57
  • 57 56:52
    2

ACEMA Sparta Praha - Florbal Chomutov 4:6
branky: 12. Kateřina Vránová, 17. Julie Faťunová, 18. Pavla Lišková, 36. Julie Faťunová - 8. Viktorie Rázková, 20. Laura Vytrhlíková, 21. Laura Vytrhlíková, 30. Petra Malecká, 37. Lenka Morová, 49. Natálie Königová; rozhodčí: Marek Jeřábek - Jaroslav Váňa; vyloučení: 2:3; využití: 0:2; diváků: 47; zásahy brankářů: Karolina Hujerová 29 - Lucie Brandejská 22; po třetinách: 3:2, 1:3, 0:1
60:00 Komentář domácích Kozlík Tomáš (Trenér): Dnešek byl pro nás velké zrcadlo co se týče naší aktuální kvality. Do zápasu jsme vstoupili dobře a první třetinu byli o kousek lepší. Ve druhé třetině jsme ale vypadli z tempa a soupeř zápas zaslouženě otočil. Pro nás každopádně cenný feedback.
60:00 Komentář hostů Skuhrovec Michal (Trenér): Dnes hodně ospalé utkání, vůbec nám to nesedlo. Utkáním jsme se doslova protrápily, ale musíme uznat kvalitu Sparty, která nehrála vůbec špatně a dokázala nás potrápit.
60:00 Střely ve 3. části: 11:9
59:53 Oba týmy hrají v plném počtu
59:40 Střelu Kračunové doráží Faťunová.
59:38 Střela Zikmundové zblokována blokem hostujících.
58:56 Sparta zkouší hru v šesti hráčkách
57:40 Peterková v úniku prováhala moment ke střelbě. Domácí rozehrávají z útočného rohu.
57:30 Volný úder Chomutova na středu hřiště.
57:04 Domácí si trpělivě připravují šanci.
56:52 Vyloučen hráč #19 Viktorie Rázková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
55:26 Zikmundová střílí od mantinelu.
54:56 Peterková se uvolnila do zakončení na středu.
54:30 Hostující tým střídá s míčkem pod kontrolou.
54:12 Chomutov kontroluje hru na míčku na své polovině.
53:35 Střela a následující dorážka domácího týmu.
52:30 Domácí budou mít nebezpečný volný úder v předbrankovém prostoru hostujícího týmu.
51:50 Po oddechovém času domácích se hraje ve vyšší intenzitě.
50:34 Timeout ACEMA Sparta Praha
48:22 GÓL Florbal Chomutov! 4:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #12 Natálie Königová, asistoval #77 Laura Vytrhlíková (4:6)
47:42 Vyloučen hráč #26 Markéta Šporová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za zvedání florbalky
47:18 Jakešová trefuje tyč. Druhá formace Sparty nyní vaří bránící Chomutov.
45:58 Faťunová zahrála na housle obránkyně Chomutova, poté sama před brankou nedokázala svoji šanci využít.
43:20 Obrovská šance hostujícího týmu. Hujerová zastavila samostatný únik.
40:38 První sřelu třetí třetiny vypustila Königová.
40:25 Úvodní vhazování třetí třetiny vyhrává hostující tým.
40:00 Střely ve 2. části: 8:15
36:10 GÓL Florbal Chomutov! 4:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #23 Lenka Morová, asistoval #14 Simona Pilíková (4:5)
35:31 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #91 Julie Faťunová, asistoval #20 Monika Zikmundová (4:4)
35:30 Zikmundová našla na středu úplně volnou Faťunovou, která srovnává stav utkání.
33:34 Chomutov střídá s míčkem pod kontrolou na své polovině.
32:29 Peterková nabídla Liškové velkou šanci. Lišková byla však na míček krátká a nedosáhla.
31:25 Ze středu hřiště střílí Fojtíková.
29:38 GÓL Florbal Chomutov! 3:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #50 Petra Malecká, asistoval #91 Nela Havlínová (3:4)
28:46 Vyloučen hráč #52 Denisa Vajdlová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
28:30 Obrovský závar před brankou domácích. Několik šancí Chomutova za sebou.
27:16 Vhazování v rohu domácích.
26:16 Standardní situace z útočného rohu pro hostující tým.
23:40 Standardní situace pro domácí z útočného rohu.
23:18 Bímová trefuje střelou z úhlu tyč branky domácích z vlastního oslabení.
22:45 Lišková si vytvořila šanci, které zamezila hráčka Chomutova nedovoleným zákrokem.
22:40 Vyloučen hráč #10 Nela Fojtíková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
21:56 Chomutov hraje nyní s míčkem na své polovině.
20:52 GÓL Florbal Chomutov! 3:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #77 Laura Vytrhlíková, asistoval #11 Adriana Hýsková (3:3)
20:52 Po zaváhávní Vajdlové Chomutov vyrovnává stav utkání.
20:52 Úvodní vhazování druhé třetiny vyhrávají domácí.
20:00 Střely v 1. části: 7:11
19:26 GÓL Florbal Chomutov! 3:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #77 Laura Vytrhlíková, asistoval #50 Petra Malecká (3:2)
19:26 Po křižné přihrávce Malecké se prosadila střelou z první Vytrhlíková.
17:26 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #23 Pavla Lišková bez asistence (3:1)
17:26 Lišková po samostatném úniku zvolila kličku Petra Tona -> do dlouhého back-handu a zvyšuje náskok domácího týmu.
16:52 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #91 Julie Faťunová, asistoval #78 Nicol Jakešová (2:1)
16:52 Rozehrávka domácích z útočného rohu se stala nádhernou symfonií, která skončila střelou za záda hostující brankářky.
16:27 Střelou od mantinelu trefuje Rázková tyč.
14:33 K nebezpečné střele ze středu se dostala Šindelářová.
14:03 Rozehrávka domácích z útočného rohu.
13:08 Chomutov střídá s míčkem pod kontrolou.
11:25 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #64 Kateřina Vránová, asistoval #23 Pavla Lišková (1:1)
11:25 První střela Vránové v prvním utkání po zranění a rovnou branka.
07:57 GÓL Florbal Chomutov! 0:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #19 Viktorie Rázková bez asistence (0:1)
07:57 Chomutov měl podruhé samostatný únik na brankářku Sparty. Rázková jej vyřešila gólově.
07:35 Hujerová skokem šipkou zabránila obrovské šanci Chomutova.
05:34 Chomutov strávil celé střídaně na útočné polovině.
04:26 Tvrdá střela od modré čáry Zemanové.
02:52 Zemanová byla v obrovské šanci po křižné přihrávce.
02:00 První šanci domácích měla Lišková po přihrávce od Křemenákové.
01:33 Sparta střídá s míčkem pod kontrolou.
00:56 První střelu na branku mají hráčky Chomutova a první zákrok Hujerová.
00:00 Úvodní vhazování utkání vyhrávají hosté.