5:4
    Kristina VENEROVÁ
    (Skalíková)

TJ Sokol Královské Vinohrady - FAT PIPE Tigers Start98 5:4
branky: 9. Nikola Trnková, 13. Aneta Nigrinová, 16. Běla Novotná, 24. Angelika Bližňáková, 27. Angelika Bližňáková - 6. Kristýna Jirásková, 53. Sofie Skalíková, 55. Viktorie Váňová, 60. Kristina Venerová; rozhodčí: Alexander McIntosh - Filip Novák; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Daniela Kreisingerová 35 - Michaela Galušková 21; po třetinách: 3:1, 2:0, 0:3
60:00 Komentář hostů Štursa David (Trenér): Dnes jsme se od začátku nemohli chytit a dostat do hry. Neplnili jsme, co jsme si řekli, nedařilo se nám dostat 50 minut do tempa. Pozitivní je posledních 10 minut, kdy jsme předvedli, že florbal hrát umíme. Je před námi hodně práce. Děkuji soupeři za zápas a blahopřeji mu k vítězství.
60:00 Komentář domácích Skála Jan (Trenér): Další těžké utkání proti velmi kvalitnímu soupeři. Jsme rádi, že jsme ve hře viděli věci, na kterých pilně pracujeme v treninku a zároveň i věci, ve kterých musíme přidat. Každopádně si myslím, že jsme po většinu zápasu byli lepším týmem a šli si jasně za výhrou. Jenom nás mrzí výpadek ve třetí třetině. Díky soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00 Střely ve 3. části: 5:20
60:00 Těšíme se na další utkání a od stolku přejeme hezký zbytek večera.
60:00 Hra dopadla vítězně pro domácí hráčky a nejlepšími hráčkami se stáví domácí Bližňáková a hostující Skalíková S.
59:17 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 5:4
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #13 Kristina Venerová, asistoval #70 Sofie Skalíková (5:4)
59:17 Své hry v šesti hráčky Venerová se Skalíkovou S. zkušeně využívají.
58:30 Hostující bez brankáčky
58:15 Trnková na volnou Bližňákovou, ale ta míjí odkrytou branku.
58:00 Timeout FAT PIPE Tigers Start98
57:00 Domácí se teď zapotily. Domácí gólmanka musela použít své oči vzadu a balonek jen tak tak zachránila těsně před brankovou čárou. oumajgat.
56:48 Bližňáková vyzkoušela pozornost domácí gólmanky prudkou střelou z výběhu.
56:00 Skalíková E. sama na středu přihrála na Lytorovu, ale ta střílí pouze do gólmanky.
54:42 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 5:3
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #46 Viktorie Váňová, asistoval #28 Emilie Skalíková (5:3)
54:42 Váňová doráží střelu Skalíkové E. nad nohu brankáčky
54:15 Jirásková do bloku
53:30 Dobisíková pomáhá svým spoluhráčkám v útoku.
52:58 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
52:58 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 5:2
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #70 Sofie Skalíková, asistoval #84 Kristýna Jirásková (5:2)
52:58 Jirásková přihrávka na Skalíkovou a ta od mantinelu prostřelila vše.
52:40 Potíže domácích v malém brankovišti
51:30 Standartní situaci na malém brankovišti hostující nevyužívají
51:20 Tohle bude poznámka do žákovské pro Dobisíkovou.
51:15 Vyloučen hráč #96 Anežka Dobisíková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
51:15 sek a sek a sek
49:58 Domácí gólmanka má postřehy jako kočka. Rukou zachytla balonek jako kdyby to dělala každý den.
49:00 Fanoušci si dnešní zápas užívají. Skandují pokřiky svých oblíbených týmů.
48:40 Lotyrova nad
48:00 Tigers kombinují na domácí půdě, ale marně.
47:00 Hostující kapitánka Venerová uklidňuje zkušeně hru.
46:30 Osamocená Kenderová na středu mimo po krásné přihrávce Skalíkové S.
45:00 Domácí Bližňáková uutekla v oslabení a prověřila gólmanku. Opravdu ráda střílí.
44:25 Vyloučen hráč #99 Natálie Jirková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
43:44 Jirková zbytečně sekla Míkovou
42:50 Trnková pouze do boční síťky
42:00 V hale se rozléhá zvuk sekání.
41:50 Radostová padá.
41:40 Venerová fauluje
40:20 Dobisíková přihrála na osamocenou Bližňákovou, ale gólmanka si ji pohlídala. Následná dorážka Trnkové mimo.
40:01 Buly domácí
40:00 Střely ve 2. části: 11:8
39:58 Jirásková nevěděla komu přihrát. Vyřešila to nahozením na brankoviště a nakonec se domácí ještě zapotily.
38:50 Lytorova z výběhu míjí zařízení.
38:40 Radostová padá.
37:48 Nováková zkouší brankářku, ale mimo.
36:34 Trnková stála v brankovišti. Rozehrávku hostující hráčky navyužily a tak sledujeme přesilovou hru domácích.
35:57 Vyloučen hráč #12 Tereza Míková družstva FAT PIPE Tigers Start98 na 2 minuty za sekání
34:15 Dobisíková jako laň proběhla vše co se dalo, ale gólmanku už neprostřelila.
32:41 Kenderová po přesné přihrávce Janatkové nad.
32:30 Míková střela pouze do gólmanky.
32:00 Tigers nyní dvakrát prověřily domácí gólmanku.
31:07 Špatná rozehrávka domácích stojí hráčky jeden sprint do domečku. Tigers však šanci nevyužily.
30:50 Domácí na balonku
30:15 Hráčky Tigers rozebraly domácí obranu, minuly zařízení.
29:30 Skalíková S. prověřila gólmanku svou nebezpečnou střelou.
28:30 Rozehrávka domácích pouze do bloku.
26:12 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #26 Angelika Bližňáková bez asistence (5:1)
26:12 Velká chyba v rozehrávce hostujících hráček. Nahrály přímo do hokejky Bližnákové, která ráda střílí góly.
24:20 Hostující tým kouše. Obrana domácích zatím neprostupná.
23:30 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #26 Angelika Bližňáková, asistoval #32 Nikola Trnková (4:1)
23:30 Bližňáková na velkém brankovišti střílí do odkryté branky po přihrávce Trnkové. Krásná akce.
22:30 Janatková tyč. Diváci šílí.
22:00 Šance na obou stranách, ale zatím bez gólu.
20:01 Dvě šance pro Bližňákovou. Gólmanka však chytá.
20:00 Střely v 1. části: 11:11
18:50 Krásný únik Vesecké a Hořejší. Gólmanka však ve střehu.
17:50 Krásný kros Nigrinové na Trnkovou. Chyběly centimetry.
17:34 Bližňáková zkouší na zadní tyč, ale mimo. Škoda, že neviděla osamocenou Trnkovou.
15:45 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #16 Běla Novotná, asistoval #99 Natálie Jirková (3:1)
15:45 Jirková vybojovala balónek na mantinelu. Novotná následně všechny proběhla a vyhouslovala hostující gólmanku.
14:30 První lajna spolu kombinuje jako kdyby spolu už nějaký ten pátek hrály. Zatím bez gólu.
12:17 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Aneta Nigrinová, asistoval #26 Angelika Bližňáková (2:1)
12:17 Napadaná Bližňáková v rohu zvedla oči a příhrála na osamocenou Nigrinovou, která se neminula a zavěsila pod víko.
08:36 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #32 Nikola Trnková, asistoval #26 Angelika Bližňáková (1:1)
08:36 Bližňáková střela a Trnková dorážka. Je vyrovnáno.
07:30 Domácí v problémech v předbrankovém prostoru. Hostující mimo.
05:46 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #84 Kristýna Jirásková bez asistence (0:1)
05:46 Hostující hráčka využila své rychlé nohy a oběhla domácí obranu, gólmanku a je to gól.
05:05 Domácí tým ubránil přesilovou hru hostujícího týmu.
03:05 Vyloučen hráč #26 Angelika Bližňáková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání