• 56 55:31
    2
    Karolína CHVÁTALOVÁ

Panthers Praha - Prague Tigers Nehvizdy 3:8
branky: 17. Adéla Vlčková, 44. Tereza Bočková, 56. Andrijana Kris - 2. Dominika Steinbachová, 21. Dominika Steinbachová, 26. Dominika Steinbachová, 29. Nikola Hamerníková, 32. Eliška Horáková, 36. Irena Palatínusová, 46. Tereza Plánková, 55. Eliška Horáková; rozhodčí: Tomáš Grigar - Karel Kotyza; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 14; zásahy brankářů: Štěpánka Neumanová 13 - Kristýna Janglová 16; po třetinách: 1:1, 0:5, 2:2
60:00 Komentář domácích Ďurina Matěj (Vedoucí): Ze dneška si toho odnášíme hodně, hodně nad čím můžeme přemýšlet. Vrátíme se silnější. W
60:00 Komentář hostů Průša Tobiáš (Trenér): Z ospalé první půlky jsme se dostali proměněnou přesilovkou na začátku druhé části. Zároveň jsme na to dokázali navázat dalšími góly, které nám dodaly klid do zbytku zápasu. Dnešní výkon musíme přenést do zítřejšího zápasu. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00 Střely ve 3. části: 9:8
55:51 GÓL Panthers Praha! 3:8
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #12 Andrijana Kris bez asistence (3:8)
55:51 Kris byla ve správný moment na správném místě a odražený balónek využívá ke gólu.
55:31 Vyloučen hráč #14 Karolína Chvátalová družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za zvedání florbalky
54:52 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 2:8
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #85 Eliška Horáková, asistoval #36 Kristýna Viktorová (2:8)
48:32 Před domácí brankou to teď bylo trochu drama. Několik dorážek a tyčka ale hostujícímu týmu gól nepřinesly.
47:24 Šindelářová střílí z dálky. Brankářka hostí odráží balónek helmou.
45:42 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 2:7
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #16 Tereza Plánková, asistoval #27 Nikola Bursová (2:7)
43:04 GÓL Panthers Praha! 2:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #75 Tereza Bočková, asistoval #23 Petra Budská (2:6)
42:46 Domácí si zatím ve třetí třetině tvoří výrazně lepší šance než doposud.
40:00 Střely ve 2. části: 7:7
39:54 Hosté dohrávají třetinu na balónku.
39:01 Vyloučen hráč #49 Eliška Zubová družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře
38:37 Zubová prošla po mantinelu přes tři bránící hráčky.
37:07 Staňková dostává crossovou nahrávku od Tázlerové přímo do předbrankového prostoru.
36:34 Bočková zkouší překvapit brankářku hostí. Neúspěšně.
35:40 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:6
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #88 Irena Palatínusová, asistoval #33 Dominika Steinbachová (1:6)
31:36 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:5
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #85 Eliška Horáková, asistoval #88 Irena Palatínusová (1:5)
30:04 Schmiedová v samostatném úniku trefuje pouze připravenou Janglovou.
28:01 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:4
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #10 Nikola Hamerníková, asistoval #16 Tereza Plánková (1:4)
28:01 Hamerníková dotlačila míček až záda Neumanové.
25:27 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:3
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #33 Dominika Steinbachová, asistoval #99 Petra Šusterová (1:3)
20:28 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:2
20:00 Vyloučen hráč #96 Tereza Trubičková družstva Panthers Praha na 2 minuty za zdržování hry
20:00 Střely v 1. části: 3:6
19:47 Neumanová si v posledních vteřinách třetiny připisuje MONSTERSAVE.
16:56 GÓL Panthers Praha! 1:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #28 Adéla Vlčková, asistoval #40 Klára Schmiedová (1:1)
14:21 Kuchařová v nebezpečném zakončení trefuje břevno.
11:04 Hostující tým teď několikrát doráží před domácí brankou.
07:15 Rozehnalová trefuje tyč.
06:39 Hra zatím poměrně bez tempa. Snad se to v průběhu třetiny zlepší.
01:29 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 0:1
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #33 Dominika Steinbachová, asistoval #88 Irena Palatínusová (0:1)
00:01 Úvodní buly pro domácí.