60
  • 60 59:47
    Aligators

Torpedo Havířov - Aligators Klobouky 1:3
branky: 50. Václav Jurdzin - 9. Martin Dlouhý, 24. Martin Dlouhý, 56. Adam Doupovec; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 3:3 + Matej Galajda OS; využití: 1:0; diváků: 128; zásahy brankářů: Martin Zapletálek 16 - Vojtěch Dvořák 36; po třetinách: 0:1, 0:1, 1:1
60:00 Komentář domácích Kohút Rostislav (Trenér): Dnešní zápas se nám nepovedl, to se stává. V novém roce nemáme herní pohodu, ale vím, že máme na tolik zkušený tým, že se s tím vypořádáme.
60:00 Komentář hostů Veselý Milan (Trenér): Otřepaná fráze tentokráte neplatí... Dnes jsme vyhráli a dlouhou cestu domů si užijeme :-) Vítězstvím bych chtěl připvítat staronového trenéra Paťase.. So welcome welcome... Ted k věci: Do Havru jsme jeli s torzem týmu, ovšem co se kvantity týče, nikoliv však kvality. Dařilo se nám obecně vcelku dobře držet míček a být nebezpeční směrem dopředu. Skulinky v obraně řešil vyborným výkonem Vojta Dvořka. Obětavým, atletickým, bojovným a kvalitním utkáním jsme si došli pro sladké vítězství, které nám chutná a bude povzbuzení do play down. Děkuji klukům za super výkon. ...... výharli jsme........... příští týden hrajem zas ... :-)
60:00 Střely ve 3. části: 15:5
59:47 Timeout Aligators Klobouky
57:08 Doupovec netrefuje prázdnou bránu, poté ani domácí Kučera.
56:40 Začíná přesilovka Torpeda a ještě domácí odvolávají brankáře.
56:11 Timeout Torpedo Havířov
55:16 GÓL Aligators Klobouky! 1:3
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #47 Adam Doupovec, asistoval #1 Vojtěch Dvořák (1:3)
55:16 Při hře 4 na 4 odskakují aligátoři opět na rozdíl dvou branek.
54:40 Vyloučen hráč #35 Matej Galajda družstva Aligators Klobouky - osobní trest
54:40 Vyloučen hráč #35 Matej Galajda družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za nesportovní chování
54:40 Vyloučen hráč #35 Matej Galajda družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za hrubost
54:40 Vyloučen hráč #67 Václav Jurdzin družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost
54:40 Vyloučení na obou stranách.
54:24 Začíná to být velký boj.
53:51 Vilím do tyče!
52:28 Torpedo se konečně probudilo a snaží se dorovnat.
49:48 GÓL Torpedo Havířov! 1:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #67 Václav Jurdzin, asistoval #4 Jan Chmiel (1:2)
49:48 Konečne to tam domácí nějak doplácali a narozdíl do Aligátorů svou přesilovku využívají.
49:35 Střela pouze do boční sítě.
47:50 Hra se přiostruje a Torpedo si taky zahraje přesilovku po skončení vlastního trestu.
47:48 Vyloučen hráč #69 Viktor Kříčka družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za nedovolené vrážení
47:30 Chovan střelou z první těsně minul růžek branky.
46:38 Vyloučen hráč #25 Jakub Vilím družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost
46:38 Vilím si půjde podruhé sednout za katr.
45:14 Je až k neuvěření co všechno dokáže Dvořák lapit.
42:58 Dvořák si zapisuje další a další zákrok.
40:01 Úvidíme jestli Torpedo dokáže ještě něco vymyslet a zdramatizovat zápas.
40:00 Střely ve 2. části: 12:6
37:40 Uplně zbytečný zákrok Vilíma a půjde si odpočinout.
35:26 Černovický mohl jít sám na Zapletálka, ale nezpracoval nahrávku.
33:22 Střelecky jsou domácí aktivnější ale stále nic z toho.
32:02 Po nahození Kučery závar na malám brankovišti,i to Dvořák vyřešil.
31:10 Torpedo si s běhavými aligátorami neví moc rady.
29:28 Faul domácího hráče byl na hraně vyloučení, ale prošlo mu to.
27:30 Jurdzin měl před sebou poloprázdnou bránu ale bohužel byl moc v úhlu.
25:25 Aligátoři hrají velice aktivně a dobře, nerozumím tomu proč jsou až na předposledním místě?
23:58 GÓL Aligators Klobouky! 0:2
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #19 Martin Dlouhý bez asistence (0:2)
23:58 Dlouhý utekl podél mantinelu a střelou do růžku nedává Zapletálkovi žádnou šanci.
23:42 Torpedo volný úder z dobré pozice nevyužilo.
20:28 Kloza na polovině nezpracoval nahrávku a dostává se pod tlak.
20:01 Druhé buly také pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 10:8
19:26 Střelu Šulce pod horní tyč na poslední chvili Dvořák vyráží.
17:18 Černovický mohl dát druhou branku hostí, při střele mu ale míček sjel z čepele.
15:45 Šulc těsně mimo.
14:40 Nejdříve zahodili domácí tutovku, poté předvedl Dvořák neuvěřitelný zákrok na čáře.
13:17 Hosté spoustu zakončení obětave zblokují.
10:19 Dvořák si zapisuje dva zákroky po střele Vlacha a dorážce na brankovišti.
09:30 Hra se přelévá nahoru dolů.
08:01 GÓL Aligators Klobouky! 0:1
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #19 Martin Dlouhý, asistoval #35 Matej Galajda (0:1)
08:01 Po rychlé narážečce se prosazuje kapitán hostí a posílá Aligátory do vedení.
06:36 Úvodní zákrok již také pro Dvořáka.
05:53 Zapletálek vyráží střelu pohotovým zákrokem.
04:17 První zakončení domácích nebylo přesné, Dvořák nemusel zasahovat.
03:15 Zapletálek si zapisuje první zákrok.
01:45 Aligátoři jsou zatím aktivnějším týmem.
00:01 Úvodní buly zápasu pro Torpedo.