60
  • 60 59:28
    Tigers

MITEL Florbalová akademie MB - Prague Tigers Nehvizdy 9:8
branky: 1. Nela Havlíková, 3. Markéta Žbánková, 9. Nela Havlíková, 14. Viktorie Vacardová, 24. Veronika Zittová, 35. Bára Klikarová, 39. Veronika Kolářová, 45. Aneta Hlušičková, 58. Kateřina Skřivánková - 2. Dominika Steinbachová, 15. Dominika Steinbachová, 27. Dominika Steinbachová, 30. Eliška Horáková, 35. Irena Palatínusová, 44. Kateřina Kvapilová, 49. Kateřina Kvapilová, 52. Kateřina Kvapilová; rozhodčí: Samuel Uhliarik - David Hertz; vyloučení: 4:2; využití: 1:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Klára Šimonová 27 - Kristýna Janglová 27; po třetinách: 4:2, 3:3, 2:3
60:00 Komentář domácích Kovačík Jan (Trenér): Infarktový zápas, velké množství laciných branek a opět zbytečná vyloučení. musíme na tomto zapracovat, naopak mě těší, že naše branky padají po hezkých připravených kombinacích. n nDěkuji soupěři a rozhodčím.
60:00 Komentář hostů Průša Tobiáš (Vedoucí): Dnes jsme udělali hromadu základních chyb, které nás stály zápas. Jsme rádi jak jsme se zvládli během druhé třetiny vrátit do zápasu. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 13:11
59:28 Timeout Prague Tigers Nehvizdy
59:13 Tigers v šesti.
58:34 Zajímavá standartní situace Boleslavi končí pouze u Janglové.
57:12 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 9:8
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #13 Kateřina Skřivánková, asistoval #30 Veronika Kolářová (9:8)
57:12 Krásná individuální akce Skřivánkové končí v síti.
55:33 Kolářová pouze do boční síťky odkryté brány.
52:00 Backhandový pokus Steinbachové končí v náruči brankářky Boleslavi.
51:08 Timeout MITEL Florbalová akademie MB
51:08 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 8:8
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #9 Kateřina Kvapilová, asistoval #88 Irena Palatínusová (8:8)
50:01 Vyloučen hráč #76 Markéta Žbánková družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
49:22 Janglová vyráží nebezpečnou střelu Žbánkové.
48:32 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 8:7
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #9 Kateřina Kvapilová bez asistence (8:7)
48:32 A máme vyrovnáno. Kvapilová se trefuje do horního rohu.
48:12 Hra je nyní velice vypjatá.
47:02 Nechybělo málo a gól v oslabení mohly dát i hráčky Mladé Boleslavi.
45:46 Šimonová úspěšná proti střele Platínusové
45:10 Vyloučen hráč #16 Adéla Jirková družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za špatné střídání
44:17 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 8:6
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #40 Aneta Hlušičková, asistoval #78 Veronika Zittová (8:6)
44:17 Hlušičková však obratem odpovídá a domácí hráčky využily přesilovku.
43:51 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 7:6
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #9 Kateřina Kvapilová, asistoval #36 Kristýna Viktorová (7:6)
43:51 A je z toho dokonce i branka.
43:41 Tigers hrozí i v oslabení.
42:31 Vyloučen hráč #7 Laura-Elena Voštiarová družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za sekání
41:25 Dobrý obranný zákrok Vacardové.
40:00 Střely ve 2. části: 10:14
38:18 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 7:5
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #30 Veronika Kolářová bez asistence (7:5)
38:18 Kolářová propaluje brankářku Tigers.
37:22 Hlušičková v gólové šanci trefuje pouze svou spoluhráčku.
35:27 Jirková blokuje nebezpečnou střelu Červené.
34:25 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 6:5
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #88 Irena Palatínusová, asistoval #85 Eliška Horáková (6:5)
34:25 Tigers opět bleskově odpovídají.
34:12 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 6:4
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #88 Bára Klikarová, asistoval #30 Veronika Kolářová (6:4)
34:12 Klikarová doráží střelu Kolářové.
33:05 Dobrá střela Skřivánkové končí vedle brány.
30:18 Kvapilová trefuje břevno odkryté brány.
29:42 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 5:4
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #85 Eliška Horáková, asistoval #19 Nikola Červená (5:4)
29:42 Tigers se přibližují na rozdíl jediné branky.
27:14 Janglová si připisuje úspěšný zákrok.
26:40 Vyloučen hráč #14 Karolína Chvátalová družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za bránění ve hře
26:24 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 5:3
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #33 Dominika Steinbachová, asistoval #88 Irena Palatínusová (5:3)
26:24 Situace 3na1 končí gólem Tigers.
24:50 Šusterová v dobré příležitosti trefuje tyč.
23:48 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 5:2
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #78 Veronika Zittová, asistoval #13 Kateřina Skřivánková (5:2)
23:48 Zittová se trefuje na vzdálenější tyč.
22:54 Nebezpečná střela Macháčkové ze středu končí pouze v zázemí.
21:28 Červená trefuje břevno.
20:39 Střela Viktorové z poloviny hřiště nekončí gólem.
20:00 Střely v 1. části: 13:10
18:44 Hisemová nedokázala přehodit bránkářku Tigers
17:48 Janglová si poradila s nebezpečnou střelou Klikarové
16:30 Šimonová přerušuje pohlednou kombinaci hostí.
14:10 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 4:2
14:10 Tigers však rychle odpovídájí. Steinbachová se ocitla sama na středu a dokázala překonat Šimonovou.
13:46 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 4:1
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #44 Viktorie Vacardová, asistoval #40 Aneta Hlušičková (4:1)
13:46 Nádherný věšák v podání Vacardové.
11:32 Tentokrát Boleslav dokázala ubránit oslabení.
10:10 Kolomazníková obětavým zákrokem blokuje nebezpečnou střelu hostí.
09:32 Vyloučen hráč #45 Michaela Bauerová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za blokování florbalky
08:53 Bursová se ocitla sama před brankářkou, ale netrefila bránu.
08:07 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 3:1
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #19 Nela Havlíková, asistoval #78 Veronika Zittová (3:1)
08:07 Nádherá kombinace Havlíkové a Zittové končí za zády brankářky Tigers.
06:43 Šusterová pálí do bloku.
05:52 Bauerová pouze do tyče.
04:14 Šimonová vyráží nebezpečnou střelu hostí.
03:23 Macháčková v slibné šanci přestřeluje branku.
02:36 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 2:1
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #76 Markéta Žbánková, asistoval #30 Veronika Kolářová (2:1)
02:36 Vypadá to, že v dnešním utkání nebude o góly nouze.
01:37 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:1
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #33 Dominika Steinbachová, asistoval #85 Eliška Horáková (1:1)
01:37 Bleskově využitá přesilovka Tigers.
01:29 Vyloučen hráč #88 Bára Klikarová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost
00:33 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 1:0
00:33 Střela Havlíkové z ostrého úhlu konční v síti Tigers.
00:01 Úvodní buly pro domácí a vzápětí nebezpečná střela Zittové.