• 60 59:03
    2
    Tereza TRUBIČKOVÁ

Panthers Praha - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 4:8
branky: 19. Klára Schmiedová, 25. Klára Schmiedová, 35. Lucie Šindelářová, 58. Klára Schmiedová - 4. Victoria Binědová, 7. Alžběta Kopřivová, 29. Kamila Kaslová, 33. Anna Alexandra Suková, 40. Andrea Košťálová, 43. Victoria Binědová, 49. Victoria Binědová, 58. Martina Špetová; rozhodčí: Jan Šubrt - Tomáš Grigar; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 68; zásahy brankářů: Štěpánka Neumanová 29 - Kristýna Votýpková 14; po třetinách: 1:2, 2:3, 1:3
60:00 Komentář domácích Ďurina Matěj (Vedoucí): V dnešním zápase jsme dostali lekci z produktivity. V zápase nám chyběla šťáva a elán a bez nich se zápasy vyhrávají s těží. Z utkání si bereme hodně na poučení a budeme na tom pracovat. Moudro na závěr: Když to není dobrý, tak prostě ještě nejsme tam. W
60:00 Komentář hostů Procházka Vít (Trenér): Dnešní vítězství je pro nás důležité zejména z pohledu sebevědomí. Zároveň je ale stále hodně na čem pracovat, i takové věci nám dnešek ukázal. Děkujeme všem za utkání a hlavně našim věrným za takřka domácí atmosféru.
60:00 Střely ve 3. části: 7:13
59:03 Vyloučen hráč #96 Tereza Trubičková družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost
57:36 GÓL Panthers Praha! 4:8
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #40 Klára Schmiedová, asistoval #68 Šárka Hromková (4:8)
57:36 Ani hattrick Schmiedové dnes pravděpodobně nepomůže domácím k výhře.
57:13 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:8
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #76 Martina Špetová, asistoval #42 Terezie Lejbová (3:8)
56:02 Panterky se snaží dostat soupeřky pod tlak.
53:36 Timeout Panthers Praha
50:51 Domácí ve 3. třetině zatím střílí výrazněji více než jejich soupeřky, bohužel však pokulhává produktivita.
48:51 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:7
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #98 Kamila Kaslová (3:7)
42:42 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová bez asistence (3:6)
40:00 Střely ve 2. části: 4:12
39:10 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #88 Andrea Košťálová, asistoval #79 Victoria Binědová (3:5)
39:10 Plzeň dává góla z šance 3 na 0.
37:51 Domácí teď na dvě minuty zamkly soupeřky u nich na polovině.
34:43 GÓL Panthers Praha! 3:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #27 Lucie Šindelářová, asistoval #88 Jana Pavlicová (3:4)
34:43 Na podruhé to Šindelářové vyšlo a po nahrávce zpoza brány od Pavlicové dostává míček až za záda hostující brankářky.
33:36 Neumanová hasí propad domácích a šanci hostí 3 na 1.
32:32 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #6 Anna Alexandra Suková, asistoval #98 Kamila Kaslová (2:4)
32:02 Vyloučen hráč #88 Jana Pavlicová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
28:29 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #98 Kamila Kaslová bez asistence (2:3)
24:29 GÓL Panthers Praha! 2:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #40 Klára Schmiedová, asistoval #17 Anna Staňková (2:2)
24:29 Staňková protáhla balónek po manťáku a ukázkově nahrála uvolněné Schmiedové, která si připisuje druhý gól v zápase.
20:00 Střely v 1. části: 7:12
18:15 GÓL Panthers Praha! 1:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #40 Klára Schmiedová, asistoval #64 Eliška Tázlerová (1:2)
18:15 Schmiedová si před brankou šikovně obhodila Votýpkovou a dává tak první gól domácích. W
12:14 Neumanová v krásném zákroku.
10:13 Hromková to zkouší z dálky. Balónek končí v bloku.
08:56 Votýpková odráží střelu Cajthamlové.
08:20 Na balónku je zatím více hostující tým. Domácí hráčky mají problém s přechodem středního pásma a nedostávají se tak zatím k nebezpečnějším šancím.
06:02 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #16 Alžběta Kopřivová, asistoval #4 Michaela Mašková (0:2)
03:55 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:1
00:08 Hned po první buly se domácí hráčky dostávají do rychlého zakončení.
00:01 Úvodní buly pro domácí.