7:3
    Kamila KASLOVÁ
    (Lorencová)

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - MITEL Florbalová akademie MB 7:3
branky: 3. Victoria Binědová, 13. Victoria Binědová, 20. Anna Alexandra Suková, 36. Anna Alexandra Suková, 39. Anna Alexandra Suková, 48. Michaela Mašková, 59. Kamila Kaslová - 10. Nela Havlíková, 40. Barbora Špačková, 50. Lucie Seifertová; rozhodčí: Pavel Stuš - Jitka Jedličková; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; diváků: 63; zásahy brankářů: Kateřina Holečková 13 - Klára Šimonová 18; po třetinách: 3:1, 2:1, 2:1
60:00 Komentář hostů Kovačík Jan (Vedoucí): Dnešní zápas byl ukázkou prvního utkání sezony. Z naší strany se ve hře objevilo několik individuálních nepřesností, které nás dostávali pod tlak místo toho, abychom tempo hry diktovali my. Utkání přineslo několik poznatků, ze keterých budeme čerpat do dalších zápasů. Děkujeme soupeři za úvodní utkání letošního ročníku.
60:00 Komentář domácích Procházka Vít (Trenér): Velké množství oslabení je pro nás zdviženým ukazováčkem, musíme být disciplinovanější. Na druhou stranu je pozitivní, jakým způsobem jsme je odehráli. Jsme rádi, že jsme udrželi konstantní tempo zápasu a výsledkově ho kontrolovali až do konce. Mladým hráčkám gratuluju k vítězné premiéře. Díky soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 9:6
59:01 Poslední minuta třetí třetiny.
58:56 Kaslová navyšuje na 7:3
58:55 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 7:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #98 Kamila Kaslová, asistoval #95 Daniela Lorencová (7:3)
57:17 Timeout MITEL Florbalová akademie MB
57:17 Vyloučen hráč #76 Martina Špetová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
52:02 Vyloučen hráč #36 Michaela Čížková družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost
49:37 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 6:3
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #85 Lucie Seifertová, asistoval #45 Michaela Bauerová (6:3)
47:23 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 6:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #4 Michaela Mašková, asistoval #17 Lucie Bejčková (6:2)
40:00 Střely ve 2. části: 10:6
39:36 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 5:2
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #83 Barbora Špačková, asistoval #18 Dita Volfová (5:2)
39:01 Poslední minuta druhé třetiny.
38:05 Suková přídává další gól a zvyšuje skóre na 5:1
38:04 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #6 Anna Alexandra Suková, asistoval #7 Kateřina Holečková (5:1)
35:28 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #6 Anna Alexandra Suková bez asistence (4:1)
33:02 Hosté si zahrají druhou přesilovku.
33:01 Vyloučen hráč #17 Lucie Bejčková družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
23:56 Vyloučen hráč #95 Daniela Lorencová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 6:4
19:32 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:1
19:01 Poslední minuta první třetiny.
14:53 Domácí si zahrají přesilovku.
14:52 Vyloučen hráč #25 Adéla Macháčková družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
12:21 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #81 Natálie Šindelářová (2:1)
09:07 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 1:1
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #19 Nela Havlíková, asistoval #4 Kateřina Peťovská (1:1)
09:07 Havlíková srovnává skóre.
06:15 Střela Peťovské je zblokována.
02:39 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #47 Lenka Přerostová (1:0)
02:39 První gól v utkání si připisuje Binědová.
00:00 Úvodní bule pro domácí.