• 59 58:59
    2:6
    (Mašková)

ACEMA Sparta Praha - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 2:6
branky: 10. Pavla Lišková, 20. Kristýna Mandíková - 8. Kristýna Krutinová, 15. Anna Alexandra Suková, 20. Victoria Binědová, 25. Martina Špetová, 27. Victoria Binědová, 59. Victoria Binědová; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Lukáš Tomášek; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 33; zásahy brankářů: Karolina Hujerová 22 - Anna Urbanová 23; po třetinách: 2:3, 0:2, 0:1
60:00 Komentář domácích Kozlík Tomáš (Trenér): Z naší strany velmi ospalé utkání, do kterého jsme se nedokázali dostat a proto Plzeň zaslouženě zvítězila.
60:00 Komentář hostů Procházka Vít (Trenér): Proti včerejšku jsme se zlepšili ve hře s míčkem a většinu zápasu kontrolovali hru, cením že jsme se udrželi celých 60 minut v plné koncentraci. Holky bezvadně zvládly improvizace v sestavě, body z tohoto víkendu jsou pro nás nesmírně důležité. Děkujeme soupeři za zápas, my si jdeme krátce odpočinout a ve středu všechny zveme na čtvrtfinále Poháru k nám domů na Slavii proti Chodovu. Hezký zbytek neděle všem.
60:00 Střely ve 3. části: 10:7
58:59 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #77 Kateřina Mašková (2:6)
58:01 Timeout ACEMA Sparta Praha
57:30 Lejbová netrefuje prázdnou branku.
56:15 Sparta jde do šesti.
56:14 Mašková při svém výpadu na branku zašlápla brankářku Hujerovou.
55:30 Mašková přízemní střelou o milimetry branku netrefuje.
55:00 Sparta má převahu nyní.
54:15 Krutinová ze středu netrefuje branku.
53:34 Urbanová volejbalisticky vyrazila míček za mantinel.
50:46 K ve velkým brankovišti stojící Šporové se nakonec nedostal míček.
49:02 Raslová vyloženě prováhala šanci na gól.
47:59 Plzeň v pěti.
45:59 Vyloučen hráč #16 Alžběta Kopřivová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
45:59 Kopřivová chtěla vypíchnout míček protihráčce, ale trefila pouze hůl.
45:19 Sparta jde do šesti protože se bude vylučovat na straně Plzně.
44:25 Hujerová nakonec chytila míček, který poskakoval v brankovišti.
43:00 Krutinové se zamotal míček pod nohama, ale situaci zvládla ukočírovat.
41:11 Sparta drží míček a rozvážně rozehrává.
40:01 Úvodní buly vyhrává Sparta.
40:00 Střely ve 2. části: 7:9
39:00 Poslední minuta druhé třetiny.
37:40 Vránová trefuje tyč ze středu.
35:48 Kaslová střílí z první vysoko nad zařízení.
34:52 Mandíková doráží střelu ale Urbanová chytá i napodruhé.
31:15 Kopřivová neměla komu nahrát ze standardky a tak vystřelila na branku. Hujerová střelu viděla a neměla s ní problém.
30:25 Hujerová vyrazila střelu Slukové za mantinel.
29:00 Vránová po souboji rozrazila mantinely.
28:04 Nához Šporové na Faťunovou přišel vniveč.
26:55 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #98 Kamila Kaslová (2:5)
26:55 Binědové se prosadila skrytou střelou z výběhu.
26:08 Hujerová nakonec lapila míček při skrumáži před brankou.
25:11 Urbanová vykryla překvapivou střelu z velkého úhlu.
24:40 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #76 Martina Špetová, asistoval #77 Kateřina Mašková (2:4)
23:00 Standardka Sparty skončila střelou do bloku.
22:10 Přerostová se na posední chvíli postavila do bloku a tak zmařila šanci Fatuňové.
21:23 Mandíkové se nepodařilo dorazit míček do branky.
20:01 Úvodní buly druhé třetina vyhrává Sparta.
20:00 Střely v 1. části: 8:11
19:50 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #33 Kristýna Mandíková, asistoval #23 Pavla Lišková (2:3)
19:17 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #76 Martina Špetová (1:3)
19:17 Samostatný únik zakončen blafákem.
19:12 Plzeň v pěti.
19:00 Poslední minuta druhé třetiny.
17:12 Vyloučen hráč #11 Andrea Žižková družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
17:12 Žižková ve snaze odebrat soupeřcce míček sekla do hole.
16:08 Trenér Sparty stahuje na dvě formace.
15:32 Jakešová ubránila souboj 1 na 1 proti Maškové.
14:42 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #6 Anna Alexandra Suková, asistoval #98 Kamila Kaslová (1:2)
14:30 Vyloučen hráč #18 Nikola Křemenáková družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za bránění ve hře
14:30 Křemenáková nechala v souboji v rohu koleno a srazila hráčku k zemi.
12:35 Křemenáková od mantinelu netrefuje branku.
10:50 Lorencové se úplně nepovedlo "entree" a při naskakování do hry škobrtla o mantinel.
09:46 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #23 Pavla Lišková, asistoval #33 Kristýna Mandíková (1:1)
09:46 Signál z rohu končí gólem. Po odskoku se trefuje Lišková.
09:44 Jakešová po střetu v rohu končí za mantinele.
07:55 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #15 Kristýna Krutinová, asistoval #16 Alžběta Kopřivová (0:1)
07:55 Ne moc nebezpečná střela ze standardky z dálky nakonec přes pár odrazů končí v brance.
06:52 Faťunová už chtěla zakončit svůj únik, ale Suková se vrátila včas a míček jí odebrala.
05:45 Kopřivová se nedokázala prosadit přes osobní obrany Sparty při rozehrávce z rohu.
04:30 Zemanová vynikajícně zalepila skákající míček.
04:00 Suková střílí od mantinelu mimo branku.
02:00 Oba týmy se nemohou udržet na útočné polovině.
00:01 Úvodní buly vyhrává Sparta.