60
  • 60 59:47
    Asper

Asper Šumperk - Zlín Lions 8:7
branky: 11. Michal Šíma, 15. Petr Matěj, 21. Ondřej Mrázek, 26. Daniel Venouš, 35. Michal Šíma, 36. Michal Šíma, 47. Petr Matěj, 56. Michal Šíma - 4. Michal Samohýl, 11. Lukáš Ondroušek, 23. Jakub Haša, 24. Lukáš Ondroušek, 34. Michal Kundrata, 55. Michal Kundrata, 57. Jakub Haša; rozhodčí: Radek Šiška - Matěj Vrablík; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 150; zásahy brankářů: Antonín Byvan 18 - Miroslav Steiger 17; po třetinách: 2:2, 4:3, 2:2
60:00 Komentář hostů Blažek Vladimír (Trenér): Tvrdé a vyrovnané utkání, kde jsme se nedokázali porovnat s povrchem haly, což mělo vliv na naší kombinaci. Někteří naši hráči bohužel v pátečním tréninkovém módu. Odpočineme a začneme znovu.
60:00 Komentář domácích Matěj Petr (Trenér): Dnes musím před všemi smeknout. Dnes jsme hráli proti našlapenému soupeři a vlivem nemocí a pracovních povinností jsme byli nuceni hrát na 2 pětky. To se nakonec ukázalo paradoxně jako dobrá volba, byť jsme tedy na výběr moc neměli. Vzpruhou pro nás bylo dorovnání ztráty v první třetině a pak to byla velká tahaná o každý míček. Celkově jsme tam dnes nechali opravdu poslední zbytky sil, které jsme měli a konečně se na nás usmálo štěstí. Děkuji soupeři za ochotu odehrát utkání v pátečním termínu, díky za fér zápas i ze strany rozhodčích a dnes znovu klobouček před našimi diváky. Pro Vás to děláme. Mějte všichni pěkné Vánoce.
56:51 GÓL Zlín Lions! 8:7
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #95 Michal Kundrata (8:7)
56:51 A máme tu dva rychlé góly
55:49 GÓL Asper Šumperk! 8:6
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #4 Michal Šíma, asistoval #65 Antonín Harapát (8:6)
55:49 Šíma dává gól a má hattrick
54:38 GÓL Zlín Lions! 7:6
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #95 Michal Kundrata, asistoval #71 Jakub Haša (7:6)
54:38 Zlín využil přesilovou hru
53:47 Vyloučen hráč #11 Jakub Hruban družstva Asper Šumperk na 2 minuty za držení
51:59 Zlín je pod tlakem a tak zatím jenom fauluje
50:44 Byvan opět výborný
48:23 Vyloučen hráč #74 Michal Baroň družstva Zlín Lions na 2 minuty za blokování florbalky
46:32 GÓL Asper Šumperk! 7:5
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #69 Petr Matěj, asistoval #7 Jan Mannl (7:5)
46:32 Matěj posouvá asper do dvougólového vedení a Zlín bude mít problém dotahovat
45:30 Byvan neskutečně skokem chytá tvrdou střelu Zlína
44:15 Zlín z nenápadné situace střílí ale Byvan připraven
43:01 Zlín je pod tlakem první formace asperu
42:26 Šíma těsně netrefuje bránu
40:01 Asper začíná ve 4 a přesilovka bude trvat ještě minutu a půl
40:00 Střely ve 2. části: 9:8
39:21 Vyloučen hráč #88 Daniel Venouš družstva Asper Šumperk na 2 minuty za sekání
39:21 Venouš jde na trestnou lavici a Zlín si zahraje přesilovou hru
35:13 GÓL Asper Šumperk! 6:5
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #4 Michal Šíma, asistoval #69 Petr Matěj (6:5)
35:13 Šíma se nezatavil a dává druhý gól a posouvá Šumperk do vedení
34:16 GÓL Asper Šumperk! 5:5
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #4 Michal Šíma, asistoval #7 Jan Mannl (5:5)
34:16 Mannl našel volného Šímu před bránou a dává gól
33:17 GÓL Zlín Lions! 4:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #95 Michal Kundrata, asistoval #31 Vladimír Blažek (4:5)
25:05 GÓL Asper Šumperk! 4:4
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #88 Daniel Venouš, asistoval #13 Ondřej Mrázek (4:4)
23:47 GÓL Zlín Lions! 3:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #69 Lukáš Ondroušek, asistoval #17 Daniel Pankuch (3:4)
23:47 Zlín neotřásl promněněný nájezd a tak navyšují skóre na 4:3
22:36 GÓL Zlín Lions! 3:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #31 Vladimír Blažek (3:3)
21:58 Tribuna se otřásá fanoušky z asperu
21:40 Na míčku asper
20:09 GÓL Asper Šumperk! 3:2
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #13 Ondřej Mrázek z trestného střílení (3:2)
20:09 Mrázek výborně promněnil nájezd a asper jde do vedení
20:01 Buly pro domací
20:00 Střely v 1. části: 9:8
14:59 GÓL Asper Šumperk! 2:2
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #69 Petr Matěj, asistoval #11 Jakub Hruban (2:2)
14:59 Matěj přesně z voleje a srovnává skóre na 2:2
13:04 Matějovi sjela střela
12:40 Mrázek ubránil útok hostů
12:10 Šíma dává tyčku
10:54 GÓL Asper Šumperk! 1:2
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #4 Michal Šíma, asistoval #11 Jakub Hruban (1:2)
10:54 A máme tu snížení od domácích
10:40 GÓL Zlín Lions! 0:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #69 Lukáš Ondroušek, asistoval #22 František Tvrdoň (0:2)
08:34 Blažek netrefuje odkrytou bránu
07:28 Mrázek výborně zablokoval střelu Zlína
06:51 Hra od gólu Zlína je hodně nahoru dolů
05:09 Hruban střílí ale Steiger připraven
03:07 GÓL Zlín Lions! 0:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #84 Michal Samohýl, asistoval #97 Miroslav Steiger (0:1)
03:07 Zlín otevírá skóre z výběhu Samohýla
01:13 Hra je zatím poklidná
00:09 Hosté si moc dlouho míčku neužily a na míčku jsou nyní domácí
00:01 Úvodní buly pro hosty