• 56 55:50
    2
    Tereza VANÍČKOVÁ

TJ Sokol Královské Vinohrady - Florbal Ústí 12:7
branky: 10. Natálie Jirková, 12. Kateřina Radostová, 22. Nikola Trnková, 22. Běla Novotná, 22. Natálie Máchalová, 29. Nikola Trnková, 34. Kateřina Radostová, 35. Běla Novotná, 35. Natálie Jirková, 48. Kateřina Radostová, 53. Natalie Vesecká, 55. Natálie Jirková - 18. Eliška Poláková, 20. Klára Mečířová, 28. Aneta Weissová, 30. Lucie Špírková, 36. Klára Mečířová, 38. Lucie Špírková, 47. Klára Mečířová; rozhodčí: Jakub Dragoun - Alexander McIntosh; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Magdaléna Valentová 21 - Kateřina Dlouhá 32; po třetinách: 2:2, 7:4, 3:1
60:00 Komentář domácích Kovač František (Asistent trenéra): Dnes nás trápilo jak zakončování vyložených šancí, kterých jsi si vypracovali dostatek na to, abychom zápas v klidu dovedli do vítězného konce, a také návraty do obrany. Gólů jsem inkasovali zbytečně moc oproti tomu, jakou herní převahu jsme měli. Přesto všechno bereme 3 body a k tomu spoustu zkušeností, které zúročíme v play-off. Díky soupeřkám a rozhodčím za zápas, SKVělým divákům a pořadatelům za podporu.
60:00 Komentář hostů Wildhaber Michal (Trenér): Bohužel nadále čekáme na moment, kdy přestaneme odevzdávat zápasy, ze kterých můžeme nosit body. Dnes holkám patří kredit za to, že utkání odbojovaly, že se i za nepříznivého vývoje podporovaly. I to jsou momenty, které nejsou vždy samozřejmostí.  nDěkuji za utkání a těším se na náš další progres.
60:00 Střely ve 3. části: 15:5
60:00 Dnes se nám časomíra zastavila na 19 gólech
58:01 Domácí přesilovku nedokázaly využít, skóre se tedy neměnní
55:52 Po vyloučení hostující Vaníčkové je tu další početní výhoda pro SKV
55:50 Vyloučen hráč #81 Tereza Vaníčková družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost
54:37 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 12:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #99 Natálie Jirková, asistoval #66 Natalie Vesecká (12:7)
54:37 A Vesecká nyní v další akci, s Jirkovou krásně nakombinovaly a je z toho další domácí gól - JIrková kompletuje hattrick
54:27 Střela Vesecké teď pouze do hostující gólmanky
52:02 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 11:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #66 Natalie Vesecká, asistoval #11 Aneta Nigrinová (11:7)
52:02 Nyní se ale Vesecká za asistence Nigrinové prosazuje a přidává jedenáctý gól Vinohrad
50:07 Krásná souhra Jirkové s Veseckou k brance nevedla
49:19 A domácí se také prosazují, hattrick kompletuje Kateřina Radostová!
47:51 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 10:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #53 Kateřina Radostová, asistoval #84 Eliška Hladíková (10:7)
46:57 GÓL Florbal Ústí! 9:7
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #60 Klára Mečířová, asistoval #5 Eliška Poláková (9:7)
46:57 Ve třetí třetině jsou zatím úspěšnější ústecké hráčky, další branku přidává Klára Mečířová
44:51 Trestné střílení družstva Florbal Ústí neproměnil #60 Klára Mečířová.
43:30 Hostující tým hraje v plném počtu, domácí se z přesilovky nedokázaly prosadit
41:45 Máme tu první vyloučení v tomto utkání, za sekání si na trestnou lavici půjde odpočinout Aneta Weissová
41:23 Vyloučen hráč #33 Aneta Weissová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 15:9
40:00 Druhá třetina nám přinesla o dost zajímavější podívanou, než ta první. Uvidíme, co nabídne třetí dějství
37:01 GÓL Florbal Ústí! 9:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #3 Lucie Špírková, asistoval #55 Lada Flachsová (9:6)
36:21 Děkujeme 35 divákům, kteří si v dnešní sváteční den našli cestu na domácí halu.
35:05 GÓL Florbal Ústí! 9:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #60 Klára Mečířová, asistoval #33 Aneta Weissová (9:5)
34:32 Hráčky SKV dneska dávají góly ve vlnách, během jedné minuty tu máme další tři rychlé
34:31 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 9:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #99 Natálie Jirková, asistoval #53 Kateřina Radostová (9:4)
34:25 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 8:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #16 Běla Novotná, asistoval #11 Aneta Nigrinová (8:4)
33:43 A domácí se radují posedmé, Kateřina Radostová dává svou druhou branku
33:38 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:4
32:27 Domácí Radostová nyní skončila za mantinelem, to nevypadalo vůbec dobře, naštěstí se zdá být v pořádku
30:48 Samostatný únik Weissové končí v náručí gólmanky Valentové
29:43 GÓL Florbal Ústí! 6:4
28:28 Tak jsme to zakřikli a máme tu nejprve gól od hostujícího celku, o necelou minutu později se prosazuje domácí Trnková
28:27 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #32 Nikola Trnková, asistoval #11 Aneta Nigrinová (6:3)
27:40 GÓL Florbal Ústí! 5:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Aneta Weissová bez asistence (5:3)
27:12 Nyní se hra přelévá ze strany na stranu bez výraznějších šncí
21:30 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #81 Natálie Máchalová, asistoval #66 Natalie Vesecká (5:2)
21:30 To je ale pro SKV snový vstup do druhého dějství, třemi rychlými góly během 30 vteřin navyšují skóre na 5:2
21:05 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #16 Běla Novotná bez asistence (4:2)
21:02 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:2
20:00 Střely v 1. části: 14:14
19:08 GÓL Florbal Ústí! 2:2
19:08 A máme srovnáno, před odchodem do šaten se trefuje  Klára Mečířová
17:02 Eliška Poláková se prosazuje a máme tu snížení na 2:1
17:01 GÓL Florbal Ústí! 2:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #5 Eliška Poláková z trestného střílení (2:1)
17:01 A máme tu trestné střílení pro hostující celek
15:43 Hezky rozjetá kombinace Radostové s Veseckou skončila jen na nohách hostující hráčky
11:50 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #53 Kateřina Radostová z trestného střílení (2:0)
11:50 A máme tu druhý gól, z trestného střílení se prosazuje Kateřina Radostová
10:53 Skrumáž před Valentovou, naštěstí pro domácí z toho nic nebylo
09:25 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #99 Natálie Jirková, asistoval #77 Adéla Skalická (1:0)
09:25 A v desáté minutě jsme se konečně dočkali úvodní branky, když se trefuje domácí Natálie Jirková!
05:11 Šance ústeckého celku skončila pouze ve výstroji domácí golmanky
03:21 Pokus Hořejší míří nad branku
00:31 A domácí se hned zkouší prosadit, pokus Škvorové však končí jen v rukách hostující gólmanky
00:00 Rozhodčími dnešního zápasu jsou pánové Jakub Dragoun a Alexander McIntosh
00:00 Vážení diváci, vítáme vás v tento sváteční den u sledování zápasu 9. kola 1. ligy žen mezi domácím týmem SKV a Florbalem Ústí. Včerejší utkání s Českou Lípou zde na Vinohradech přineslo 22 gólů, dočkáme se dnes podobného nášupu?