• 60 59:26
    4:6
    ()

Florbal Ústí - Prague Tigers Nehvizdy 4:6
branky: 15. Eliška Poláková, 15. Lada Flachsová, 35. Eliška Poláková, 50. Lucie Špírková - 10. Irena Palatínusová, 38. Irena Palatínusová, 42. Jana Prokšanová, 52. Dominika Steinbachová, 55. Petra Šusterová, 60. Petra Šusterová; rozhodčí: Lukáš Mucha - Petr Neumaier; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Kateřina Kočová 14 - Martina Pilšáková 10; po třetinách: 2:1, 1:1, 1:4
60:00 Komentář hostů Průša Tobiáš (Trenér): Od nás super vstup do zápasu. Pak jsme soupeře nechali dát dva slepené góly a naše hra upadla. Musím pochválit holky jak se vrátily do zápasu a potom už byla otázka času kdy nám to tam spadne. Závěr utkání jsme zvládli skvěle a vezeme domu tři body. Děkujeme soupeři, rozhodčím a fanouškům za super atmosféru.
60:00 Komentář domácích Wildhaber Michal (Trenér): Bohužel jsme se velmi lekli, že bychom mohli vyhrát. Dnes v určitých pasážích výkon, který bychom rádi předváděli pravidelně a v delších časových úsecích jednotlivých utkání. Využitá přesilovka a ubráněná oslabení jsou jen dílčími úspěchy, na nichž ale do budoucna můžeme rovněž stavět. nSoupeř dnes využil v podstatě vše, co jsme mu umožnili.  nZítra další utkání. Děkujeme za podporu našim fanouškům i pořadatelské službě.
60:00 Střely ve 3. části: 4:7
59:45 Špírková zasadila ještě střelu do brankářky hostí.
59:26 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 4:6
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #99 Petra Šusterová bez asistence (4:6)
56:14 Timeout Florbal Ústí
54:48 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 4:5
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #99 Petra Šusterová, asistoval #33 Dominika Steinbachová (4:5)
54:16 Střela hostí byla naštěstí pro domácí zblokována.
51:41 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 4:4
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #33 Dominika Steinbachová, asistoval #99 Petra Šusterová (4:4)
51:01 Mečířová v neskutečné šanci! Nakonec ji ale míček ujel.
49:28 GÓL Florbal Ústí! 4:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #3 Lucie Špírková, asistoval #5 Eliška Poláková (4:3)
49:03 Kocianová vystřelila silně na branku hostí, ale střílí mimo!
48:13 Vyloučen hráč #27 Nikola Bursová družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za sekání
44:03 Střela Kubíkové byla zblokována.
43:21 Kočová má dnes svůj den a chytá jednu střelu za druhou!
41:44 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 3:3
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #21 Jana Prokšanová, asistoval #7 Laura-Elena Voštiarová (3:3)
40:00 Střely ve 2. části: 6:5
37:10 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 3:2
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #88 Irena Palatínusová, asistoval #85 Eliška Horáková (3:2)
36:34 Kocianová výborná střela přímo do brankářky hostí!
36:18 Hostí střílí vysoko nad branku Kočové.
34:32 Poláková má nakročeno k hattricku!
34:23 GÓL Florbal Ústí! 3:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #5 Eliška Poláková, asistoval #88 Nicole Kopýtko (3:1)
33:47 Špírková výborná střela!
31:43 Mečířová vystřelila pěknou střelu, ale bohužel se trefuje mimo bránu.
26:50 Mečířová taktéž poslala krásnou přihrávku před branku.
26:10 Kocianová nahrála výborně zpoza brány před branku.
24:35 Přihrávka Polákové byla bohužel překažena.
22:24 Výborně Kočová!
20:00 Střely v 1. části: 4:8
19:26 Trestné střílení družstva Prague Tigers Nehvizdy neproměnil #19 Nikola Červená.
18:15 Domácí úspěšně přežili přesilovou hru.
17:23 Mečířová i Poláková výborně překazily každou akci hostí.
16:47 Špírková do bloku!
16:11 Vaníčková chtěla pouze zblokovat střelu, ale bohužel ji míček doletěl na špatné místo.
15:48 Vyloučen hráč #93 Tereza Vaníčková družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hra rukou
14:28 GÓL Florbal Ústí! 2:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #99 Lada Flachsová, asistoval #88 Nicole Kopýtko (2:1)
14:00 GÓL Florbal Ústí! 1:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #5 Eliška Poláková, asistoval #33 Klára Mečířová (1:1)
11:30 Kočová výborně zvládla situaci.
09:13 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 0:1
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #88 Irena Palatínusová, asistoval #14 Karolína Chvátalová (0:1)
08:51 Špírková i Mečířová zblokovaly několik střel hostí.
06:05 Domácí si nyní střežili Kočovou jako oko v hlavě a dokázali si ji ubránit.
05:21 Špírková vyslala nebezpčnou střelu do rohu branky hostí!
04:44 Kočová předvádí jeden výborný zákrok za druhým a drží svůj tým.
03:53 Kočová předvedla výborný zákrok, kdy nohou vypinkla míček hráčce hostí.
03:20 Již byla zasazena i první výstražná střela do Pilšákové.
02:40 Kocianovou se pokusila zastavit hráčka hostí u mantinelu, ta se však na míčku zvládla udržet a hraje dál.
00:53 Hostí si již prozkoušeli Kočovou, jestli je v pozoru, ta je utvrdila že je.
00:00 Srdečně Vás vítám u dnešního zápasu.