1:8
    Tomáš KUSZ
    (Kűffer)

FBC Hranice - FBC Vikings Kopřivnice 1:8
branky: 59. Lubomír Kratochvíl - 6. Jan Monsport, 11. Tomáš Kusz, 12. Kryštof Malcho, 13. Lukáš Michna, 25. Lukáš Michna, 27. Tomáš Kusz, 46. Jakub Kostelník, 60. Tomáš Kusz; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vrablík; vyloučení: 4:3; využití: 0:1; diváků: 84; zásahy brankářů: Jakub Kosar 7, Šimon Nykl 9 - Martin Pinďák 14; po třetinách: 0:4, 0:2, 1:2
60:00 Komentář domácích Rada Matěj (Trenér): Těžký zápas proti silnému soupeři. Kluci z Kopřivnice byli připraveni jak po fyzické stránce, tak po taktické stránce. U nás to tak veselé nebylo. Škoda první třetiny, kde nám soupeř odskočil, to se pak dohání těžko. Nedá se svítit, jedeme dál.
60:00 Komentář hostů Monsport Jan (Trenér): Dnes jsme tu přijeli s jasným cílem, a tím bylo odvést si tři body do Kopřivnice. To se nám díky plnění naší taktiky povedlo. V play-off budeme silnější. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 5:8
59:30 Kily na zemi, Dobe střílí - ale zase mimo
59:09 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:8
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Tomáš Kusz, asistoval #18 Jakub Kűffer (1:8)
58:35 Yes Lubiiiiii. Už jen 6 gólů do remízy. Šlapeme Kopřivnici na paty
58:20 GÓL FBC Hranice! 1:7
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #28 Lubomír Kratochvíl, asistoval #6 Ondřej Dobeš (1:7)
55:07 Potsch schytal ránu do obličeje. Snad bude brzy v pořádku. Paní Gaďurková už běží s lékárničkou na pomoc.
49:15 Nykl předvádí neskutečný zákrok
48:51 Jestli dá někdo z Hranic gól, bude MVP
45:42 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:7
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #20 Lukáš Michna (0:7)
45:21 Dobe brání 2 na 1 - mega boží save Dobe!!!!
44:55 Prý je stolek zaujatý - Jedeme Kopřivniceeeee (#zasvehranice)
44:20 Toník na hřišti!!! Jedeme Hraniceeee
42:50 Tak nic. :( ale aspoň už jsme v plném a navíc! jsme nedostali gól :D
41:45 Ve čtyrech, ve čtyrech, dáme góla ve čtyrech!!! Jedeme Hraniceeeeee. Bohužel zatím fandí jenom stolek.
40:49 Vyloučen hráč #22 Tomáš Andrýsek družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 6:7
38:49 Dobe válí kotouly. Gymnastka z něj ale asi nebude.
37:25 Hranice v plném počtu. Pojďme hoši!!!
36:20 Dobe se vzteká, ale nic z toho.
36:03 4 na 4 jsme tu dneska ještě neměli. Kdo promění?
36:01 Vyloučen hráč #20 Lukáš Michna družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost
34:51 Vyloučen hráč #6 Ondřej Dobeš družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání
34:30 V Hranicích se zase bude vylučovat - Kopřivnice zatím v šesti.
33:12 Oslabení ubráněno bez gólu na obou stranách.
31:04 Vyloučen hráč #71 Radim Klimecký družstva FBC Hranice na 2 minuty za blokování florbalky
26:06 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:6
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Tomáš Kusz, asistoval #21 Jan Monsport (0:6)
26:06 Střídání brankáře. Nový brankář #27 Šimon Nykl družstva FBC Hranice
25:30 Technické problémy na stolku - naše stará časomíra začíná vypovídat službu. Tímto se omlouváme všem hráčům i divákům za dlouhé čekání.
25:11 Vyloučen hráč #22 Benjamín Janek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za bránění ve hře
24:19 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:5
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #20 Lukáš Michna, asistoval #5 Jakub Kostelník (0:5)
23:45 Skvělý zákrok Kosara. Kluci zatím drží oslabení bez gólu
23:19 Vyloučen hráč #97 Jan Grygar družstva FBC Hranice na 2 minuty za hrubost
21:57 Skvělý blok Kolaje před vlastní bránou zcela jistě zabránil dalšímu gólu.
20:01 Úvodní buly ve prospěch domácích.
20:00 Střely v 1. části: 4:9
17:33 Kůffer sebou fláknul o zeď. Tohle bylo asi bolestivé
14:10 Rozehrávka pro Hranice, bohužel ani tentokrát neproměňují.
12:54 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:4
12:10 Navzdory tribuně plné hranických fanoušků panuje na hale nepříjemné ticho.
11:42 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #13 Kryštof Malcho, asistoval #16 Jan Toman (0:3)
11:42 Rozehrávka pro hosty končí dalším, pěkně umiístěným, gólem.
10:52 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Tomáš Kusz, asistoval #6 Jiří Toman (0:2)
10:52 Střela z otočky a gól pro hosty.
09:20 Kosar skvěle vychytává nebezpečnou střelu soupeře
08:10 Hranicím se stále nedaří proměnit v přesilovce
07:11 Střelu Kolajty s přehledem zblokoval kopřivnický brankář
06:32 Vyloučen hráč #5 Jakub Kostelník družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání
05:22 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #21 Jan Monsport, asistoval #20 Lukáš Michna (0:1)
05:22 Pěkně umístěná střela do pravého horního rohu posílá hosty do vedení.
05:10 Žůžo boží klička Kráti, Jarda ale promarnil šanci na bránu. Míček zůstává na útočné polovině hřiště,
03:07 Rozehrávka Dobeho končí odrazem od obránce Kopřivnice.
01:42 Střelu Kopřivnice úspěšně blokuje hranická obrana.
00:01 U zápisu vás vítá Štěpa Potsch?