen hráč #33 Veronika Raková družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost
51:23 Situace domách 3 na 1. Kris rozhodla danou situaci vyřešit sobecky a vystřelila Siskosová kryje.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #69 Nikola Siskosová družstva TJ Sokol Nové Strašecí
40:00 Střely ve 2. části: 10:9
39:44 Neumanová vykryla únik Büterové.
39:12 Hosté hráli dlouho ve 4, domácí toho nedokázali využít.
37:34 GÓL Panthers Praha! 3:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #17 Anna Staňková, asistoval #28 Adéla Vlčková (3:2)
37:34 Vlčková nabrala obrovskou rychlost a prošla dvě soupeřky..jak se míček dostal do brány je mi záhadou.
35:59 Zubová před prázdnou bránu přestřeluje.
35:57 Domácí se řítí 4 na 1.
34:48 Raková se dokázala díky rychlosti dostat před soupeřku a vybojovala faul v rohu.
33:56 Hosté obstřelují bránu, z přesilovky nic.
31:56 Vyloučen hráč #59 Emily Maurerová družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:55 Mauerová se po výroku rozdočí diví, ale na jejím místě bych sklopil uši a dále nekomentoval.
31:22 GÓL Panthers Praha! 2:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #71 Adéla Kuchařová z trestného střílení (2:2)
31:22 Kuchařová dokazala v samostaném úniku vybojovat faul, který rozhodčí Řehák posoudil na samostatný nájezd.
31:02 Tázlerová nahazuje na bránu, brankářce hostů míček vypadl. Při troše stěstí by tam mohl příště i zapadnout.
30:23 Parádní blok Novákové a řítí se dopředu.
29:37 Kuchařová ani na třikrát nedokázala překonat brankářku Pravdovou.
28:50 Hosté odpalují a běží střídat.
27:37 Vyloučen hráč #6 Dominika Soukupová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:37 Domácí si zahrají první přesilovou hru v tomto utkání.
20:01 Zahajovací buly druhé části vyhrávají domácí.
20:00 Střely v 1. části: 12:8
20:00 Po první třetině svítí na tabuli přívětivější skóre pro hostující tým. Až ke konci třetiny se dokázaly holky dostat na kontaktní branku.
18:47 GÓL Panthers Praha! 1:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #27 Lucie Šindelářová, asistoval #49 Eliška Zubová (1:2)
18:47 Šindelářová z půlky parádní střelou, která končí za zády Pravdové. Nutno vyzdvyhnout parádní clonu od Mauerové.
18:30 Mauerová sama na středu, pálí vysoko nad.
15:53 Navzdory tomu, že je Zubová na hrišti jsou naše útoky bezzubé.
15:12 Staňková dlouhou kličkou, míček jí sjel a hosté šli do protiútoku, důležitý zákrok Naumanové.
13:07 Hosté opět hrozí brejku, Neumanová vytěsnila.
12:23 Peterková natlačila Kris až na malé brankoviště, rozehrávat budou domácí.
11:57 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #15 Nina Schumannová, asistoval #21 Veronika Křečková (0:2)
10:10 Domácí měli obrovské štěstí, že se hostům nepodařilo zpracovat skákavý míček před Neumanovou.
06:25 Budská trefuje tyčku.
06:02 Teďka aktivní pasáž domácích, Braunová se snažila vystřelit pokaždé co měla míček na čepeli, bohužel nedaří se nic.
05:25 Hezká kombinace mezi Cajthamlovou a Hromkovou, bohužel druhé míček sjel.
04:25 Malíková opět sama v samostatném úniku, naštěstí ji míček těsně před Neumanovou sjel.
01:22 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #16 Kristýna Kleknerová, asistoval #13 Eliška Malíková (0:1)
01:22 Kleknerová se dokázal obtočit okolo brány a dostala míček za Neumanovou.
01:12 Hosté hrozí z brejku.
00:01 Úvodní buly vyhrávají holky z Novéhe Strašecí.
00:00 Vítám Vás u 22. kola 1. ligy žen. Oba dnešní účastníci svůj včerejší zápas prohráli. Uvidíme, kdo si dneš zpraví chuť.