59
  • 59 58:16
    13:5

FAT PIPE Tigers Start98 - BLACK ANGELS 13:5
branky: 4. Nikola Skoková, 24. Nikola Skoková, 26. Eva Křtěnová, 27. Kristina Venerová, 32. Tereza Míková, 33. Nikola Skoková, 33. Alžběta Řeháková, 37. Eva Křtěnová, 46. Karolína Janatková, 47. Tereza Míková, 47. Monika Škorpová, 49. Eva Křtěnová, 55. Nikola Skoková - 12. Sabina Šnajberková, 14. Markéta Baťková, 43. Markéta Chaloupecká, 54. Veronika Balejová, 59. Markéta Baťková; rozhodčí: Matouš Čistecký - Jakub Tázler; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Michaela Galušková 24 - Šárka Černá 28; po třetinách: 1:2, 7:0, 5:3
60:00 Komentář domácích Koníček Miroslav (Trenér): Klasické naše drama zvané první třetina. Od druhé třetiny jsme dělali to, co jsme chtěli, měli jsme dost šancí a z toho pramenila i naše produktivita. Musím dnes holky pochválit, celkově zvládnutý zápas od nás. Zítra poslední zápas roku 2023, tak doufám, že to zakončíme na jedničku. Děkuji soupeři, rozhodčím, divákům.
60:00 Komentář hostů Jarolímová Anet (Trenér): Trošku divoký zápas, který jsme dobře začaly a špatně skončily. Výpadky a polevení v zápase nás vždy stojí obdržené goly a dneska to bylo o to víc znát. Kvalita soupeře byla nad naše síly. Gratulujeme a pojdme pracovat dál a lépe.
60:00 Střely ve 3. části: 14:13
58:16 GÓL BLACK ANGELS! 13:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #19 Markéta Baťková, asistoval #12 Sabina Šnajberková (13:5)
58:16 Black Angels se ještě snaží dotáhnout skóre.
57:01 Právě probíhají poslední tři minuty základní hrací doby.
56:30 Tým hostů hraje v plném počtu.
54:30 Vyloučen hráč #61 Karolína Laura Hornová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
54:30 Další přesilovka Startu.
54:22 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 13:4
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #27 Nikola Skoková, asistoval #3 Zuzana Simandlová (13:4)
53:07 GÓL BLACK ANGELS! 12:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #84 Veronika Balejová, asistoval #12 Sabina Šnajberková (12:4)
53:07 Opět s trochou štěstí padá další gól. Tentokrát do brány Galuškové.
48:49 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 12:3
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #19 Eva Křtěnová, asistoval #27 Nikola Skoková (12:3)
48:49 Krásná kombinace Křtěnové se Skokovou opět přináší ovoce.
48:38 Střela Moravcové zahrála na branku Černé.
46:39 Timeout BLACK ANGELS
46:39 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 11:3
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #32 Monika Škorpová, asistoval #19 Eva Křtěnová (11:3)
46:39 Další velice rychlý gól a Start zvyšuje na skóre, které se Blackům bude jen těžko dohánět.
46:14 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 10:3
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #13 Tereza Míková, asistoval #64 Michaela Moravcová (10:3)
46:14 Míková z velké dálky střílí další gól pro Start a zakulacuje skóre.
45:36 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 9:3
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #16 Karolína Janatková, asistoval #64 Michaela Moravcová (9:3)
45:36 Janatková tečovala dlouhou nahrávku přímo do brány.
45:25 Domácí hrají v plném počtu.
44:30 Venerová blokuje střelu nahrávku na střed.
43:25 Vyloučen hráč #15 Mayya Lytorova družstva FAT PIPE Tigers Start98 na 2 minuty za sekání
43:25 Přesilovou hru si zahrají i hráčky Blacků.
42:31 GÓL BLACK ANGELS! 8:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #14 Markéta Chaloupecká, asistoval #46 Eliška Nová (8:3)
42:31 Po zmatku před Startí bránou končí míček v bráně a Blaci postupně dohnánějí náskok Startu.
42:16 Janatková střílí vysoko nad bránu.
41:47 Start rozehrává ze svého rohu.
40:51 Baťková špatně zpraocvává míček, a tak její střela končí mimo bránu.
40:01 Úvodní buly vyhrává tým domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 17:6
39:28 Hornová obětavě skočila do střely Skokové.
39:01 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:17 Kolkusová míjí bránu.
36:54 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 8:2
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #19 Eva Křtěnová, asistoval #16 Karolína Janatková (8:2)
36:54 Janatková výborně našla Křtěnovou, která střílí další rychlý gól.
35:01 Start je na míčku a postupně střídá.
32:50 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 7:2
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #9 Alžběta Řeháková, asistoval #64 Michaela Moravcová (7:2)
32:50 Další rychlý gól Startu zvyšuje skóre na vysokých 7:2.
32:28 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 6:2
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #27 Nikola Skoková, asistoval #12 Kristina Venerová (6:2)
32:28 Skoková si vybíhá a střílí již třetí gól zápasu.
31:59 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 5:2
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #13 Tereza Míková, asistoval #77 Minh Anh Pham (5:2)
31:59 Míková s trochou štěstí střílí další.
30:22 Tým hostů hraje v plném počtu.
28:22 Vyloučen hráč #46 Eliška Nová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za držení
28:22 Janatková v souboji s Novou vybojovává první přesilovku zápasu.
26:03 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 4:2
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #12 Kristina Venerová, asistoval #19 Eva Křtěnová (4:2)
26:03 Křtěnová nahrává ze standardky Křtěnové, která rychlou střelou posouvá Start do dvougólového náskoku.
25:58 Nová blokuje nához protihráčky.
25:07 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 3:2
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #19 Eva Křtěnová, asistoval #32 Monika Škorpová (3:2)
25:07 Křtěnová krásně nachází volné místo v bráně a posouvá Start do vedení.
24:35 Skalíková Emilie je v obrovské šanci, její pokusy ale Černá blokuje.
23:35 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 2:2
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #27 Nikola Skoková, asistoval #19 Eva Křtěnová (2:2)
23:35 Kombinace Skokové a Křtěnové zajišťují Startu druhý gól.
22:47 Baťková blokuje střelu na středu.
21:28 Janatková v rohu opět padá, ale naštěstí opět bez vážných následků.
20:42 Skoková si v souboji vybojovala volný úder.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým domácích.
20:00 Střely v 1. části: 10:10
19:01 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
17:28 Black Angels jsou na míčku a postupně střídají.
15:26 Galušková nohou vyráží míček za mantinel.
14:18 Černá vyráží hlavou střelu Škorpové.
13:01 GÓL BLACK ANGELS! 1:2
13:01 Baťková ve spolupráci se skvělou clonou střílejí další gól pro Blacky.
12:12 Lytorova těsně míjí.
11:28 GÓL BLACK ANGELS! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #12 Sabina Šnajberková, asistoval #53 Lucie Šárová (1:1)
11:28 Šnajberková Sabina s přehledem vymetá šibenici a vyrovnáva.
10:39 Černá ustála tlak před bránou a posouvá míček zpátky do hry.
09:42 Černá chytá střelu Škorpové.
07:48 Hosté rozehrávají ve svém rohu.
05:45 Fricová trefuje boční síť.
04:39 Start tlačí hosty na jejich půlce.
03:40 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 1:0
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #27 Nikola Skoková, asistoval #32 Monika Škorpová (1:0)
03:40 Škorpovoá nachází Skokovou, která s přehledem skóruje.
02:59 Venerová blokuje střelu Šnajberkové Sabiny.
02:19 Janatková málem střílí do odhalené brány, ale ztrácí rovnováhu a padá.
01:11 Nová blokuje střelu Skokové.
00:01 Úvodní buly vyhrál tým domácích.
00:00 Vítáme Vás na online přenosu utkání na Hale Jedenáctka. Dnes se utká domácí tým FAT PIPE Tigers Start98 proti hostům BLACK ANGELS.