• 58 57:54
    2
    Lada FLACHSOVÁ

Florbal Ústí - MITEL Florbalová akademie MB 3:0
branky: 20. Markéta Kociánová, 37. Klára Mečířová, 47. Markéta Kociánová; rozhodčí: Radek Dvořák - Tomáš Hladký; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Veronika Novotná 13 - Klára Šimonová 22; po třetinách: 1:0, 1:0, 1:0
60:00 Komentář domácích Wildhaber Michal (Trenér): Jak napsal kolega z Bolky, dnes to příliš florbalové krásy nepobralo. Na to se ale historie neptá, hezkých výkonů už jsme několik předvedli a k bodům to většinou nevedlo. Teď jen doufám, že to nebyl ojedinělý počin z naší strany a podobných radostí si ještě do konce roku užijeme více. Děkuji pořadatelům a rozhodčím za předvedený výkon.
60:00 Komentář hostů Diblík Jiří (Trenér): Rád bych psal o krásném zápase plném šancí, ale o tom to dnes bohužel nebylo. Oba týmy je třeba pochválit za bojovnost a férovost, rozhodčí za dodržení nastaveného metru a pořadatele za dobře odvedenou práci. Děkujeme domácím a těšíme se na odvetu v Mladé Boleslavi.
60:00 Střely ve 3. části: 6:6
59:59 Napjatý konec, i přes to končí za stavu 3:0 pro domácí!
58:40 Chyba v komunikaci málem stála Boleslav čtvrtou branku, Špířkové šla mimo.
58:30 Boleslav v šesti.
57:54 Vyloučen hráč #55 Lada Flachsová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:54 Po nehezkém činu jde na dvě minuty Flachsová.
56:25 Timeout MITEL Florbalová akademie MB
56:25 Timeout si vyžádala Mladá Boleslav, uvidíme jestli je proslov trenéra nakopne.
54:11 Boleslav tlačí, ale chybuje, to se maximálně snaží Ústí využít, ale zatím bez jediného zisku v posledních minutách.
52:00 Samostatný únik Klikarové nevyšel, Novotná krásně začapala.
48:35 Bratschedlová a její otočky končí odevzdáním balónku pro Boleslav.
46:14 GÓL Florbal Ústí! 3:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #7 Markéta Kociánová bez asistence (3:0)
46:14 Krásný únik Kociánové končí třetím gólem pro domácí!!!
45:00 Ústí se opět vrací do hry!
42:45 Boleslav stále na balónku.
40:01 Úvodní buly pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 10:4
39:00 Boleslav zatlačila ale furt to na zisk branky nestačilo.
36:59 GÓL Florbal Ústí! 2:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #60 Klára Mečířová, asistoval #5 Eliška Poláková (2:0)
36:59 Máme tu další branku v podaní Mečířové a Polákové, Skvělé "duo"!!
33:30 Domácí se krásně drží i přes nevýhodné oslabení, vetšinu času na balónku, hezký výkon!
31:44 Vyloučen hráč #33 Aneta Weissová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
31:44 Mírná strkanice na středu hřiště po faulu Weissové.
30:00 Balónek líta ze strany na stranu, velmi vyrovnané!!!
24:20 Boleslavský trenér není moc nadšený z rozhodnutí rozhodčího.
23:57 Hra opět vyrovnaná!
20:30 Se začátkem nové třetiny, příchází i nové tempo hostujících žen.
20:00 Střely v 1. části: 9:3
19:16 GÓL Florbal Ústí! 1:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #7 Markéta Kociánová, asistoval #32 Petra Bratschaedlová (1:0)
19:16 Máme to tu, první gól dneška pro domácí!
17:50 Střela za střelou na hostující gólmanku, aspoň se nenudí.
15:03 Ústecké ženy krásně tlačí na hostující tým, dostávají se do tempa a začínají tvořit hru, naopak Boleslav dosti polevila.
13:02 Ústí se snaží vytvořit šance, stále to ale nebylo dostačující na vstřelení branky.
09:00 Mlatečková ošklivě zfaulována u mantinelu.
06:30 Krásný zákrok Novotné!
04:00 První šance Ústí končí bohužel mimo.
02:00 Domácí pod tlakem.
00:01 Úvodní buly pro hostující tým.
00:00 Vítám všechny vzdálené sledující, dnes máme na programu velmi napínavý zápas mezi domácim Ústí a hostující Bolkou.