• 55 54:55
    4:7
    ()

Prague Tigers Nehvizdy - FAT PIPE Tigers Start98 4:7
branky: 19. Petra Němcová, 32. Irena Palatínusová, 47. Dominika Steinbachová, 48. Dominika Steinbachová - 3. Nikola Skoková, 4. Tereza Míková, 24. Nikola Skoková, 34. Michaela Moravcová, 46. Mayya Lytorova, 50. Sofie Skalíková, 55. Nikola Skoková; rozhodčí: Filip Novák - Alexander McIntosh; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Kristýna Janglová 19 - Eliška Držíková 20; po třetinách: 1:2, 1:2, 2:3
60:00 Komentář domácích Gattnar Vít (Trenér): Florbalový zápas, kde na sebe narazily dvě generace a ta natrénovanější si odnáší vítězství. Pro nás fajn do dalších zápasů.
60:00 Komentář hostů Štursa David (Trenér): Dnes jsme podle plánu navázali, tam kde jsme včera skočili. Náš nový a mladý tým se sehrává a jde krok po kroku dál na své cestě. Hlavní ponaučení z tohoto zápasu je, že zápas trvá 60 minut a nesmíme soupeře pouštět zbytečně do hry. Děkujeme soupeři za férový a kvalitní zápas a přejeme mu hodně štěstí v dalších zápasech.
60:00 Střely ve 3. části: 14:8
59:59 Dnes jsme mohli vidět zajímavé utkání, kdy se ukázal nováček 1. ligy žen a dovedl zápas do vítězného konce.
59:44 Poslední minuta zápasu a Tigers už nezbývá moc času.
59:10 Šusterová střílí, brankářka hostí připravena.
55:35 Start se vrací zpět do jejich tempa a tlačí Tigers na jejich půlku.
54:56 Bohužel domácí dostávají gól do prázdné branky od Skokové.
54:55 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 4:7
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #79 Nikola Skoková bez asistence (4:7)
54:03 Timeout Prague Tigers Nehvizdy
54:03 Domácí si berou oddechový čas a začínají hrou bez golmana.
49:47 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 4:6
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #70 Sofie Skalíková, asistoval #54 Eliška Rojíčková (4:6)
48:56 Tigers se rozehrály a konečně se jim daří prosazovat.
47:27 Steinbachová se nemílí a trefuje branku hostí.
47:26 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 4:5
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #33 Dominika Steinbachová, asistoval #88 Irena Palatínusová (4:5)
46:55 Krásná kombinace Steinbachové a Matějkové.
46:54 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 3:5
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #33 Dominika Steinbachová, asistoval #18 Bára Matějková (3:5)
45:03 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 2:5
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #61 Mayya Lytorova, asistoval #16 Karolína Janatková (2:5)
42:34 Domácí do 3. třetiny vstoupily s úplně jinou energií.
42:29 Vyloučen hráč #5 Emilie Skalíková družstva FAT PIPE Tigers Start98 na 2 minuty za vysoká florbalka
40:00 Střely ve 2. části: 3:9
39:49 Druhou třetinu jednoznačně ovládly hráčky hostí. Uvidíme, zda Tigers dokáží ještě zápas otočit na svou stranu.
38:47 Domácím hráčkám se nedaří trefovat branku.
37:56 Hostí jednoznačně přehrávají Tigers.
35:24 Tigers tlačí na hostí, snaží se vybojovat balonek.
34:09 Hostí golmanka chytá vyslanou střelu Tigers.
33:57 Moravcová kombinuje s Váňovou a prosazují se.
33:56 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 2:4
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #64 Michaela Moravcová, asistoval #46 Viktorie Váňová (2:4)
33:40 Vyloučen hráč #36 Kristýna Viktorová družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za sekání
33:24 Skoková svou šikovností umisťuje balonek do sítě hostí.
31:11 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 2:3
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #88 Irena Palatínusová, asistoval #99 Petra Šusterová (2:3)
25:45 Hra ''nahoru dolu''.
25:33 Němcová leží na zemi. Dle informací to vypadá na zranění kolene.
23:41 Viktorová nestačila svou rychlostí a proviňuje se faulem.
23:23 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 1:3
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #79 Nikola Skoková, asistoval #5 Emilie Skalíková (1:3)
20:45 Křížková zachytla balonek na středu a míří dopředu. Hostí ale blokují její přihrávku na Steinbachovou.
20:00 Střely v 1. části: 7:8
19:43 Poslední minuta první třetiny už probíhá v poklidném tempu.
18:14 I přes nevyužitou přesilovou hru se podařilo Němcové prodrat k brance soupeře a s nadhledem umisťuje balonek do brány.
18:13 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:2
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #9 Petra Němcová, asistoval #33 Dominika Steinbachová (1:2)
18:08 Hostím se podařilo sebrat soupeři balonek a mohou vystřídat.
17:56 Tigers kombinují za bránou soupeře.
16:09 Tigers hned od začátku přesilové hry atakují bránu hostí.
16:06 Vyloučen hráč #21 Aneta Salehová družstva FAT PIPE Tigers Start98 na 2 minuty za sekání
15:23 Janglová vyběhla proti soupeřce a vzala ji balonek z hole.
15:09 Matějková vyslala střelu na bránu hostí, golmanka připravena.
14:05 Matějková uklidňuje situaci a stahuje balonek na svojí polovinu.
12:00 Panešová ve vyložené šanci minula horní roh branky.
06:45 Horáková zblokovala střelu hostí.
06:01 Janglová skvělý zákrok.
06:01 Hra se odehravá v rychlém tempu.
03:09 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 0:2
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #12 Tereza Míková, asistoval #70 Sofie Skalíková (0:2)
02:23 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #79 Nikola Skoková, asistoval #46 Viktorie Váňová (0:1)
00:00 Dobrý den, vítáme Vás u 2. kola 1. ligy žen, kde se utkají domácí Prague Tigers proti Startu 98. Přejeme příjemnou zábavu.