7:2
    Kateřina VOJTOVÁ
    (Hašlová)

ACEMA Sparta Praha - Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn  7:2
branky: 14. Julie Faťunová, 16. Kateřina Peterková, 19. Kateřina Peterková, 28. Julie Faťunová, 49. Denisa Vajdlová, 49. Nicol Jakešová, 52. Markéta Šporová - 35. Karolína Hašlová, 52. Kateřina Vojtová; rozhodčí: Ondřej Slabý - Filip Bollardt; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Kateřina Pokorná 15 - Veronika Podlahová 21; po třetinách: 3:0, 1:1, 3:1
60:00 Komentář hostů Stašková Nella (Asistent trenéra): Do dnešního zápasu jsme šly s odhodláním a sebevědomím, že umíme i vyhrávat, pokud budeme plnit to, co jsme si řekly. I přes prohru jsme s dnešním výkonem spokojený a věříme, že se štěstí obrátí v náš prospěch. Je stále na čem pracovat.
60:00 Komentář domácích Kozlík Tomáš (Trenér): Díky dvěma úsekům v zápase, kdy jsem zvýšili intenzitu a vstřelili góly v krátkém úseku, jsme dnes utkání zvládli za 3 body. Herně to sláva nebyla, ale výhra je pro nás důležitá a vážime si jí. Nicméně zítra musíme přidat.
60:00 Střely ve 3. části: 7:6
59:00 Poslední minuta třetí třetiny.
54:10 Peterková si pochroumala v souboji kotník. Už sedí na trestné lavici. Ne z důvodu, že by za to vyfasovala dvě minuty, ale bylo to nejblíž, kde se dalo sednout a ošetřit ho.
53:03 Křemenáková střílí jen do protihráčky.
51:44 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 7:2
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #8 Kateřina Vojtová, asistoval #21 Karolína Hašlová (7:2)
51:44 Hašlová vysunula Vojtovou, která zakončila samostatný únik střelou k tyčy.
51:20 Timeout Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn
51:20 GÓL ACEMA Sparta Praha! 7:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #26 Markéta Šporová, asistoval #44 Kristýna Novotná (7:1)
51:20 Novotná z rozehrávky z rohu našla zabíhající Šporovou, která se trefila přesně pod horní tyčku.
50:25 Horáčková posunula na Vajdlovou, která ale trefila jen blok.
48:31 GÓL ACEMA Sparta Praha! 6:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #78 Nicol Jakešová, asistoval #20 Monika Zikmundová (6:1)
48:31 Jakešová od mantinelu prostřelila Podlahovou na bližší tyč po zemi.
48:10 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #52 Denisa Vajdlová, asistoval #19 Dominika Horáčková (5:1)
48:10 Horáčková utekla celému Týnu po pokažené rozehrávce z roho a před Podlahovou předložila úplnou loženku Vajdlové, který v klídečku poslala míček do branky.
48:00 Týn útočí hlava nehlava.
45:50 Sparťanská defenzíva je neoblomná.
44:27 Peterková před brankářkou nedala gól.
43:43 Procházková po standardní situaci pálí mimo zařízení.
43:28 Chrtová prováhala příležitost zmenšit rozdíl branek.
42:08 Sparta vysoce napadá.
41:36 Zemanová střílí nad.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrála Sparta.
40:00 Střely ve 2. části: 11:8
39:00 Poslední minuta druhé třetiny.
36:21 Lišková jen těsně nezasmečovala střílenou nahrávku Zikmundové.
35:47 Křemenákové nához nenašel svůj cíl.
34:28 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 4:1
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #21 Karolína Hašlová, asistoval #29 Adéla Chrtová (4:1)
34:28 Nakonec Hašlová byla ta která míček dostala do branky po bambiliónech odrazech.
32:30 Závar před brankou Sparty uklidnila Pokorná.
29:51 Mlynárová v rohu poslala za mantinel Chrtovou.
27:30 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #24 Julie Faťunová, asistoval #20 Monika Zikmundová (4:0)
27:30 Zikmundová našla přes půlku hřiště Faťunovou, která prostřelila Podlahovou na bližší tyč.
27:01 Houzarová pálí jen do bloku.
26:44 Vajdlová na poslední chvíli zmařila šanci Novotné.
26:11 Hašlová netrefila skákavý míček sama před brankou.
25:49 Vyloučen hráč #18 Nikola Křemenáková družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
25:38 Peterková se ambiciózně vrhla s míčkem do středu, ale přišla o něj.
24:08 Chrtová svalila na zem Jakešovou.
22:12 Hašlová se hezky uvolnila po mantinelu, střela na branku z toho však nebyla.
21:11 První formace Sparty rozebírá defenzívu Týna na šroubky. Zatím ale žádná větší šance.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrála Sparta.
20:00 Střely v 1. části: 10:3
19:00 Poslední minuta první třetiny.
18:14 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #21 Kateřina Peterková bez asistence (3:0)
17:30 Sparta v pěti.
15:30 Vyloučen hráč #23 Pavla Lišková družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hra rukou
15:03 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:0
15:03 K Peterkové na středu se odrazil míček, který vyslala do pravého horního rohu.
13:05 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #24 Julie Faťunová, asistoval #23 Pavla Lišková (1:0)
13:05 Lišková získala balónek, následně našla volnou Faťunovou, která střelou nad nohu překonala Podlahovou.
12:35 Sparta v pěti.
12:00 Týnu se nedaří ohrozit branku Sparty.
10:35 Vyloučen hráč #21 Kateřina Peterková družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za blokování florbalky
09:00 Sledujeme hru víceméně na jednu branku. A to branku Týna.
08:27 Peterková byla semleta u mantinelu.
07:19 Novotná z půlky půlky pálí mimo.
06:19 Sparta je více na balónku a má více ze hry.
05:00 Horáčková našla křižnou nahrávkou Vajdlovou, která ale nedokázala efektivně zakončit.
03:22 Faťunová vystihla rozehrávku, předala Liškové, ta zadovkou na Peterkovou, která ale nedokázala překonat Podlahovou.
02:33 Horáčková po souboji v rohu obejmula mantinel.
01:52 Novotná přišla o balónek na polovině hřiště.
01:22 Lišková míjí branku.
00:01 Úvodní buly vyhrál Týn.
00:01 Omlouváme se za nepřítomnost online zápisu kvůli technickým problémům. O pauze to tam naházím a budete si to moci přečíst. Nyní Vás nechám v napětí, jak se vůbec hraje.