57
  • 57 56:20
    Slavia Plzeň

FAT PIPE Tigers Start98 - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 10:4
branky: 12. Mayya Lytorova, 21. Nikola Skoková, 32. Denisa Bubeníková, 39. Denisa Bubeníková, 44. Kristýna Jirásková, 45. Nikola Skoková, 49. Denisa Bubeníková, 49. Nikola Skoková, 55. Nikola Skoková, 56. Denisa Bubeníková - 2. Michaela Mašková, 9. Lenka Přerostová, 40. Michaela Mašková, 50. Andrea Košťálová; rozhodčí: Tomáš Třešňák - Jakub Dragoun; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Eliška Držíková 11 - Kateřina Valečková 17; po třetinách: 1:2, 3:1, 6:1
60:00 Komentář domácích Koníček Miroslav (Trenér): Po mizerném začátku a celkově nepovedené první třetine jsme se oklepali a začali se bavit naším florbalem. V poslední třetině jsme diktovali tempo, přidávali góly a kontrolovali hru. Jsem rád, že jsme rozložili síly mezi všechny tři lajny, které se rovnoměrně podílely na výsledku. Jediné zklámání panuje ze dvou gólů soupeře, které jsme štědře darovali. Jedeme dál, zítra další důležitý zápas. Díky soupeři, rozhodčím, divákům a pořdatelům.
60:00 Komentář hostů Procházka Vít (Trenér): Pro nás to dnes byla taková generálka na pohárové utkání co nás čeká v prosinci. Ale teď vážně. Soupeř velice pohyblivý a šikovný, nám to trošku skákalo, na góly jsme se natrápili. Zápas rozhodla poslední třetina, vstup do ní jsme vůbec nechytili a i pak se několikrát sami "střelili do nohy". Škoda, že jsme neudrželi výkon z prvních čtyřiceti minut. Zítra znovu a lépe. Díky všem za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 9:5
58:27 Start drží míček a Plzeň k němu vůbec nepouští.
57:01 Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:20 Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
55:38 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 10:4
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #77 Denisa Bubeníková, asistoval #64 Minh Anh Pham (10:4)
55:38 Nadhozenou střelu Bubeníkové si nešťastnou náhodou do branky Valečková hodila sama.
54:42 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 9:4
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #27 Nikola Skoková, asistoval #70 Sofie Skalíková (9:4)
54:42 Další výborná akce Skokové se Skalíkovou.
53:03 Rozehrávka Startu končí vyražením balonku Valečkové.
50:24 Skvěle Držíková.
49:48 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 8:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #88 Andrea Košťálová bez asistence (8:4)
49:48 Košťálová si bere míček a střílí na branku.
48:54 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 8:3
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #27 Nikola Skoková, asistoval #55 Emilie Skalíková (8:3)
48:54 Skoková si také připisuje hattrick.
48:10 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 7:3
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #77 Denisa Bubeníková, asistoval #88 Barbora Vávrová (7:3)
48:10 Bubeníková si připisuje hattrick.
47:05 Domácí překonali další přesilovku.
46:33 Start svou přesilovku zatím skvěle brání.
45:05 Vyloučen hráč #22 Kristýna Jirásková družstva FAT PIPE Tigers Start98 na 2 minuty za zvedání florbalky
45:05 Další vyloučení domácích.
44:08 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 6:3
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #27 Nikola Skoková, asistoval #7 Kateřina Ciblová (6:3)
44:08 Trošku nejasný gól, protože míček nebyl chvilku vidět, ale nakonec v brance Plzně skončil.
43:14 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 5:3
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #22 Kristýna Jirásková, asistoval #13 Tereza Míková (5:3)
43:14 Jirásková trefuje branku po přihrávce Míkové.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 7:3
39:06 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #4 Michaela Mašková bez asistence (4:3)
39:06 Mašková si vybojovala míček a jde sama na branku.
39:01 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:11 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 4:2
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #77 Denisa Bubeníková, asistoval #54 Eliška Rojíčková (4:2)
38:11 Rojíčková posílá zadovku na Bubeníkovou, která zavěšuje.
37:55 Start drží míček a jde do akce.
35:11 Lytorova trefuje blok.
31:46 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 3:2
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #77 Denisa Bubeníková, asistoval #7 Kateřina Ciblová (3:2)
31:46 Bubeníková využívá přesilovky.
30:32 Vyloučen hráč #3 Šárka Ježdíková družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
30:32 Přesilovku si zahrají i domácí.
28:49 Start hraje v plném počtu.
27:44 Domácí zatím úspěšně brání všechny plzeňské střely.
26:49 Vyloučen hráč #27 Nikola Skoková družstva FAT PIPE Tigers Start98 na 2 minuty za blokování florbalky
26:49 První vyloučení zápasu a Plzeň si zahraje přesilovku.
25:46 Míček končí za mantinelem a oba týmy mohou střídat.
23:40 Držíková rozdává míček svým spoluhráčkám, které mohou jít do akce.
22:20 Valečková vyráží míček helmou.
20:17 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 2:2
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #27 Nikola Skoková z trestného střílení (2:2)
20:17 Skoková předvedla své technické dovednosti a proměňuje trestné střílení.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým hostů.
20:00 Střely v 1. části: 11:7
19:01 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:55 Žižková pálí, ale mimo.
18:44 Skoková střílí, ale vedle.
16:59 Skalíková nedokázala dokončit akci gólem.
15:44 Rojíčková promarňuje tutovou šanci.
12:30 Suková dostala do hlavy a musela zasahovat zdravotnice.
11:24 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 1:2
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #15 Mayya Lytorova, asistoval #77 Denisa Bubeníková (1:2)
11:24 Bubeníková našla Lytorovou, a ta snižuje stav.
10:30 Venerová vysílá silnou střelu.
08:11 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #47 Lenka Přerostová, asistoval #31 Kateřina Valečková (0:2)
08:11 Skvělý výhoz Valečkové chytá Přerostová a dává gól.
05:00 Ciblová prověřuje Valečkovou.
04:20 Plzeň je zatím v převaze.
01:09 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #4 Michaela Mašková, asistoval #11 Andrea Žižková (0:1)
01:09 Mašková prostřeluje Džíkovou.
00:55 Jirásková blokuje střelu před svou brankou.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrává tým domácích.
00:00 Vítáme vás na dnešním zápasu, kde se proti sobě utká FAT PIPE Tigers Start98 a FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň.