6:3
    Adéla KOŠVANCOVÁ
    ()

Prague Tigers Nehvizdy - BLACK ANGELS 6:3
branky: 13. Dominika Steinbachová, 34. Nikola Hamerníková, 37. Irena Palatínusová, 46. Petra Šusterová, 47. Petra Šusterová, 54. Nikola Bursová - 37. Markéta Baťková, 38. Sabina Šnajberková, 58. Adéla Košvancová; rozhodčí: Alexander McIntosh - Filip Novák; vyloučení: 0:5; využití: 2:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Martina Pilšáková 26 - Markéta Antalová 26; po třetinách: 1:0, 2:2, 3:1
60:00 Komentář hostů Jarolímová Anet (Trenér): Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Průša Tobiáš (Trenér): Do utkání jsme nevstoupili nejlépe, soupeř byl aktivnější a všude dřív. Hodně nám pomohl první gól. Od něj se hra již vyrovnávala. Zápas plný soubojů jsme ve finále zvládli a bereme hodně důležité body. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 12:12
58:47 Tigers kontrují rychlými brejk a znemožňují Black Angels hrát v šesti.
57:59 GÓL BLACK ANGELS! 6:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #33 Adéla Košvancová z trestného střílení (6:3)
57:25 Kombinace Black Angels ztroskotala na finální přihrávce. Jarolímová hlásí, že hosté budou hrát na dvě lajny.
56:25 Koželuhová pálí od mantinelu. Pilšáková v klidu vyráží.
55:46 Plánková měla na holi další gól. Míček jí ale na poslední chvíli přeskočil čepel.
53:40 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 6:2
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #27 Nikola Bursová, asistoval #99 Petra Šusterová (6:2)
52:37 Hostující celek začíná faulovat a čas se mu neúprosně krátí.
51:25 Domácí mají utkání plně pod kontrolou. Poslední kombinaci chyběla jen lepší finální přihrávka do prázdné brány.
50:56 Šusterová hladová po hattricku přestřeluje bránu.
49:42 Black Angels zkouší opět střely z dálky, Tigers blokují.
48:46 Na druhé straně rychlý brejk, který likviduje tygřím skokem Pilšáková.
48:23 Další akce volala po gólu. Horáková ale minula.
47:56 Tigers zkušeně nyní drží míček a tlačí Black Angels, co to jde.
46:37 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 5:2
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #99 Petra Šusterová bez asistence (5:2)
46:12 Vyloučen hráč #55 Zuzana Mervartová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
45:38 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 4:2
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #99 Petra Šusterová, asistoval #88 Irena Palatínusová (4:2)
45:10 Sražená střela Palatínusové míří těsně vedle.
44:42 Vyloučen hráč #21 Vanda Šnajberková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
44:16 Na opačné straně hřiště ale začínají mít Tigers problémy a Balejová přestřelila.
43:55 Chvátalová dostala opět pas za obranu, tentokrát ale k mantinelu. Míček nakonec končí v rukou Antalové.
42:17 Další zmatky na brankovišti. Míček je na zadním mantinelu.
41:49 Pokus Šnajberkové zablokován.
40:56 Chvátalová sama před bránou napálí trestuhodně jen Antalovou před sebou.
40:34 Nástup Black ANgels do závěrečného dějství. Hraje se před Piláškovou.
40:00 Střely ve 2. části: 10:6
38:52 Tentokrát nejproduktivnější hráčka soutěže trefuje blok před sebou.
38:23 Palatínusová proti třem, přesto zakončila po zemi. Antalová vyráží.
37:53 Hamerníková z rohu jen do Antalové.
37:11 GÓL BLACK ANGELS! 3:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #16 Sabina Šnajberková, asistoval #14 Karolína Laura Hornová (3:2)
36:36 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 3:1
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #88 Irena Palatínusová, asistoval #33 Dominika Steinbachová (3:1)
36:01 GÓL BLACK ANGELS! 2:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #19 Markéta Baťková, asistoval #64 Veronika Balejová (2:1)
35:10 Další pokus Prokšanové z dálky skončil na zádech Chvátalové.
34:26 Balejová si vyběhla na střed, nicméně střílela v záklonu a jak byla vychýlena, tak minula bránu.
33:41 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 2:0
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #10 Nikola Hamerníková, asistoval #15 Bára Matějková (2:0)
33:25 na druhé straně trefila Prokšanová horní tyč.
32:54 Bekhend Sabiny Šnajberkové mířil těsně nad.
31:25 Kvapilové nevyšla střela, navíc spadla. Black Angels ale z toho nic nevytěžili. Tigers dál pokračují v kombinaci.
30:53 Vyloučen hráč #55 Zuzana Mervartová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře
29:25 Kolkusová trestuhodně minula míček z pozice ve slotu. Pilšáková nemusela zasahovat.
28:31 Horáková zamířila mezi tři soupeřky a byla pěkně posekaná.
28:00 Červená před brankou se nedostala do zakončení.
27:04 Chvátalová z úhlu jen do Antalové.
26:24 Balejová zpátky na hřišti. Hosté přežili dlouhé čtyřminutové oslabení.
25:20 Angels se osvobozují vyhozením míčku až k Pilšákové.
24:20 Vyloučen hráč #64 Veronika Balejová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení
23:05 Palatínusová byla na konci kombinace Tigers. Míček ale trefila špatně a Antalová ho nakonec našla pod sebou.
22:24 Vyloučen hráč #16 Sabina Šnajberková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
21:10 Koželuhová vystihla rozehrávku Tigers, její střela ale šla úplně vedle.
20:00 Střely v 1. části: 10:11
19:26 Šusterová nadvakrát střílela. Poprvé zablokována, daůšé pokus mířil vedle.
18:40 Tentokrát ale parádně vytáhla ruku proti střele Koželuhové ze slotu.
17:42 Hostující celek zatím převážně pálí od mantinelů či ze zadních pozic. Pilšáková zatím v klidu.
16:48 Šusterová hokejově posílá míček na zadní mantinel, aby domácí mohli vystřídat.
16:04 Palatínusová opět prověřila Antalovou. Gólmanka hostů připravena.
15:00 Košvancová od mantinelu našla jen Pilšákovou. Následně faulovala.
14:11 Úvodní gól pozměnil viditelně síly na hřišti. Tigers se už oklepali a hraje se víc na polovina Black Angels.
13:35 Svobodová z otočky trefuje jen helmu Pilšákové.
13:04 Kvapilová skončila na mantinelu, nicméně ukazuje, že je tvrdá žena a pokračuje dál.
12:24 Rachlá akce domácího celku. Palatínusová posunula míček na Steinbachovou a zkušená hráčka domácího celku si v této situaci umí poradit a poslala míček přes Antalovou ke vzdálenější tyči.
12:06 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:0
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #33 Dominika Steinbachová, asistoval #88 Irena Palatínusová (1:0)
11:37 Špatný odraz způsobil brejk hostů 2 na 1. Tam zase přišla horší přihrávka a situace skončila v rohu.
10:50 Plánková hledala Chvátalovou. Míček ale poslala do rukou Antalové.
09:49 Na druhé straně předvedla první těžší zákrok Antalová.
09:30 Pilšáková nyní dobře přečetla situaci a nohou zastavila potenciální brejk,
09:20 Šusterová se špatně domluvila s Horákovou. Míček lacino získavají Black Angels.
08:18 Až nyní úočný faul Black Angels zpomaluje hosty. Na chvílku se tak hra přesouvá na druhou polovinu hřiště.
07:12 Voštiarová se štěstím prošla podél mantinelu. K závěrečné střele z úhlu se ale nedostala, poněvadž byla zblokována.
06:19 Nutno sportovně a objektivně přiznat, že Black Angels mají od začátku navrch a Tigers jsou od úvodního hvizdu pod velkým tlakem na vlastní polovině.
05:29 Hra od začátku plyne. Polovina šesté minuty a teprve druhé přerušení.
04:20 Kolkusová od mantinelu. Pilšáková v problémech, nicméně nadvakrát zkrotila děravý míček.
03:11 Ke střele se dostala i Palatínusová, ovšem ze středu našla jen připravenou brankářku Black Angels.
02:38 Což změnila Palatínusová, která posunula míčekna Steinbachovou, jež však neprotlačila míček pod Antalovou.
01:55 Od začátku se jede velké tempo. Oba týmy si nic nedarují. Tigers se ale zatím mc na útočnou polovinu nedostali.
00:34 Black Angels vstoupili do utkání aktivnějši a Pilšáková si připisuje první zákrok.