(Vesecká)
  • 60 59:59
    2

TJ Sokol Královské Vinohrady - Panthers Praha 10:8
branky: 27. Natálie Máchalová, 28. Nikola Trnková, 30. Nikola Trnková, 34. Kateřina Radostová, 35. Angelika Bližňáková, 41. Angelika Bližňáková, 44. Lucie Mrázová, 52. Adéla Skalická, 56. Nikola Trnková, 60. Kateřina Radostová - 15. Anna Staňková, 16. Andrijana Kris, 20. Barbara Livorová, 31. Petra Budská, 39. Anna Staňková, 47. Klára Schmiedová, 49. Veronika Raková, 59. Andrijana Kris; rozhodčí: Filip Novák - Alexander McIntosh; vyloučení: 2:5; využití: 1:2; diváků: 36; zásahy brankářů: Juliana Fajčíková 23 - Štěpánka Neumanová 31; po třetinách: 0:3, 5:2, 5:3
60:00 Komentář hostů Ďurina Matěj (Asistent trenéra): Povedený začátek utkání jsme si nedokázali pohlídat. Pochvalu si holky zaslouží za to, že se zápasu věnovali celých 60 minut. Jestli si někdo myslí, že nás sráží naše výsledky, tak pravý opak, tým roste a sílí a každým dnem jsme blíž a blíž tomu co chceme. Zítra nás čeká další zápas a vstoupíme do něj jako do jakéhokoliv jiného s cílem ho vyhrát a hlavně nechat na hřišti všechno. Díky soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Skála Jan (Trenér): Připisujeme si už desáté vyhrané utkaní v řadě a dneska bylo tvrdě vybojované. Bohužel jsme si svojí střeleckou nemohoucností v první třetině posadili soupeře na koně a ten toho využil. Jenže pak holky ukázali žluté srdíčko a zápas otočily ve svůj prospěch. Dnešní zápas byl boj od začátku, až do konce a jsem na holky hrdý, že nepřistoupily na soupeřovu soubojovou hru. Bereme tvrdě vybojované tři body a jdeme se připravit na zítřejší těžké utkání. Díky soupeři, rozhodčím, divákům a SKVělým pořadatelům!
60:00 Střely ve 3. části: 22:14
60:00 Děkujeme za pozornost a srdečně vás zveme na zítřejší utkání, ve kterém domácí Vinohrady vyzvou soupeřky z Plzně.
60:00 A máme tu konec. Domácí protahují svoji vítěznou šňůru a vítězí dnes poměrem 10:8.
59:59 Vyloučen hráč #49 Eliška Zubová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
59:29 Vinohrady chtějí rozhodnout v základní hrací době a jdou si za tím, další trefu přidává Radostová.
59:28 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 10:8
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #53 Kateřina Radostová, asistoval #66 Natalie Vesecká (10:8)
58:53 Že by přeci jen drama? Minutu a kousek před koncem 3. třetiny Panthers snižují na rozdíl jedné branky.
58:52 GÓL Panthers Praha! 9:8
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #12 Andrijana Kris bez asistence (9:8)
58:43 Tato přesilovka nám žádný gól nepřinesla a Vinohrady stále drží dvougólový náskok
57:00 Právě nám probíhají poslední 3 minuty třetího dějství, přinesou nám konečné rozuzlení utkání?
56:26 Hostující Pavlicová vyloučena za sekání a možnost pro domácí přidat další gól.
56:25 Vyloučen hráč #88 Jana Pavlicová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
55:17 Nikola Trnková je dnes opravdu ve formě a kompletuje hattrick!
55:16 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 9:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #32 Nikola Trnková, asistoval #26 Angelika Bližňáková (9:7)
54:24 Timeout Panthers Praha
52:23 Bližňáková teď měla na florbalce další gól, trefuje však mimo
51:21 Adéla Skalická krásnou střelou z dálky trefuje a domácí Vinohrady znovu ve vedení, tomu říkám přestřelka
51:20 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 8:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #77 Adéla Skalická, asistoval #32 Nikola Trnková (8:7)
50:17 Samostatný únik Bližňákové končí v rukách gólmanky hostí
48:57 A máme opět srovnáno, za Panthers se trefuje Veronika Cajthamlová.
48:56 GÓL Panthers Praha! 7:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #33 Veronika Raková, asistoval #64 Eliška Tázlerová (7:7)
47:51 Panthers dostaly po vyloučení domácí Jirkové šanci na snížení a po deseti vteřinách ji využívají
47:41 Vyloučen hráč #99 Natálie Jirková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře
47:19 Krásnou trefu Bližňákové gólmanka vyráží.
46:56 GÓL Panthers Praha! 7:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #40 Klára Schmiedová, asistoval #17 Anna Staňková (7:6)
43:27 Po drobné skrumáži před brankou hostí se prosazuje Lucie Mrázová a domácí odskakují do dvoubrankového vedení.
43:26 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #17 Lucie Mrázová, asistoval #99 Natálie Jirková (7:5)
43:06 Dva střelecké pokusy Bližňákové, oba však míří vedle branky Panthers.
40:24 Necelou půlminutku po zahájení třetí třetiny se Vinohrady po trefě Bližňákové opět ujímají vedení.
40:23 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #26 Angelika Bližňáková, asistoval #11 Aneta Nigrinová (6:5)
40:00 Střely ve 2. části: 12:7
40:00 Druhé dějství bylo na góly velmi bohaté a celkem jsme jich viděli 7 plus jeden neplatný. Skóre máme vyrovnané a uvidíme, co přinese třetí třetina.
38:49 Anna Staňková po pěkném samostatném úniku na branku přidává svou druhou trefu v tomto utkání a vyrovnává na 5:5
38:48 GÓL Panthers Praha! 5:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #17 Anna Staňková, asistoval #64 Eliška Tázlerová (5:5)
38:11 Hra je nyní plná nepřesností na obou stranách
36:53 Střelu Panthers před brankou odkopla Nováková
34:43 Po krásné souhře Bližňákové s Trnkovou se Vinohrady poprvé v dnešním zápase ujímají vedení
34:42 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #26 Angelika Bližňáková, asistoval #32 Nikola Trnková (5:4)
33:38 Po závaru před gólmankou Neumanovou míček nakonec skončil v síti a máme opět vyrovnáno!
33:37 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:4
32:30 Dnešnímu utkání přihlíží zde na Vinohradech 36 diváků, děkujeme za návštěvu!
30:57 Panthers vzápětí odpovídají a opět se ujímají vedení v zápase.
30:56 GÓL Panthers Praha! 3:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #23 Petra Budská, asistoval #37 Anita Nechvátalová (3:4)
29:59 A máme vyrovnáno! Nikola Trnková se prosazuje a přidává třetí gól domácích.
29:58 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #32 Nikola Trnková, asistoval #69 Eliška Škvorová (3:3)
28:40 Hostující Schmiedová po sekání putuje na trestnou lavici a domácí mohou vyrovnat.
28:39 Vyloučen hráč #40 Klára Schmiedová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
27:01 A domácí vzápětí rozvlnily síťku Panthers podruhé po gólu Trnkové.
27:00 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:3
26:31 A domácí se přeci jen prosazují po kombinaci Máchalové s Hladíkovou.
26:30 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #81 Natálie Máchalová, asistoval #84 Eliška Hladíková (1:3)
24:26 Ani druhá domácí přesilovka nepřinesla snížení nepříznivého stavu
23:35 Domácí se sice dokázaly prosadit, ale pro vysokou florbalku gól neplatí.
22:25 Šance pro domácí po vyloučení Budské.
22:23 Vyloučen hráč #23 Petra Budská družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře
20:00 První dvacetiminutovka nám přinesla 3 branky do sítě domácích, dokáží se domácí ve druhém dějství dotáhnout?
20:00 Střely v 1. části: 7:10
19:11 A necelou minutu před koncem úvodní části se Panterky prosazují potřetí, když branku vsítila Barbara Livorová.
19:10 GÓL Panthers Praha! 0:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #77 Barbara Livorová, asistoval #3 Nicola Braunová (0:3)
18:20 Povedená kombinace Panthers v podání Bočkové a Mauerové naštěstí pro domácí brankou neskončilo.
15:25 A Panthers po pár vteřinách využívají svou přesilovou hru a ujímají se dvoubrankového vedení.
15:24 GÓL Panthers Praha! 0:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #12 Andrijana Kris, asistoval #54 Tereza Bočková (0:2)
15:06 Vyloučen hráč #11 Aneta Nigrinová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
14:11 A v 15. minutě jsme se dočkali úvodního gólu, když se prosazuje hostující Staňková.
14:10 GÓL Panthers Praha! 0:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #17 Anna Staňková, asistoval #12 Andrijana Kris (0:1)
13:58 Kombinace Radostové a Vesecké v bráně také neskončila
11:33 Přesilová hra domácích nám žádnou vstřelenou branku nepřinesla a skóre se tak stále nemění.
10:22 Nigrinová trefuje brankovou konstrukci.
09:01 Samostatný únik Blizňákové gól nepřinesl, ale máme tu první vyloučení na straně Panthers.
08:23 Máchalová na Veseckou, ale přihrávka byla nepřesná.
06:21 Zajímavý nához před branku Panthers, ale gólmanka připravená.
04:48 Povedená akce domácí Máchalové skončila v náručí gólmanky.
03:30 Hra se přelévá ze strany na stranu bez nějakých větších šancí.
02:21 Jirková s Novotnou pěkně zakombinovaly, bohužel to šasnci nepřineslo.
00:01 První buly pro hosty.
00:00 Na hladký průběh dnešního utkání budou dohlížet rozhodčí Filip Novák a Alexander McIntosh.
00:00 Vážení diváci, vítáme vás u sobotního odpoledního utkání 13. kola 1.ligy žen mezi domácím týmem TJ Sokol Královské Vinohrady a Panthers Praha. Domácí v posledních 9 zápasech odcházely vždy jako vítězky, naváží i dnes na úspěšnou sérii?