• 58 57:24
    3:9
    (Soukup)

Aligators Klobouky - TJ Slovan Havířov 3:9
branky: 18. Jan Černovický, 27. Adam Doupovec, 55. Viktor Kříčka - 2. Kryštof Fusek, 15. Kryštof Fusek, 22. Jakub Molin, 28. Dominik Vinárek, 44. František Kyc, 53. Kryštof Fusek, 54. Patrik Charvát, 57. Jan Vojáček, 58. Dominik Vinárek; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Samuel Polák 24, Zdeněk Korec 1 - Ivo Sikora 27; po třetinách: 1:2, 1:2, 1:5
97:24 Komentář domácích Gremmel Jakub (Trenér): Utkání se hodnotí velmi těžce, protože z naší strany defacto ani není co hodnotit. Nebylo tam v podstatě nic, co by nám mohlo utkání vyhrát. Konkrétně chuť vyhrát, vůle, týmovost, nasazení, kvalita na míčku. kdyby do utkání naskočil náš kondičák Marek Heča, možná by byl hráčem utkání :-)Gratulujeme soupeři k vítězství. My se pokusíme z utkání poučit a najít způsob jak ven z této šlamastiky. Ciao
97:24 Komentář hostů Erbs Matěj (Trenér): První zápas od začátku sezóny, kdy se začlo projevovat to, co celou dobu chceme a trénujeme, bylo to pozdě ale přeci. Jsme rádi za malinkou šňúru výher, s výjimkou zápasu Torpéda Havířov. Každá třetina v náš prospěch a poslední to brankově rozhodla. Děkuji klukům za výkon, mám moc velkou radost, vánoce budou trošku veselejší. Odpočineme, naše cíle jsou vyšší, než se zdá.
97:24 Další akce 2 na nikoho a Korec dostává první gól
60:00 Střely ve 3. části: 14:11
59:56 Dobrý tlak domácích
57:24 GÓL TJ Slovan Havířov! 3:9
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #73 Dominik Vinárek, asistoval #15 Šimon Soukup (3:9)
56:54 Do brány domácích přisla mládežnická legenda Zdeněk Korec a odbíjí svůj debut za muže
56:44 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Zdeněk Korec družstva Aligators Klobouky
56:20 Domácí dnes bez výraznějších akcí
56:05 GÓL TJ Slovan Havířov! 3:8
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #62 Jan Vojáček bez asistence (3:8)
54:20 Po odrazu snižuje Kříčka
54:19 GÓL Aligators Klobouky! 3:7
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #69 Viktor Kříčka, asistoval #47 Adam Doupovec (3:7)
53:14 Další přečíslení a další navýšení skóre od Havířova
53:13 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:7
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #56 Patrik Charvát, asistoval #15 Šimon Soukup (2:7)
52:09 Havířov po další krásné akci zvyšuje
52:08 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:6
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #64 Kryštof Fusek, asistoval #87 Matěj Erbs (2:6)
50:24 Polák skvělě 1 na 1 vychytal tutovku Havířova
49:20 Hra se přelévá z jedné strany na druhou již 4 minuty bez přerušení
46:53 Aligators ted dobře kombinují
43:43 Akce 2 na 1 vyřešena správně a hosté vedou o 3 branky
43:42 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:5
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #27 František Kyc, asistoval #20 Jan Drong (2:5)
42:55 Havířov nepouští domácí k balónku
41:35 Krásná kombinace hostu
40:01 Buly pro hosty
40:00 Střely ve 2. části: 11:15
39:00 Polák teď drží Aligators
37:47 První přesilovku má i Havířov a hned hrozí
37:46 Vyloučen hráč #9 Jan Černovický družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání
34:45 Zápas opět ve velmi vysokém tempu ze strany na stranu
33:38 Skvělý zákrok Poláka
32:27 Tyč domácích
31:23 Aligators stále střílí do bloků
27:27 Střela z půlky končí mezi nohama Poláka
27:21 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:4
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #73 Dominik Vinárek, asistoval #35 Kryštof Malina (2:4)
26:36 Krásné zakončení backhandem od Doupovce
26:35 GÓL Aligators Klobouky! 2:3
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #47 Adam Doupovec z trestného střílení (2:3)
25:32 Hosté v plném počtu
23:28 Vyloučen hráč #13 Filip Hromádka družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za bránění ve hře
23:23 První přesilová hra v utkání pro domácí
22:35 Druhá třetina začala s velmi rychlým tempem
21:19 Střela od mantinelu a Havířov zvyšuje
21:14 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #18 Jakub Molin, asistoval #9 Ivo Sikora (1:3)
20:01 Buly pro hosty
20:00 Střely v 1. části: 5:8
19:30 Třetina se dohrává na florbalkách Aligators
17:04 Nedáš dostaneš, senzační protiútok Aligators a máme sníženo
17:03 GÓL Aligators Klobouky! 1:2
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #9 Jan Černovický, asistoval #3 Matyáš Zouhar (1:2)
16:55 Tyč Havířova
14:56 Další krásná střela Havířova a je zvýšeno
14:55 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #64 Kryštof Fusek, asistoval #62 Jan Vojáček (0:2)
14:30 Zápas zatím skoro bez střel
11:54 Dobrá pasáž Aligators
08:25 Zápas začíná být vyhrocený
07:50 Krásnou střelu Černovického chytá hostující golman
06:03 Krásná šance hostí skončila v autu
05:33 Střela domácích nad bránu
03:42 Havířov stále hrozí
02:44 První střela domácích neúspěšná