5:1
    Jan MAZUR
    (Repček)

S.K. P.E.M.A. OPAVA - FBC Vikings Kopřivnice 5:1
branky: 12. Petr Pavelek, 19. Jan Mazur, 29. Petr Stejskal, 38. Jan Mazur, 59. Jan Mazur - 45. Ondřej Holaň; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Kryštof Bezděk 28 - Adam Strouhal 8, Vít Ohera 5; po třetinách: 2:0, 2:0, 1:1
60:00 Komentář domácích Kružel Daniel (Trenér): Vyjímečně dobrý vstup do zápasu. Pak už to jen upadalo a třetí třetina bylo jen o bránění naši svatyně. Věděli jsme o co nám jde je a že nebereme nic jiného, než tři body. Velké díky klukům z Kopřivnice za ochotu a součinnost při našich problémech s halou, rozhodčím za održízení a fanouškům, kteří dorazili i přes to všechno.. 2/3 dneška jsou za námi, teď už posíláme sílu do Šumperka. Ahoj
60:00 Komentář hostů Soukal Lukáš (Trenér): Dnes se nám podařila zopakovat historie, kdy jsme minulý rok v posledním zápase před play off dostali facku od Rožnova, dnes jsme ji dostali od Opavy. Nutno říct, že Opava dnes vyhrála zaslouženě a nám se 40. minut absolutně nic nedařilo. V poslední třetině jsme do toho šlápli a byli jsme vyrovnaným soupeřem.Gratuluji soupeři k zasloužené výhře.
60:00 Střely ve 3. části: 5:11
59:30 30
58:27 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 5:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #14 Jan Mazur, asistoval #88 Vojtěch Repček (5:1)
58:27 Gól do prázdné!!!
58:01 Pavelek z 3/4 hřiště netrefuje branku.
57:15 Pavelek z poloviny netrefuje prázdnou branku Kopřivnice.
56:31 Janek netrefuje po kombinaci vůbec branku!!!
56:30 Opava brání...
54:31 Hosté to zkoušejí bez brankáře.
54:30 Timeout FBC Vikings Kopřivnice
53:30 Stejskal dorážel, ale nemělo to razanci.
53:03 Rychlý brejk hostů 2 na 1, Holaň to vzal na sebe a netrefuje branku! Ho  ho hoo...
51:00 Janek krosem na Michnu, ten trestuhodně netrefuje prázdnou polovinu branky.
49:39 Opavští dobře blokují střely hostů.
48:26 Klečka od mantinelu a Ohera další zákrok.
47:50 První zákrok Ohery, kdy střílel Honza Rabinský.
47:00 Hosté nadále aktivnější, Opavě odskakuje míček...
44:48 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 4:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #10 Ondřej Holaň z trestného střílení (4:1)
44:48 Klimscha musel zatáhnout za ruční brzdu. Z trestného střílení vstřelil gól Holaň, který si rozhýbal Bezděka a přes padající tělo ho překonal.
44:15 Hra nahoru dolů...
41:07 Dvě střely Sochy z totožného místa a Bezděk připraven!
40:01 Opava na míčku.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #99 Vít Ohera družstva FBC Vikings Kopřivnice
40:00 Střely ve 2. části: 6:14
39:59 Mazur mohl zavěsit, ale utekl mu míček...
39:00 Minuta do přestávky...
37:40 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 4:0
37:40 Rychlá kombinace, kdy Repček z křídla dával míček před branku, kde zametal Mazur :) 4:0
37:16 Holaň se prokličkoval až k zakončení, které končí mimo branku.
34:15 Rabinský pokazil rozehrávku, ale hosté nevyužili šanci, nakonec se míček dostal až k Bezděkovi.
32:37 Závar na brankovišti hostů neproměněn v gól.
30:00 Mazur prodal, hosté netrestají...
28:53 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #38 Petr Stejskal, asistoval #36 Marek Klečka (3:0)
28:53 Rychlý brejk Opavy končí gólem. Klečka zpoza branky našel volného Stejskala, který jen trefuje prázdnou branku.
27:35 Honza Rabinský a jeho utáhlá střela z křídla, Strouhal měl co dělat, aby míček vyrazil mimo branku.
26:45 Aktivní druhá lajna Kopru opět zatápí, Bezděk dvakrát likvidoval míček nataženou nohou.
26:20 I Kopr ukazuje své střely, dvakrát zasahoval Bezděk.
25:49 Stejskalova střela u otočky byla na brankovišti zblokována.
24:40 T Janek z křídla do Bezděka, ten míček vyráží před sebe, obránci odpalují...
22:40 Na druhé straně si po střele z dálky připisuje zákrok Bezděk.
22:30 Klimscha doráží, opět Strouhal chytá maskou.
21:29 Mazur na Klimschu, ten ze středu ze vzduchu nadvakrát trefuje masku Strouhala.
21:09 Důraz Pavelka s faulem.. hosté rozehrávájí od vlastní branky.
20:01 Hosté po dohodě na míčku.
20:00 Střely v 1. části: 6:4
18:28 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #14 Jan Mazur, asistoval #91 Jan Rabinský (2:0)
17:37 Kuszova přízemní střela míjí branku Bezděka.
17:09 Balnarova střela z půlky letí vysoko do pryč.
15:40 Aktivní Michna nepřesně trefuje míček, Bezděk sbírá míček do rukou.
15:00 Michna střelou doprostřed nechal Bezděka si pohrát s míčkem.
13:20 Klimscha žabkou na Boželníka, ten vysokou holí zakončuje do brankáře hostů.
12:49 Ani Michnova střela neohrozila Bezděka, ten si ještě na míček nešáhl.
11:15 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #72 Petr Pavelek, asistoval #36 Marek Klečka (1:0)
11:15 Rozehrávka na krátko u střídaček hostů, Klečka ťuknul míček Pavelkovi, ten tahem na blížší tyč překvapil Strouhala.
09:40 Klečka tahal míček po lajně, místo střely nad nohu k tyči volil nahrávku na obsazeného Šebestu, takže nic
08:42 Strouhal ani neví jak vyráží padající míček kolenem mimo tři tyče.
07:42 Mazur tahem, dorážka Boželníka, ale bez gólového efektu.
06:52 Nepřesnosti na obou stranách, florbal zatím nic moc.
05:17 Kusznatáhnul on mantinelu, ale přestřeluje.
03:20 T. Janek v gólovce, ale netrefuje branku o pár cm...
02:30 Opava nadále aktivní, oba týmy nám vystřídaly.
01:20 Mazur koncem čepele usměrnil míček jen do brankáře hostů.
00:30 Stejskal se dral do branky, ale byl zablokován.
00:01 Opava na míčku.
00:00 Zdravíme všechny příznivce opavského florbalu! Dnešní utkání má posunutý začátek na 16:30 z důvodu změny haly! Nová hala: SH ZŠ Kobeřice, Školní 568. Stačí dojet :)