1

3.

série

Z.F.K. Petrovice - Aligators Klobouky 5:6pn
branky: 7. Dominik Chvastek, 9. David Morcinek, 13. Roman Oborák, 16. David Morcinek, 43. Roman Oborák - 17. Pavel Zbořil, 40. Pavel Zbořil, 50. Jakub Repka, 60. Pavel Zbořil, 60. Tomáš Líznar, N Pavel Zbořil; rozhodčí: Martin Müller - Michal Nehera; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; diváků: 27; zásahy brankářů: Pavel Kulla 29 - Vojtěch Dvořák 25; po třetinách: 4:1, 0:1, 1:3, 0:0
Komentář hostů Veselý Milan (Trenér): Další vítězství v řadě je skvělá motivace do play down. Byť pouze dviubodové, kde jsme zápas zachránili v samotném závěru, nicméně příjemné. Do utkání jhsme vstoupili velmi špatně a vlažně. Neuspořádáná hra nás potrestala obdrženými slepenými brankami. Nutno říci, že jsme absolutně nedodrželi taktické pokyny hry, které jsme chtěli praktikovat. O třetině jsme si k tomu důrazně řekli pár slov a zlepšeným výkonem v dalších třetinách jsme postuoně ukrajovali golové manko. Šancí bylo na dva zápasy, nicméně jsme byli ve finále těmi šťastnějšími a dva body bereme. ěšíme se na Havířov povzbuzeni vítěznou šňůrou. Mějte pěkný víkend a mějte se rádi, ciao :-)
Komentář domácích Vlček Martin (Trenér): Pro nás bylo důležité, abychom získali bod. Dvě třetiny jsme tomu šli naproti a byli lepší, mělí více ze hry i více šancí. Bohužel jsme nedokázali naše příležitosti proměnit. Třetí třetina byla špatná a závěr nemá smysl vůbec hodnotit. Díky za zápas rozhodčím, divákům a soupeři hodně štěstí v boji o záchranu.
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva Z.F.K. Petrovice hráč #18 Dominik Chvastek , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Aligators Klobouky hráč #47 Adam Doupovec , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Z.F.K. Petrovice hráč #8 Roman Oborák , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Aligators Klobouky hráč #87 Roman Chovan , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Z.F.K. Petrovice hráč #5 Ondřej Firda , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Aligators Klobouky hráč #40 Pavel Zbořil a vstřelil rozhodující gól (5:6).
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 A rozhodnou nájezdy.
65:00 Střely v prodloužení: 4:4
64:52 Hosté mají přesilovku, takže jsou ve 4.
64:50 Vyloučen hráč #4 Lukáš Homola družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za držení
64:28 Klimek střílí nad.
64:09 Kulla chytá střelu Doupovce.
63:41 Další střela Oboráka, Dvořák chytá mezi nohy.
63:13 Chvastek v šanci, ale Dvořák a poté tyčka opět v cestě.
62:28 Na druhé straně Kulla chytá střelu Chmely.
62:07 Velká šance domácích, ale tyčka Dvořákovi pomohla.
61:19 Na druhé straně chytá Kulla
61:05 Homola v šanci, ale míček mu sjel při střele.
60:12 Buly, jako již tradičně, opět pro hosty.
60:00 Střely ve 3. části: 9:16
59:53 GÓL Aligators Klobouky! 5:5
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #7 Tomáš Líznar, asistoval #3 Matyáš Zouhar (5:5)
59:53 Hosté vyrovnávají a uvidíme prodloužení.
59:41 GÓL Aligators Klobouky! 5:4
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #9 Jan Černovický (5:4)
59:41 Zbořil našel mezérku mezi obráncem a Kullou a snižuje.
59:22 Hosté upět u míčku.
59:00 Domácí vyhazují.
58:37 Po faulu Kubiczka u míčku hosté a jsou v 6.
58:36 Timeout Aligators Klobouky
58:36 Domácí zatím u míčku.
58:15 Hosté střílí mimo a domácí jsou u míčku.
57:59 Mrkva byl za brankou u mantinelu moc důrazný.
57:56 Vyloučen hráč #13 Vojtěch Mrkva družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za hrubost
56:17 Nepřesnosti hostů v rozehrávce domácí nejsou schopni potrestat.
55:34 Hosté tlačí, ale domácí zatím drží Kulla.
54:09 Doupovec mohl snížit, ale přestřelil z dobré pozice.
53:12 Kulla to měl težké skrz clonící hráče, ale Repkovu střelu z volného úderu nakonec chytil.
53:05 Timeout Z.F.K. Petrovice
53:05 Černovický opět střílel, ale Kulla kryje.
51:45 Chovan střílel od mantinelu a zazvonila tyčka.
49:19 GÓL Aligators Klobouky! 5:3
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #42 Jakub Repka, asistoval #3 Matyáš Zouhar (5:3)
47:49 Chvastek střílel, Nota ještě zkoušel dorážet, ale Dvořáka nepřekonal.
44:40 Černovický vymíchal dva hráče na středu, ale pak střílel přímo do Kully.
42:32 Chvastek na polovině vybojoval míček, posunul na Oboráka, který si nabíhal na mantinelu a ten překonal Dvořáka.
42:31 GÓL Z.F.K. Petrovice! 5:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #8 Roman Oborák, asistoval #18 Dominik Chvastek (5:2)
41:00 Konec druhé třetiny byl spíše ve znamení hostů a třetí třetina se zatím vyvýjí stejně.
40:03 Buly v závěrečné třetině, jako už tradičně, získali hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 7:8
39:15 GÓL Aligators Klobouky! 4:2
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #7 Tomáš Líznar (4:2)
39:15 Hosté využívají a snižují.
38:59 Domácí mli volný úder z rohu, ale hosté výhoz získali.
38:31 Vyloučen hráč #8 Roman Oborák družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za držení
38:31 Oborák u mantinelu fauloval procházejícího hráče Klobouk a hosté si také střihnou přesilovku.
36:00 Slabší minutka domácích, jsou zatlačeni na své polovině. Hosté však bez větší střelecké šance.
34:35 Chvastkův kros na Oboráka k jejich smůle zastaven hostujícím obráncem.
32:20 Zouhar už asi viděl míček za Kullou, jak jinak si vysvětlit, že do odkryté brány ťukl míček tak ležérně, že se Kulla stihl přesunout.
31:05 Kulla chytá střelu hostujícího hráče.
30:39 Držení míčku je v druhé třetině jednoznačně na straně domácích.
28:18 Klimkova střela po rozehrání volného úderu lízla tyčku a šla mimo hřiště.
28:05 Oborák ještě dvakrát, ale nejdříve těsně mimo a poté střílel přímo do Dvořáka.
27:00 Oborák měl šanci, ale Dvořáka nejdříve nepřehodil a ten pak míček přikryl nohama.
25:20 Na míčku hosté po nezdařené akci domácích.
24:20 Domácí trpělivě kombinují na vlastní polovině. Hosté nenapadají.
21:18 Bohužel domácí pak akci nepřetavili ani ve střelu.
21:14 Popala si dobře poradil ve složité situaci.
20:03 Úvodní buly opět pro hosty.
20:00 Střely v 1. části: 10:6
18:52 Hosté hrají v plném počtu.
17:53 Ale hosté jen vyhodili z volného úderu a domácí zpět u míčku.
17:49 Klimek fauloval v souboji na velkém brankovišti a domácí tak ztrácí míček.
16:52 Vyloučen hráč #9 Jan Černovický družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání
16:52 Kubiczek faulován a další přesilovka pro domácí.
16:02 GÓL Aligators Klobouky! 4:1
16:02 Další šanci už však proměnil a snižuje.
15:49 Domácí trochu zaváhali a hosté mohli zakončovat do prázdné branky, ale Zbořil střílel pozdě a mimo.
15:00 GÓL Z.F.K. Petrovice! 4:0
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #22 David Morcinek, asistoval #12 Denis Kubiczek (4:0)
15:00 Kubiczek zabojoval a doběhl odražený míček u mantinelu, posunul na Morcinka a ten ze středu střelou k tyčce zvýšil náskok domácích.
12:55 GÓL Z.F.K. Petrovice! 3:0
12:55 Oborákovi, který stál u mantinelu, sice nabíhal spoluhráč před branku, ale ten zvolil střelu, přesně zamířil k tyčce a překonal Dvořáka.
11:11 Černovický se uvolnil na hranici velkého brankoviště, ale přihrávku z rohu nezužitkoval dobře a vysoko přestřelil.
09:41 Klimek si pěkně naběhl a vypíchl protihráči přihrávku, pak přesně našel Morcinka, ale jeho střela skončila v bloku.
08:10 GÓL Z.F.K. Petrovice! 2:0
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #22 David Morcinek, asistoval #3 Richard Klimek (2:0)
08:10 Klimek se dostal k odkočenému míčku u pravé tyčky a přes brankoviště poslal na Morcinka, který po zemi zasunul do odkryté branky.
07:41 Chovanova střela zblokována Daubnerem.
06:11 GÓL Z.F.K. Petrovice! 1:0
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #18 Dominik Chvastek, asistoval #8 Roman Oborák (1:0)
06:11 Domácí rychle proměňují.
05:43 Vyloučen hráč #7 Tomáš Líznar družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za vysoká florbalka
05:43 Oborák zasažen do obličeje vysokou holí od Líznara.
05:24 Pěkná kombinace domácích, ale ani jedna ze tří příležitotí ke střele neskončila střleou.
03:40 Na druhé straně zahrozil Černovický, Kulla vyrazil nohou do rohu.
02:33 Morcinkovu střelu zastavil Dvořák se štstím nohou.
01:10 Aktivní napadání skoro přineslo domácím ovoce, ale nyní už u míčku opět hosté.
00:50 Hosté zatím stále na míčku.
00:05 Úvodní buly pro hosty.