• 60 59:54
    15:1
    ()

BLACK ANGELS - Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn  15:1
branky: 8. Vendula Kolkusová, 11. Ema Košťálová, 14. Zuzana Mervartová, 19. Markéta Baťková, 20. Veronika Balejová, 25. Ema Košťálová, 27. Markéta Baťková, 31. Ema Košťálová, 34. Eliška Nová, 34. Adriana Fricová, 36. Karolína Laura Hornová, 41. Markéta Baťková, 47. Zuzana Mervartová, 60. Magdalena Folková, 60. Veronika Balejová - 10. Šárka Houzarová; rozhodčí: Klára Svobodová - Tereza Trávníčková; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Šárka Černá 13 - Veronika Podlahová 71; po třetinách: 5:1, 6:0, 4:0
60:00 Komentář hostů Stašková Nella (Asistent trenéra): Dnešní zápas byl mnohem lepší než včerejší, i přes mnoho obdržených gólů. Musíme makat na chybách, které stále opakujeme, abychom se dokázaly zlepšit a někam posunout herně. Děkujeme soupeřkám za zápas.
60:00 Komentář domácích Jarolímová Anet (Trenér): Zápas byl rozhodně ve větší kvalitě jak včera. Na počet střel bylo málo gólů, na čemž musíme ještě zapracovat. Děkujeme soupeřům, rozhodčím a divákům za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 29:5
59:54 GÓL BLACK ANGELS! 15:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #64 Veronika Balejová bez asistence (15:1)
59:46 Nádherný zákrok domácí gólmanky.
59:12 GÓL BLACK ANGELS! 14:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #26 Magdalena Folková, asistoval #14 Karolína Laura Hornová (14:1)
58:00 Právě probíhají poslední 2 minuty dnešního utkání.
55:20 Benjamínek (Alice Jirásková) ženského týmu dnes zaznamenává první ligový start, který je úspěšný.
53:41 Vysoká hokejka domácích končí výhodou pro hostující, domácí si s rozehrávkou bez problému poradily.
51:45 Na Černou jde střela po dlouhé doubě a hlavou jí odráží.
48:33 Gólmanka hostujících neskutečný zákrok, který chytá do třetice.
46:39 GÓL BLACK ANGELS! 13:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #55 Zuzana Mervartová, asistoval #54 Ema Košťálová (13:1)
46:28 Hostující hráčka opět slovně napadá domácí hráčku, zatím to na trest nebylo.
44:49 Gólmanka hostujících si neodpočine ani minutu.
40:18 Třetí třetina nám začala pěkným úvodem po 17s, domácí využívají přesilovku.
40:17 GÓL BLACK ANGELS! 12:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #19 Markéta Baťková, asistoval #79 Alice Jirásková (12:1)
59:15 Hostující hráčka si při střídání neodpustila komentář na domácí hráčku a jde si odpočinou na 2 minuty.
40:00 Střely ve 2. části: 30:3
39:15 Vyloučen hráč #8 Kateřina Vojtová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za hrubost
35:04 Domácí jsou při chuti, jeden krásný gól za druhým a třetím!
35:03 GÓL BLACK ANGELS! 11:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #14 Karolína Laura Hornová, asistoval #54 Ema Košťálová (11:1)
33:41 GÓL BLACK ANGELS! 10:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #43 Adriana Fricová, asistoval #64 Veronika Balejová (10:1)
33:18 GÓL BLACK ANGELS! 9:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #46 Eliška Nová, asistoval #54 Ema Košťálová (9:1)
30:25 V hledišti vidíme 36 diváků, ale podpora není slyšet na žádné straně ani po golu.
30:24 GÓL BLACK ANGELS! 8:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #54 Ema Košťálová, asistoval #55 Zuzana Mervartová (8:1)
29:10 Hostující rozehrávají a střílí balon mimo mantinel, rozehrávat budou domácí.
27:32 Na lavičce domácích panuje dobrá nálada.
26:48 GÓL BLACK ANGELS! 7:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #19 Markéta Baťková, asistoval #76 Vendula Kolkusová (7:1)
26:36 Rozehrávka domácích z levého rohu končí za bránou a rozehrávají opět z pravého.
24:49 Hostující hráčky blokují většinu střel domácích.
24:39 GÓL BLACK ANGELS! 6:1
22:26 Hostující hráčka špatně narazila do protihráčky a zůstává opřená s bolestí ramene.
20:00 Střely v 1. části: 27:6
19:37 GÓL BLACK ANGELS! 5:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #64 Veronika Balejová, asistoval #71 Dominika Tůmová (5:1)
18:02 GÓL BLACK ANGELS! 4:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #19 Markéta Baťková, asistoval #95 Eliška Koželuhová (4:1)
16:33 Slyšíme jednu ránu za druhou o hokejky, hostující hráčky už o 2 hokejky přišly.
15:07 Hra nám začíná nabírat vyšší tempo na obou stranách.
13:26 GÓL BLACK ANGELS! 3:1
13:26 Domácí rozpohybovaly hostující hráčky a opět trefují.
10:04 GÓL BLACK ANGELS! 2:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #54 Ema Košťálová, asistoval #95 Eliška Koželuhová (2:1)
10:04 Domácí se ihned ozývají zpět.
09:58 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 1:1
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #11 Šárka Houzarová, asistoval #29 Adéla Chrtová (1:1)
09:57 Týn rozhodil beky domácích a trefují svoji první branku.
07:45 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #76 Vendula Kolkusová, asistoval #79 Alice Jirásková (1:0)
07:09 Krásná akce domácích, boužel střela končí nad bránou.
06:45 Krásný break Týna, svoji šanci ale nevyužily.
05:17 Týn se teď zapojil více do hry, ovšem v zápětí se stahuje a čekají na své polovině
03:06 Bleci drží Týn na jejich polovině a kombinují.
02:30 První střela Rudých dračicí, Černá suveréně chytá.
02:00 Bleci zatím převážně na míčku.
00:00 Vítáme diváky u dnešního online přenosu.