• 59 58:00
    6:8
    (Flachsová)

Florbal Ústí - BLACK ANGELS 6:8
branky: 7. Eliška Poláková, 12. Aneta Weissová, 42. Aneta Weissová, 45. Aneta Weissová, 56. Markéta Kociánová, 59. Aneta Weissová - 10. Dominika Tůmová, 14. Eliška Nová, 21. Markéta Baťková, 22. Karolína Laura Hornová, 33. Markéta Baťková, 51. Vendula Kolkusová, 54. Adriana Fricová, 54. Veronika Balejová; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Lukáš Mucha; vyloučení: 1:3; využití: 2:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Iveta Rejlková 18 - Markéta Antalová 13; po třetinách: 2:2, 0:3, 4:3
60:00 Komentář hostů Vachule Martin (Asistent trenéra): V utkání jsme měli opět 15 minutový výpadek. Děkujeme soupeři, divákům a rozodčím.
60:00 Komentář domácích Wildhaber Michal (Trenér): Chtít ve vysoké kvalitě celých šedesát minut s aktuální docházkou na tréninky jednoduše zatím nemůžeme. Bohužel nás to stojí lepší výsledky. Pokud to dokážeme změnit a podpoříme častější střelbou, nebudou z Ústí odjíždět s body ani Bleci, ani nikdo další. nDěkujeme soupěři za vcelku zajímavé utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 9:8
58:00 GÓL Florbal Ústí! 6:8
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Aneta Weissová, asistoval #99 Lada Flachsová (6:8)
55:30 GÓL Florbal Ústí! 5:8
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #7 Markéta Kociánová, asistoval #3 Lucie Špírková (5:8)
53:35 GÓL BLACK ANGELS! 4:8
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #64 Veronika Balejová bez asistence (4:8)
53:31 GÓL BLACK ANGELS! 4:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #43 Adriana Fricová, asistoval #14 Karolína Laura Hornová (4:7)
50:32 GÓL BLACK ANGELS! 4:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #76 Vendula Kolkusová, asistoval #71 Dominika Tůmová (4:6)
44:48 GÓL Florbal Ústí! 4:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Aneta Weissová, asistoval #3 Lucie Špírková (4:5)
43:54 Vyloučen hráč #46 Eliška Nová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
41:52 GÓL Florbal Ústí! 3:5
40:00 Střely ve 2. části: 5:8
32:34 GÓL BLACK ANGELS! 2:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #19 Markéta Baťková, asistoval #5 Karolína Majerová (2:5)
31:17 Vyloučen hráč #73 Andrea Kročáková družstva Florbal Ústí na 2 minuty za špatné střídání
30:42 Špírková obklíčena! Ale podařilo se jí poslat míček dále před branku.
27:23 Domácí si střeží svoji brankářku jako oko v hlavě.
26:03 Dnes hrají oba týmy velice vyrovnaně.
21:47 GÓL BLACK ANGELS! 2:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #14 Karolína Laura Hornová, asistoval #26 Magdalena Folková (2:4)
20:41 GÓL BLACK ANGELS! 2:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #19 Markéta Baťková, asistoval #53 Lucie Šárová (2:3)
20:00 Střely v 1. části: 5:10
18:42 Timeout Florbal Ústí
17:24 Vyloučen hráč #14 Karolína Laura Hornová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost
13:12 GÓL BLACK ANGELS! 2:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #46 Eliška Nová z trestného střílení (2:2)
11:21 GÓL Florbal Ústí! 2:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Aneta Weissová, asistoval #5 Eliška Poláková (2:1)
10:27 Trestné střílení družstva BLACK ANGELS neproměnil #43 Adriana Fricová.
09:56 GÓL BLACK ANGELS! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Dominika Tůmová, asistoval #76 Vendula Kolkusová (1:1)
06:09 GÓL Florbal Ústí! 1:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #5 Eliška Poláková, asistoval #3 Lucie Špírková (1:0)
05:59 Vyloučen hráč #16 Sabina Šnajberková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře
05:40 Smršť střel na Rejklovou ta ale chytá.
01:34 Zavadilová zbavila protihráček míčku před brankou Rejkové.
00:01 Úvodní buli pro tým hostí.