7:5
    Jan VOJÁČEK
    (Erbs)

TJ Slovan Havířov - 1.FBK Sršni Rožnov p/R 7:5
branky: 3. František Kyc, 7. Martin Sedláček, 12. Martin Sedláček, 19. Patrik Charvát, 40. Jan Vojáček, 53. Martin Sedláček, 55. Jan Vojáček - 16. Josef Viktořík, 31. Martin Najvar, 41. Josef Viktořík, 44. Pavel Barabáš, 45. Dominik Eichner; rozhodčí: Martin Müller - Michal Nehera; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 48; zásahy brankářů: Ivo Sikora 10 - Jiří Škrobák 9; po třetinách: 4:1, 1:1, 2:3
60:00 Komentář domácích Erbs Matěj (Trenér): Dneska se hrálo o poslední místo, jsme rádi, že to dopadlo lépe pro nás. Malinké individuální chyby, ale celý zápas týmový výkon, nebylo to ideální ale 3 body zůstaly tady, děkuji klukům za výkon a konečně to začlo padat. Také díky rozhodčím a soupeřům.
60:00 Komentář hostů Barabáš Pavel (Asistent trenéra): První třetinu jsme zaspali, druhá byla vyrovnaná a postupně jsme se dostávali do zápasu. Vstup do třetí zase zaspali domácí, pak si troufám říci, že jsme měli více ze hry, ale neproměnili jsme tři dobré šance a soupeř své dvě šance proměnil. Díky soupeři za dobré utkání, myslím si, že i přes ostřejší první třetinu se hrál dobrý florbal.
60:00 Střely ve 3. části: 4:4
58:00 právě probíhají poslední dvě minuty
57:48 Rožnov je v 6
56:28 Slovan si drží míček a čeká na správný okamžik
54:56 GÓL TJ Slovan Havířov! 7:5
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #62 Jan Vojáček, asistoval #87 Matěj Erbs (7:5)
52:22 Sedláček si krásně vypíchnul míček a zakončoval na bránu
52:07 GÓL TJ Slovan Havířov! 6:5
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #44 Martin Sedláček bez asistence (6:5)
49:34 Oba týmy na sebe tlačí
47:35 Atmosféra mezi týmy se záčíná zhoršovat
45:30 Erbs neúspěšně vystřelil na bránu
44:37 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 5:5
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #18 Dominik Eichner, asistoval #96 Josef Viktořík (5:5)
43:02 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 5:4
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #73 Pavel Barabáš, asistoval #17 Petr Krhut (5:4)
42:44 Rožnov nasadil do 3. třetiny větší tempo
42:09 Vyloučen hráč #13 Filip Hromádka družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání
40:46 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 5:3
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #96 Josef Viktořík, asistoval #73 Pavel Barabáš (5:3)
40:00 Střely ve 2. části: 6:5
39:54 GÓL TJ Slovan Havířov! 5:2
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny
38:15 Erbs těsně minul bránu z rozehrávky
37:35 Soukup vystřelil z první na bránu
34:53 Slovan zatlačil rožnov do obrany
32:18 Vyloučen hráč #42 Denis Zimmer družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost
32:18 Vyloučen hráč #62 Jan Vojáček družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost
31:22 Slovan ztratil míček před branou soupeře
30:25 Rožnov začal hodně tlačit na Slovan, ale ten jim to vše vrací zpět
30:08 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 4:2
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #97 Martin Najvar, asistoval #8 Adam Tesárek (4:2)
24:01 Slovan neúspěšně zaútočil na bránu
22:55 Rožnov je opět v plném počtu
21:30 Ipřesto že je Rožnov v oslabení, snaží se na Slovvan tlačit
20:48 Vyloučen hráč #20 Stanislav Barabáš družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:26 SLovan zablokoval střelu od Rožnova
20:00 Buly získal Rožnov
20:00 Střely v 1. části: 6:6
19:00 Právě probíhá poslední minuta první třetiny
18:14 GÓL TJ Slovan Havířov! 4:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #56 Patrik Charvát, asistoval #18 Jakub Molin (4:1)
18:14 Charvát využil chyby soupeře a bodoval
17:37 Vyloučen hráč #13 Filip Hromádka družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za blokování florbalky
17:37 Rožnov zaujímá přesilovou formaci
16:15 Hra se přelévá ze strany na stranu
15:51 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 3:1
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #96 Josef Viktořík, asistoval #17 Petr Krhut (3:1)
13:03 Charvát se snažil vypíchnout míček soupeři, ale ten se však nedal
12:07 Slovan rozehrává z rohu, ale jejich střela byla zablokována obranou
11:11 GÓL TJ Slovan Havířov! 3:0
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #44 Martin Sedláček, asistoval #46 Matěj Sedláček (3:0)
10:21 Rožnov neúspěšně rozehrál z rohu
09:36 Slovan si drží míček na své straně a čekají na správný okamžik k akci
08:46 Rožnov z rozehrávky nevytvořil žádnou šanci
06:24 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:0
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #44 Martin Sedláček, asistoval #7 Daniel Sekula (2:0)
05:32 Charvát si vzal míček od soupeře a běžel přímo k bráně, kde však minul bránu
04:32 Rožnov získal míček a dostal se až k bráně, kde vystřelili na Sikoru
02:55 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:0
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #27 František Kyc bez asistence (1:0)
02:55 Kyc si vybojoval míček a vstřelil gól do prázdné
00:58 Slovan hned ze začátku zatlačil Rožnov do obrany
00:00 Úvodní buly  získal Slovan