55
  • 55 54:34
    2

MITEL Florbalová akademie MB - Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn  9:1
branky: 5. Aneta Hlušičková, 8. Bára Procházková, 10. Veronika Kolářová, 14. Michaela Bauerová, 43. Kristýna Gocová, 43. Aneta Hlušičková, 52. Kristýna Gocová, 52. Nicol Červenková, 54. Michaela Bauerová - 17. Adéla Chrtová; rozhodčí: Marek Jeřábek - Jaroslav Verner; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Klára Šimonová 13 - Veronika Podlahová 23; po třetinách: 4:1, 0:0, 5:0
60:00 Komentář domácích: Mise splněna. 6 bodů zůstává doma. Dnes bylo náročné udržet se v tempu. Nepřizpůsobovat se tempu. Musíme zlepšit koncetraci a pohyb hráček bez balónu. Branek by bylo dnes mnohem více, kdyby jsme si vytvářeli lepší kombinace a zapojovali se do útoku ve více hráčích. Tento víkend přinesl nejen 6 bodů ale i určité zkušenosti. Děkuji soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00 Komentář hostů Stašková Nella (Asistent trenéra): Do dnešního zápasu jsme vstoupily vlažně a nechaly soupeři šanci odskočit. Ve druhé třetiny jsme předvedly výborný týmový výkon, bohužel do třetí třetiny jako by nám chyběly síly. Gratulejeme soupeři za férové utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 11:6
59:00 Poslední minuta zápasu.
56:02 Boleslav ještě tlačí na desátý gól.
55:54 Boleslav zatím nevymyslela žádnou extra situaci.
54:34 Vyloučen hráč #29 Adéla Chrtová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání
53:56 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 9:1
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #45 Michaela Bauerová, asistoval #7 Sára Kolomazníková (9:1)
52:12 Kolomazníková se zařídila o fotbalovou vsuvku. Takzvaný přímák odhlavičkovala od svojí branky.
51:36 Timeout Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn
51:36 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 8:1
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #3 Nicol Červenková, asistoval #84 Karolína Hisemová (8:1)
51:02 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 7:1
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #74 Kristýna Gocová, asistoval #91 Martina Kleinová (7:1)
47:11 Klikarová dostala od Skřívánkové balón před prázdnou bránu, brankářka tuto akci s přehledem zlikvidovala.
46:27 Hlušičková se snažila najít Švejdovou před brankou hostí, ale neúspěšně.
44:26 Hosté nevyužívají přesilové hry.
42:59 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 6:1
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #40 Aneta Hlušičková, asistoval #91 Martina Kleinová (6:1)
42:58 Hlušičkové dostala dlouhou přihrávku před samotnou brankářku hostí a s klidem zvyšuje ve vlastním oslabení.
42:26 Vyloučen hráč #3 Nicol Červenková družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
42:25 Za drobné seknutí půjde Boleslav do 4.
42:10 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 5:1
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #74 Kristýna Gocová bez asistence (5:1)
40:30 Uvidíme zda Dračice dokáží něco vymyslet na náskok domácích. Zatím na balónku je víc Boleslav.
40:00 Bule pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 12:5
39:00 Poslední minuta druhé třetiny.
37:33 Chrtová opět zkusila získat balón z náhozu, ale tentokrát neúspěšně.
35:22 Hlušičková doslova uzemnila Chrtovou na mantinelu. Míček pro Dračice.
32:37 Bauerová zkusila baseball, její pokus však letěl 3 stop nad zemí s velice neslušným komentářem od samotné hráčky.
31:11 Hosté v plném počtu.
30:59 Kolářová promáchla v prázdném prostoru před brankou Dračic.
29:11 Vyloučen hráč #21 Karolína Hašlová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za hra rukou
29:10 Hráčka Hašlová si půjde odpočinout na 2 minuty za hru rukou.
28:50 Nahození před bránu Šimonové zachránila bránící hráčka domácích.
27:21 Vyloučen hráč #30 Veronika Kolářová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
27:15 Krátka prověřila Šimonovou.
23:39 Chrtová se tlačila do zakončení, ale nepodařilo se jí přes domácí hráčky protlačit míček.
22:22 Akademie je víc na balónku, Dračice jsou drženy na vlastní půlce.
20:42 Kolářová zaváhala se střelou a prázdný prostor v brance se ji zavřel.
20:00 Bule pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 9:3
19:00 Poslední minuta třetiny
19:00 Poslední minuta třetiny.
16:30 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 4:1
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #29 Adéla Chrtová bez asistence (4:1)
16:29 Nahození na bránu se dostalo k Chrtové a ta posílá kuličku za záda Šimonové.
16:08 MB nevyužila možnost přesilové hry.
14:08 Vyloučen hráč #8 Kateřina Vojtová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání
13:43 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 4:0
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #45 Michaela Bauerová, asistoval #99 Kamila Zikmundová (4:0)
13:42 Bauerová trefuje brankářku, ale míček se jí odrazil za záda.
09:30 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 3:0
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #30 Veronika Kolářová, asistoval #40 Aneta Hlušičková (3:0)
09:30 Hlušičková dává na volnou Kolářovou a s klidem zvedá skóre na 3:0.
07:48 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 2:0
Vlastní branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #24 Bára Procházková (2:0)
06:02 Skřivánková trefuje brankářku hostí.
04:10 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 1:0
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #40 Aneta Hlušičková, asistoval #30 Veronika Kolářová (1:0)
03:39 Machačková úplně sama před brankou hostí netrefuje bránu.
01:37 Klikarová pouze do helmy gólmanky hostí.
01:18 Vyloučen hráč #11 Šárka Houzarová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání
00:01 Úvodní buly pro domácí.