• 60 59:11
    6:9
    (Majerová)

FBC Česká Lípa - BLACK ANGELS 6:9
branky: 4. Adéla Měchurová, 22. Daniela Jandáčová, 25. Blažena Menšíková, 27. Daniela Jandáčová, 31. Blažena Menšíková, 44. Kateřina Hanzlíková - 1. Zuzana Mervartová, 6. Karolína Majerová, 20. Karolína Majerová, 36. Ema Košťálová, 41. Markéta Baťková, 42. Veronika Balejová, 56. Eliška Koželuhová, 58. Eliška Koželuhová, 60. Markéta Baťková; rozhodčí: Lukáš Pekárek - Marek Pohunek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 73; zásahy brankářů: Nikola Soukupová 41 - Šárka Černá 23; po třetinách: 1:3, 4:1, 1:5
60:00 Komentář hostů Jarolímová Anet (Trenér): Celkem pěkný zápas, až na herní výpadekve 2. třetině, kdy jsme úplně přestaly hrát, a pustily soupeřky do hry.  nDěkujeme soupeřkám, divákům a rozhodčím, a těšíme se na zítřejší zápas.
60:00 Komentář domácích Klivický Michal (Vedoucí): Výborný a vyrovnaný zápas. Od nás odmakaný zápas od první minuty. Jen škoda, že jsme nezískali alespoň bod. Děkuji holkám za super zápas. Soupeřům gratuluji a přeji hodně štěstí v dalších zápasech.
60:00 Střely ve 3. části: 9:18
59:12 Buly vyhrávají domácí.
59:11 GÓL BLACK ANGELS! 6:9
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #19 Markéta Baťková, asistoval #5 Karolína Majerová (6:9)
57:20 Buly vyhrávají domácí.
57:19 Timeout FBC Česká Lípa
57:19 GÓL BLACK ANGELS! 6:8
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #95 Eliška Koželuhová, asistoval #46 Eliška Nová (6:8)
55:48 Domácí se přesouvají do útoku.
55:38 GÓL BLACK ANGELS! 6:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #95 Eliška Koželuhová, asistoval #16 Sabina Šnajberková (6:7)
53:02 Hanzlíková získala balon pro svůj tým.
51:17 Hosté na míčku.
49:19 Domácí rozehrávají na útočné polovině.
47:08 Menšíková v šanci.
45:58 Domácí rozehrávají ve vlastním rohu.
43:49 Domácí v útoku.
43:29 GÓL FBC Česká Lípa! 6:6
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #64 Kateřina Hanzlíková, asistoval #19 Karolína Zikmundová (6:6)
41:52 GÓL BLACK ANGELS! 5:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #64 Veronika Balejová, asistoval #95 Eliška Koželuhová (5:6)
40:56 GÓL BLACK ANGELS! 5:5
40:01 Buly vyhrávají domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 14:13
39:03 Hosté v útoku.
37:02 Pavlíková ve velké šanci.
35:58 GÓL BLACK ANGELS! 5:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #54 Ema Košťálová, asistoval #64 Veronika Balejová (5:4)
35:30 Domácí se snaží získat míček v útočné polovině.
33:58 Hosté rozehrávají v útočném rohu.
32:00 Domácí pod tlakem.
30:19 GÓL FBC Česká Lípa! 5:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #29 Blažena Menšíková bez asistence (5:3)
30:18 Menšíková se dostává do samostatného úniku.
28:25 Domácí se dostávají do útoku.
26:21 Buly vyhrávají hosté.
26:20 GÓL FBC Česká Lípa! 4:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #18 Daniela Jandáčová, asistoval #88 Petra Pavlíková (4:3)
25:02 Lípa znovu v šanci.
24:47 GÓL FBC Česká Lípa! 3:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #29 Blažena Menšíková, asistoval #36 Martina Gembecová (3:3)
23:13 Domácí se ženou do útoku.
21:44 Domácí rozehrávají v útočném rohu.
21:07 GÓL FBC Česká Lípa! 2:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #18 Daniela Jandáčová, asistoval #14 Lenka Ševčíková (2:3)
20:01 Buly vyhrávají domácí.
20:00 Střely v 1. části: 6:18
19:23 GÓL BLACK ANGELS! 1:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #5 Karolína Majerová, asistoval #19 Markéta Baťková (1:3)
19:12 Menšíková vyběhla až za mantinely.
18:03 Zvoní tyč za zády Soukupové.
17:19 Velká šance hostí.
16:02 Domácí v útoku.
15:03 Pavlíková běží po mantinelu a dostává se ke střele.
15:00 Ve hře panuje bojový duch a oba týmy se pokouší ukázat jen to nejlepší.
14:23 Domácí rozehrávají ve vlastním rohu.
13:35 Hosté rozehrávají v útočném rohu.
11:30 Hosté mají první přesilovku utkání.
11:23 Vyloučen hráč #14 Lenka Ševčíková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
09:11 Hosté v útoku.
07:10 Pavlíková skvěle získala míček.
05:27 Buly vyhrávají domácí.
05:26 GÓL BLACK ANGELS! 1:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #5 Karolína Majerová bez asistence (1:2)
04:41 Hosté zahaují rychlý přechod do útoku.
03:12 GÓL FBC Česká Lípa! 1:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #31 Adéla Měchurová bez asistence (1:1)
00:22 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #55 Zuzana Mervartová, asistoval #95 Eliška Koželuhová (0:1)