• 60 59:51
    2
    Ivo SIKORA

FBC Intevo Třinec - TJ Slovan Havířov 5:3
branky: 18. Ondřej Drong, 48. Jan Fiedor, 48. Dominik Kupczak, 50. Filip Turoň, 50. Jan Janáč - 13. Michal Kozelský, 22. Matěj Sedláček, 39. Michal Kozelský; rozhodčí: Kamil Sojka - Matěj Vrablík; vyloučení: 4:4 + Jan Drong 4; využití: 3:1; diváků: 245; zásahy brankářů: Jan Gawryš Piško 23 - Ivo Sikora 23; po třetinách: 1:1, 0:2, 4:0
60:00 Komentář domácích Kajfosz Jiří (Trenér): Vysoké tempo, hodně soubojů, v hledišti skvělá atmosféra, myslím, že zápas musel bavit. První dvě třetiny nám to nějak nelepilo. Věděli jsme ale, že zápas je dlouhý a stačí poladit drobné věci. Což se nakonec povedlo. Díky Slovanu, dnes to bylo docela fajn. Díky nejlepším fanouškům za skvělou kulisu.
60:00 Komentář hostů Erbs Matěj (Trenér): Vyrovnané utkání, drželi jsme tempo a řekl bych, že jsme i první dvě třetiny měli více ze hry. Každopádně Třinec závěry umí, a dneska bych řekl, že se ukázala naše nedisciplinovanost, takže jsme si to prohráli sami a po neflorbalové stránce, což mě mrzí. Musíme jít dál a cíl zůstává stejný, dostat se do play off. Gratuluji Třinci, mají tady moc hezkou atmosféru v hledišti, i pro soupeře to tady je zážitek. V poslední řadě, specifický povrch, takový Třinecký Lapač, kde to samozřejmě lepí více třineckým hráčům. Děkuji za zápas
60:00 Střely ve 3. části: 14:10
59:51 Vyloučen hráč #9 Ivo Sikora družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:37 Třinec statačně odolává náporum soupeře a doslova se rve o dnešní tři body
58:03 Hosté to zkouší v šesti
57:31 Z této přesilovky asi nic nebude
55:39 Vyloučen hráč #33 Petr Vítovec družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení
55:24 V souboji Turoň - Sikora, úspěšnější hostující gólman Sikora
54:27 Czernek mohl navýšit vedení, střele ale chyběly technické parametry
53:38 Piško na 2krát úspěšný!
52:54 Slovan se snaží o snížení, Třinec statečně odolává
52:40 Vyloučen hráč #87 Filip Sikora družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za blokování florbalky
49:57 Tak tohle je neuvěřitelné! Třinec bleskově využívá obě přesilovky a otáči celý dnešní zápas na svou stranu!
49:56 Timeout TJ Slovan Havířov
49:56 GÓL FBC Intevo Třinec ! 5:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #47 Jan Janáč, asistoval #27 Jan Fiedor (5:3)
49:37 GÓL FBC Intevo Třinec ! 4:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #17 Filip Turoň, asistoval #27 Jan Fiedor (4:3)
49:37 A PŘECE JEN! Filip Turoň parádní střelou prostřeluje gólmana
48:23 Jan Drong uplně zbytečně poslal k zemi Turoně ...
48:22 Vyloučen hráč #20 Jan Drong družstva TJ Slovan Havířov na 2+2 minuty za hrubost
48:18 Třinec mohl jít do vedení. Filip Turoň však trefil pouze tyč!!!
47:27 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #22 Dominik Kupczak, asistoval #96 Pavel Lasota (3:3)
47:27 A máme vyrovnáno!!! Dominik Kupczak parádní střelou vymetá Sikorovu bránu
47:02 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #27 Jan Fiedor, asistoval #12 Daniel Tonowski (2:3)
45:58 Kyc se po příhrávce ocitl úplně sám před třineckým gólmane, ten mu ovšem na hraně velkého brankoviště míček dokázal vykopnout
44:36 Slovan v šanci, gólman připraven
43:54 Fiedorova střela jen lehce minula levou tyč!
42:52 Třinec měl teď na hokejkách 2 obrovské šance!!!
42:41 Turoň hledal přihrávkou Janáče, ten míček zachytit nedokázal
41:11 Sekula prověřuje Piška tvrdou střelou!!!
40:53 Střelu Molina nachází až Piško mezi nohama
40:01 Buly pro domácí
40:00 Střely ve 2. části: 8:10
39:32 Bajtek v šanci netrefuje přesně
38:19 Bleskově využitá přesilova hra 5na3 a Slovan odskakuje do dvou brankového vedení
38:16 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #77 Michal Kozelský, asistoval #27 František Kyc (1:3)
38:09 Vyloučen hráč #96 Pavel Lasota družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za držení
38:01 ​Adam Szkandera se ve vlastním oslabení dostal do úniku, svuj pokus o vyrovnání však nevyužil tak, jak by si asi přál
37:23 Slovan doslova zamknul domácí v jejich obraném pásmu
36:35 Vyloučen hráč #19 Jakub Szkandera družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za blokování florbalky
36:10 I přes protest domácí střídačky rozhodčí pískají "mala domu"
34:52 Nebezpečná střela končí na hokejkách domácích a Třinec míří do protiútoku
32:53 Další šanci o vyrovnání měl Czernek, růžek na bližší tyčce trefit nedokázal
32:32 Turoňova střela měla razanci i parametry, Sikora ji však dokázal vyrazit
31:23 První přesilovou hru domácí nevyužili, uvidíme, co přinese tato
31:22 Vyloučen hráč #13 Filip Hromádka družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání
30:12 Slovan se snaží vysoko napadat a Třinec se místy dostáva pod tlak
29:12 Szkandera do bloku, Lasota mimo ...
27:35 Domácí v plném počtu
27:01 Přesilovka hostů zatím nepřinesla žádne ohrožení domácí brány
25:34 Vyloučen hráč #23 Michał Martynek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za blokování florbalky
25:22 Tentokrát pro změnu uvidíme oslabení na straně domácích
23:54 Fusek zkusil pozemní střelu, Piško samozřejmě ready
22:31 M.Martynek mohl vyrovnat, rána mu ovšem nesedla tak, jak by chtěl
21:19 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #46 Matěj Sedláček, asistoval #10 Martin Sedláček (1:2)
21:19 Tohle byl tzv. ťuk - ťuk gól
20:00 Střely v 1. části: 6:6
19:45 Kličkovaná A. Szkandery zastavena obranou
18:56 Piško vyslal do úniku Sikoru, ten svou střelou jen těsně minul hostující branku
17:11 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #32 Ondřej Drong, asistoval #35 Jan Mieszek (1:1)
17:11 Třinec využívá přesilovou hru a vyrovnáná! Drong parádní střelou na vzdálenější tyč nedal Sikorovi šanci
16:10 Vyloučen hráč #87 Matěj Erbs družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
16:03 Rozhodčí maji ruce nahoře a Třinec si zahraje první početní výhodu
14:13 Drong nejpre vypálil prudkou střelu z otočky pouze do bloku, k odraženému míčku se ale následně dostal Szkandera, nedokázal ovšem zamířit přesně
13:32 Fiedor měl na hokejce vyrovnání, střela z první mu však nesedla
12:03 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #77 Michal Kozelský, asistoval #87 Matěj Erbs (0:1)
12:03 Michal Kozelský otevírá skóre dnešního utkání jednoduchou střelou nad rameno domácího gólmana
11:32 Dronguv prudký pokus Sikora chytá!!
10:02 Ze střídačky hostů můžeme slyšet první nervy z dnešního důležitého utkání
09:31 Kozelský zkusil střelu, ale neohrozil bránu ani gólmana
08:05 Situaci 2 na 1 hasí Piško!
06:13 Soukup se ocitl osamocen před třineckým gólmanem, naštěstí pro domácí přihrávka na něj neprošla
04:15 Únik Adama Szkandery zastavuje hostující obrana
04:05 Piško si připisuje první zákrok
02:45 První šanci si připisuje Třinec, konkrétně M. Martynek zkusil golmanovu pozornost střelou z půlky
00:23 Hned od úvodu hra ve vysokém tempu na obou stranách
00:01 Úvodní buly dnešního utkání pro Třinec
00:00 Hezký den Vítáme Vás na 17.kole Národní ligy mužů v Třinecké hale Stars.