3:8
    Kristýna JIRÁSKOVÁ
    ()

MITEL Florbalová akademie MB - FAT PIPE Tigers Start98 3:8
branky: 4. Ivana Miklíková, 28. Daniela Švejdová, 41. Daniela Švejdová - 9. Anna Žitná, 13. Eva Křtěnová, 22. Alžběta Řeháková, 22. Eva Křtěnová, 42. Kateřina Ciblová, 45. Eva Křtěnová, 51. Eva Křtěnová, 53. Kristýna Jirásková; rozhodčí: Matěj Šturma - Albert Roučka; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Klára Šimonová 24 - Eliška Držíková 27; po třetinách: 1:2, 1:2, 1:4
60:00 Komentář hostů Koníček Miroslav (Trenér): Vstup do nového rok skončil asi nejlépe jak mohl. Dneska jsme to ve velmi okleštěné sestavě zvládli bravůrně. Jsem rád, že jsme prakticky celý zápas drželi to, co jsme chtěli. Krom určitých pasáží hlavně ve druhé třetině to opravdu tak bylo. Třetí třetina v naší režii, ty nám sedí dlouhodobě :). Holky dnes zaslouží obrovskou pochvalu, odbojováno neskutečně! Díky soupeři, rozhodčím, divákům a jedeme dál!!
60:00 Komentář domácích Kovačík Jan (Trenér): Dnešní utkání bylo z naší strany plné nepřesností. Nedokázali jsme si přihrát jednoduché nahrávky a proměnit jasné gólové příležitosti. Namísto toho jsme soupeři darovali spousty lacinných branek. Tyto věci musíme absolutně eliminovat v zítřejším utkání. Děkuji soupeři s rozhodčím za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 11:15
59:02 Hosté uzamkli své soupeřky a snaží se přidat další gól
56:59 Obrovské šance na obou stranách zůstávají nevyužité
56:09 Nadějná střela hostů míjí branku
54:23 Další neproměněná šance domácích.
53:34 Domácí brankářka zůstala ležet na zemi ale naštěstí se zvládla dát dohromady.
52:34 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 3:8
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #22 Kristýna Jirásková bez asistence (3:8)
51:28 Vyloučen hráč #7 Kateřina Ciblová družstva FAT PIPE Tigers Start98 na 2 minuty za sekání
50:17 Domácí mají velký problém s proměňováním tutových šancí
50:06 Timeout MITEL Florbalová akademie MB
50:06 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 3:7
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #19 Eva Křtěnová, asistoval #12 Kristina Venerová (3:7)
49:00 Brankářka hostů nic neviděla ale skrytá střela ji trefila
47:51 Další obrovská příležitost hostů zůstala neproměna.
46:36 Další průchod domácí obranou ale střela jde mimo
45:58 Krásná klička hráčky hostí ale její střelu blokuje soupeřka.
44:26 Povedený a důležitý dvojblok hostující hráčky.
44:04 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 3:6
43:26 Domácí poslední minuty kralují na hřišti což vyústilo v nastřelení tyčky.
42:26 Domácí hráčka získala míček před brankou hostí ale byla příliš blízko brankářce na to aby zakončila.
41:31 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 3:5
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #7 Kateřina Ciblová bez asistence (3:5)
41:31 Ztráta domácích uprostřed hřiště a hosté konečně proměňují samostatný únik.
40:05 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 3:4
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #94 Daniela Švejdová bez asistence (3:4)
40:05 Povedený vstup domácích do závěrečné třetiny.
40:00 Střely ve 2. části: 13:8
39:16 Domácí brankářka chytá samostatný únik
37:58 A další tyčka hostů! Domácí brankářka má dnes dobře postavenou branku.
36:54 Hosté trefují tyčku!
35:07 Domácí hráčka sama před brankou netrefuje skákající míček ideálně
34:12 Parádní zákrok domácí brankářky
33:32 Další zákrok na hraně, rozhodčí ale nechávají volnější metr
33:10 Pěkná souhra domácích, z tohoto úhlu však góly nepadají.
32:21 Ukázková střela ze strany domácích, brankářka však chytá.
29:09 Krásná crossová přihrávka útočným pásmem domácích , míček však v brance nekončí.
27:55 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 2:4
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #94 Daniela Švejdová, asistoval #77 Kristýna Gocová (2:4)
27:23 Hosté v klidu drží ,míček.
25:55 Další velká neproměněná šance ze strany domácích
25:20 Krásná střela hráčky hostí ale brankářka měla dobrý výhled.
23:29 Chyba domácích ale potrestání nepřichází.
22:00 Domácí před poloprázdnou brankou netrefuje míček.
21:19 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 1:4
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #19 Eva Křtěnová bez asistence (1:4)
21:15 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 1:3
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #9 Alžběta Řeháková bez asistence (1:3)
20:20 Domácí ze začátku nasadili vysoké tempo
20:00 Střely v 1. části: 6:9
18:09 Zákrok na hraně faulu ale hra se nepřerušuje.
16:43 Dobrý blok domácího týmu.
15:07 Slibná střela domácího týmu byla zblokována.
13:28 Domácí brankářka předvádí dobrý zákrok.
12:04 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 1:2
12:04 Tento gól už však platí.
11:25 Hosté střílí branku ale pro hru v brankovišti neplatí.
10:46 Dochází na sérii nepřesností na obou stranách.
09:20 Hosté neproměnili samostatný únik.
08:35 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 1:1
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #10 Anna Žitná, asistoval #19 Eva Křtěnová (1:1)
06:58 Brankářky obou týmů se pyšní výbornými zákroky.
06:07 Hra se nám postupem času vyrovnává.
04:16 Domácí vstoupili do hry s velkým zápalem.
03:15 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 1:0
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #21 Ivana Miklíková, asistoval #44 Viktorie Vacardová (1:0)
00:00 Vážemí diváci, vítám vás na prvním zápase v novém roce. Dnes se podíváme na 19. kolo první ligy žen. Na straně hostí přivítáme Fat Pipe Tigers Start 98 a na straně domácí MITEL Florbalová akademie Mladá Boleslav. Rozhodčí pro dnešní zápas jsou Matěj Sturma a Albert Roučka.