• 60 59:34
    4:7
    (Skříšovská)

SK Meťák České Budějovice - BLACK ANGELS 4:7
branky: 1. Michaela Doležalová Hrubá, 2. Johana Tušlová, 49. Anežka Macháčková, 60. Michaela Doležalová Hrubá - 13. Markéta Chaloupecká, 25. Zuzana Mervartová, 29. Markéta Baťková, 31. Eliška Koželuhová, 32. Markéta Baťková, 40. Vendula Kolkusová, 53. Markéta Baťková; rozhodčí: Jan Korábek - Kamil Vraspír; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Kristýna Petržalová 40 - Šárka Černá 12; po třetinách: 2:1, 0:5, 2:1
60:00 Komentář hostů Vachule Martin (Asistent trenéra): Po vánoční pauze jsme začali dost špatně, ale od 2.třetiny jsme zlepšili hru a začali jsme hrát florbal. Děkujeme divákům, rozhodčím a soupeřům.
60:00 Komentář domácích Tibitanclová Eliška (Vedoucí): Dnes jsme měly velmi dobrý vstup do zápasu a celou první třetinu jsme hrály velmi dobře. V druhé třetině jsme daly hlavu dolu a spadly nám tam smolné vlastní goly. Trošku na nás byla znát vánoční pauza a fyzicky jsme se soupeřkami místy nestíhaly. nDěkujeme soupeřkám za férové utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 6:14
59:34 GÓL SK Meťák České Budějovice! 4:7
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #84 Michaela Doležalová Hrubá, asistoval #39 Petra Skříšovská (4:7)
52:11 GÓL BLACK ANGELS! 3:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #19 Markéta Baťková bez asistence (3:7)
48:58 GÓL SK Meťák České Budějovice! 3:6
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #25 Anežka Macháčková, asistoval #23 Johana Tušlová (3:6)
48:58 Macháčková si prošla přes tři hráčky Bleků a zakončila zkušeně do víka, jako Connor Bedard
46:35 Útok Meťáku končí za bránou hostů, kde jim hráčky Andělů míček odebraly
45:23 Po akci Meťáku vystřelila Skříšovská,  střela trefuje jen obránkyni Bleků
41:23 Asterová nahrávala na osamocenou Lisovou před bránou, míček byl ale rychlejší a končí v rohu hřiště
40:00 Střely ve 2. části: 5:18
40:00 Blekům se ve druhé třetině začalo dařit proměňovat střely a povedlo se jim zvýšit na 2:6
39:47 GÓL BLACK ANGELS! 2:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #76 Vendula Kolkusová, asistoval #13 Dominika Tůmová (2:6)
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny
37:57 Po střele Šnajberkové zvoní tyč, ale máček letí pryč
35:46 Únik bleků 2 na 1 zakončuje Koželuhová bohužel pro ni vysokou holí, gól proto neplatí
34:50 Hosté hrají v plněm počtu
33:50 Po minutě trestu Šnajberkové se hráčky Bleků dostaly k balónku a útočí na bránu Meťáku
32:50 Vyloučen hráč #21 Vanda Šnajberková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře
32:16 Trestné střílení družstva SK Meťák České Budějovice neproměnil #15 Marie Jozová.
32:16 Zimová byla při samostatném úniku faulována, následuje nájezd
31:31 GÓL BLACK ANGELS! 2:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #19 Markéta Baťková, asistoval #14 Markéta Chaloupecká (2:5)
31:31 Bleci se rozjeli a druhou třetinu i proměňují střely
30:34 GÓL BLACK ANGELS! 2:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #95 Eliška Koželuhová, asistoval #43 Adriana Fricová (2:4)
30:34 Obrana Meťáku se nedokázala vypořádat míčkem, který Petržalové vypadl z ruky a Koželuhová zvyšuje na 2:4
28:26 GÓL BLACK ANGELS! 2:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #19 Markéta Baťková, asistoval #72 Adéla Košvancová (2:3)
28:26 Míček se od střely Baťkové z bezprostřední blízkosti brány odrazil do vzduchu až Petržalové záda
27:48 Lisové střelu z rozehrávky Černá vychytala
26:43 Balejová trefuje nohu Petržalové
24:17 GÓL BLACK ANGELS! 2:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #55 Zuzana Mervartová, asistoval #61 Karolína Laura Hornová (2:2)
19:51 Macháčková backhandovou střelou trefuje tyč
18:57 Vyloučen hráč #76 Vendula Kolkusová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
18:57 Kolkusová byla moc blízko gólmance, Meťák proto bude mít minutu do konce třetiny na proměnění přesilovky
16:45 Domácí jsou v plném počtu
16:12 Asterová běžela sama na bránu, Černá však chytá
15:45 Minuta uběhla a Bleci zatím netrefili bránu
14:45 Vyloučen hráč #24 Vu Dieu Linh Trinh družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
14:00 Rozhodčí signalizuje odložené vyloučení. Černá opouští bránu Blacků
12:39 GÓL BLACK ANGELS! 2:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #14 Markéta Chaloupecká, asistoval #9 Denisa Vachulová (2:1)
12:39 Míček se po mnoha odrazech se míček dostává do brány Meťáku a Bleci snižují
11:14 Střela Baťkové se po teči odráží do helmy Petržalová
10:00 Zápas zatím vyrovnaný a hra se přelévá ze strany na druhou
07:30 Střely Blacků zatím nemíří na bránu
01:41 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:0
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #23 Johana Tušlová, asistoval #26 Tereza Procházková (2:0)
00:48 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:0
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #84 Michaela Doležalová Hrubá, asistoval #10 Klára Asterová (1:0)
00:48 Z přečíslení 2 na 1 otevírá skóre Doležalová Hrubá
00:01 Úvodní buly vyhrály hráčky Black Angels