8:9
    Adam BUDNÍK
    (Šamořil)

1.FBK Sršni Rožnov p/R - FBC Přerov 8:9p
branky: 17. Matěj Rebroš, 22. Pavel Barabáš, 24. Dominik Eichner, 29. Pavel Barabáš, 33. Martin Najvar, 40. Petr Krhut, 45. Dominik Eichner, 58. Pavel Barabáš - 3. Michal Hrabica, 10. Jonáš Pavliš, 13. Michal Hrabica, 18. Adam Budník, 26. Jan Hrubča, 27. Michal Hrabica, 30. Matyáš Zbránek, 60. František Šamořil, 61. Adam Budník; rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Jan Klinka 30 - Michael Hruška 35; po třetinách: 1:4, 5:3, 2:1, 0:1
65:00 Komentář domácích Barabáš Pavel (Asistent trenéra): Škoda, opět o gól, opět vyrovnání v posledních okamžicích. Doufám, že to dnes píši naposled. Jinak se tu dnes hrál dobrý florbal, věřím, že kdo přišel do haly nelitoval. Děkuji soupeři za dobrou hru a dívákům za podporu.
65:00 Komentář hostů Kořený Michal (Trenér): Dneska to byl velmi vyrovnaný zápas. Soupeř se hodně zlepšil , vyhrál dnes šťastnější.
65:00 Střely v prodloužení: 0:1
61:30 Sršni si tak letos premiérově zahrají playdown. O jejich soupeři se zatím rozhoduje. Opava dokázala smáznout lídra z Kopřivnice a teď drží palečky domácímu Šumperku proti Hranicím. Právě mezi nimi a Opavou se rozhoduje o soupeři Sršňů. Pokud Hranice v Šumperku jakkoliv vyhrají, Sršni vyzvou Opavu, pokud naopak Hranice v Šumperku prohrají, budou to právě ony, kdo vyzve Rožnovany v "regionálním" duelu s nádechem derby.
61:29 Tak ani dnes neuslyšíme Jalovec, první střela hostů v celém prodloužení procedila Klinku v brance a hosté jsou šťastnějším týmem v utkání.
60:28 GÓL FBC Přerov! 8:9
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #88 Adam Budník, asistoval #32 František Šamořil (8:9)
60:00 Střely ve 3. části: 17:16
59:47 Timeout 1.FBK Sršni Rožnov p/R
59:47 Rožnovské prokletí pokračuje dále, Sršni snad nedokáží dovést utkání do vítězného konce a pokolikáté už letos v poslední minutě třetí části inkasují.
59:46 GÓL FBC Přerov! 8:8
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #32 František Šamořil, asistoval #24 Michal Hrabica (8:8)
58:50 Hosté to zkoušejí v 6
58:25 Lehce přes minutu a půl před hvizdem ukončujícím třetí část si Přerované berou oddechový čas a velmi pravděpodobně uvidíme hru v šesti hráčích v poli.
58:24 Timeout FBC Přerov
57:41 Rožnov se poprvé v zápase dostává do vedení a tato branka byla velmi hezky trefená k tyči .
57:40 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 8:7
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #73 Pavel Barabáš, asistoval #78 Marek Lípový (8:7)
56:07 Dohrávání jednotlivých soubojů teď brnká na nervy hráčům, divákům, trenérům i rozhodčím. Uvidíme ještě nějaké branky, nebo půjdeme do prodloužení?
54:14 Rožnov drží míček a nikam se nežene.
52:13 Oba týmy už ví, že další branka by mohla rozhodnout, proto začaly více myslet na obranu.
49:39 Dnes to na příliš florbalovostí nevypadá v průběhu třetí třetiny, spíše nám souboj střídá souboj.
47:33 Valaší hrajou velmi do těla a jde to vidět na těch soubojích.
45:30 Rožnované poté co vyrovnal cítí, že jsou lepším týmem na hřišti snaží se utkání zlomit na svoji stranu.
44:48 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 7:7
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #18 Dominik Eichner, asistoval #17 Petr Krhut (7:7)
42:37 Šance teď střídá šanci na obou stranách, uvidíme, komu se podaří skórovat.
40:20 Rožnov chce pokračovat v tom co předvedl v 2 třetině a stále to vypadá, že má sílu.
40:00 Střely ve 2. části: 15:13
39:36 Gólem do šatny se prezentoval navrátilec do sestavy Krhut a na přestávku se nejspíše půjde jen s jednobrankovým mankem domácích.
39:35 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 6:7
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #17 Petr Krhut, asistoval #73 Pavel Barabáš (6:7)
38:00 Rožnov nedá soupeři nic zadarmo, ale brankově to zatím nestačí.
35:37 Hostujícím hráčům Přerova se v posledních minutách daří výborně blokovat a Sršni tak marně dobývající hanáckou klec.
34:15 Rožnov teď tlačí soupeře na jejich polovině.
32:23 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 5:7
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #97 Martin Najvar, asistoval #99 Jiří Šimek (5:7)
32:22 Vysunutá obrana Přerova dělala Sršňům problémy, nicméně podařilo se z problémů vymanit a třešničkou na dortu byla snižující branka.
30:15 Hosté se teď moc do útoku neženoua chtějí si rozehrát z obrany.
30:00 Pořád stejná písnička.... laxní obrana a gólman to nezachránil.
29:54 GÓL FBC Přerov! 4:7
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #38 Matyáš Zbránek, asistoval #77 Tomáš Hořecký (4:7)
28:40 Pavlovi Barabášovi se nájezd úplně nepovedl, ale golmana stejně překonat dokázal.
28:39 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 4:6
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #73 Pavel Barabáš z trestného střílení (4:6)
27:39 Valachy baví hrát na míčku a nechtějí ho pujčit soupeři z Hané.
26:13 Dvě rychlé branky Přerova posílají hosty zpět do tříbankového vedení a Valaši v obraně i s gólmanem by měli zpytovat své svědomí.
26:12 GÓL FBC Přerov! 3:6
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #24 Michal Hrabica, asistoval #15 Adam Pospíšilík (3:6)
25:19 GÓL FBC Přerov! 3:5
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #87 Jan Hrubča, asistoval #77 Tomáš Hořecký (3:5)
24:43 Rožnované si teď drží momentum úvodu druhé části a drží hosty pod tlakem. Snižující branka je zároveň i brankou kontaktní.
23:23 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 3:4
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #18 Dominik Eichner, asistoval #77 Petr Burýšek (3:4)
22:29 Valaší se do 2 třetiny obuli velmi rychle a drží hostující tým zkrátka.
21:01 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 2:4
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #73 Pavel Barabáš, asistoval #18 Dominik Eichner (2:4)
20:00 Střely v 1. části: 11:9
18:28 Přerov svou poslední branku vstřelil diky tomu že Valaši byly rozhozeni v jejich obraném pásmu.
17:18 GÓL FBC Přerov! 1:4
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #88 Adam Budník, asistoval #24 Michal Hrabica (1:4)
16:18 Matěj Rebroš po samostatné akci snižuje stav utkání.
16:17 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 1:3
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #19 Matěj Rebroš, asistoval #44 Lukáš Kratochvíl (1:3)
12:50 Valaši se i přes nepříznivý vývoj snaží hrát, ale jim toho moc nedovoluje...
12:18 Sršni se v poslední době nepotkávají s oslnivou formou, ale takový průběh utkání připomíná domácí zápas se Zlínem, který vedl po první části 0:5.
12:17 GÓL FBC Přerov! 0:3
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #24 Michal Hrabica, asistoval #88 Adam Budník (0:3)
10:25 Přerov teďka držel valachy v jejich obranném pasmu, ale branka z toho nebyla.
09:28 Efektivita je prozatím na straně Přerova, které své šance, narozdíl od domácích, dokáže zužitkovat.
09:27 GÓL FBC Přerov! 0:2
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #12 Jonáš Pavliš, asistoval #24 Michal Hrabica (0:2)
08:58 Dneska jsem viděli už první zlomenou hokejku a je to na straně Přerova.
06:56 Rožnované z velké části tvoří hru, nicméně hosté hrozí už poněkolikáté z rychlého kombinačního brejku.
04:30 Rožnov se teď drží na míčku a nechce ho půjčit soupeři.
03:11 První střela na branku od přerova padá dovnitř, smolný úvod pro domácího gólmana.
02:58 GÓL FBC Přerov! 0:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #24 Michal Hrabica, asistoval #12 Jonáš Pavliš (0:1)
01:30 Rožnov teď zatlačil přerov a létala jedna střela za druhou.
00:08 První buly si připisuje na svou stranu Rožnov.