• 59 58:58
    9:6
    (Umlášek)

Aligators Klobouky - FBC Intevo Třinec  9:6
branky: 1. Matyáš Zouhar, 7. Roman Chovan, 9. Roman Chovan, 13. Jan Černovický, 21. Tomáš Líznar, 30. Tomáš Líznar, 36. Viktor Kříčka, 43. Matyáš Zouhar, 59. Jan Černovický - 12. Lukáš Tomiczek, 12. Ondřej Bajtek, 15. Jan Mieszek, 23. Filip Turoň, 29. Filip Sikora, 48. Filip Turoň; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 5:3; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Samuel Polák 40 - Martin Kreis 26, Jan Gawryš Piško 16; po třetinách: 4:3, 3:2, 2:1
60:00 Střely ve 3. části: 17:13
59:59 A víc už se dnes nestane.
59:01 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:58 GÓL Aligators Klobouky! 9:6
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #9 Jan Černovický, asistoval #99 Jakub Umlášek (9:6)
58:26 Třinec v šesti.
58:12 Polák chytá, stav zápasu stále 8:6 pro domácí.
57:42 A další tyčka, Polákova branka dnes opravdu ve formě.
57:01 Právě nám začaly poslední 3 minuty dnešního utkání.
56:56 Velká šance, ale balonek končí mimo branku domácích.
56:43 Třinec má parádní příležitost na snížení skóre.
56:42 Vyloučen hráč #99 Jakub Umlášek družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
56:36 Třinec bude rozehrávat z rohu po pravici Poláka.
56:02 Z Třineckého přečíslení 3 na 2 se branky též nedočkáme.
55:50 Šance 2 na 1, ale gol z toho domácí nevytěžili.
55:00 Aligators drží balonek. 5 minut do konce.
54:12 Další střela domácích, ale opět mimo.
53:30 Umlášek střílí z otočky mimo branku.
52:17 Aligators v šanci, ale navýšení skóre dnešního utkání se zatím nekoná.
50:59 Kuba Umlášek, juniorská raketa, která přišla z Troopers, zkoušel dvakrát dorážet balonek před golmanem, ale gól z toho není.
49:48 I golman hostů si svou branku postavil dobře. Dnes již 3. tyčka jestli se nepletu.
49:42 Střelu domácích si golman pohlídal.
49:20 Zouhar ukazuje svou rychlost, ale zakončení mu nevyšlo.
48:26 Začínají nám tady létat sprostá slovíčka.
47:56 Třinec stahuje na 6:8.
47:55 GÓL FBC Intevo Třinec ! 8:6
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #17 Filip Turoň bez asistence (8:6)
47:30 Dnešní utkání sleduje 10 diváků.
46:50 Hraje se ve vysokém tempu, oba týmy makají na plno.
45:17 Dnes již podruhé uvidíme hru 4 na 4.
45:16 Vyloučen hráč #27 Jan Fiedor družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost
45:16 Vyloučen hráč #74 Roman Svoboda družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za hrubost
44:31 Aligators se dožadovaného nájezdu nedočkají. Budeme svědky vhazování v rohu u branky hostů.
43:27 Oba celky vstoupili do 3. třetiny v rychlém tempu.
42:51 Kříčka našel volného Zouhara a ten už si se zakončením poradil.
42:50 GÓL Aligators Klobouky! 8:5
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #3 Matyáš Zouhar, asistoval #69 Viktor Kříčka (8:5)
42:02 Třinec drží balonek na svých čepelích.
41:00 Pavel Zbořil to zkoušel z otočky, ale golman hostů si se střelou poradil.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #94 Jan Gawryš Piško družstva FBC Intevo Třinec
40:00 Střely ve 2. části: 19:18
39:59 A to je z 2. třetiny všechno.
39:58 Šance Aligators končí na Kreisovi. Předvedl obětavý zákrok, ale následný došvih končí na jeho prstech.
39:28 Nához Třince Polákovi problémy nenadělal.
39:15 Vyloučen hráč #87 Filip Sikora družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:52 Polák si může založit firmu na výrobu florbalových branek, staví je totiž opravdu výborně. 2. tyčka jeho brány už je taky orazítkovaná.
37:12 Polák si nához hostů na branku pohlídal.
35:43 Kříčka se výborně zorientoval a střelou na bližší tyč vymetl pavučinky Kreisovi branky.
35:42 GÓL Aligators Klobouky! 7:5
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #69 Viktor Kříčka bez asistence (7:5)
34:25 Výborný zákrok Poláka.
33:29 Polák si dobře postavil svou bránu. Střela hostů končí na tyčce.
33:19 Pěkný zákrok gólmana domácích.
32:57 Hra začíná být o dost vyhrocenější.
31:51 Vyloučen hráč #46 Filip Konstant družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za držení
31:20 Třinec si zatím nevytvořil žádnou nebezpečnější šanci, kterou by ohrozil branku domácích.
30:01 Vyloučen hráč #22 Martin Karpíšek družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:19 Aligators si po povedené akci berou dvoubrankové vedení zpět.
29:18 GÓL Aligators Klobouky! 6:5
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #7 Tomáš Líznar, asistoval #33 František Chmela (6:5)
28:54 Nához od půlky doputoval až za Polákova záda.
28:53 GÓL FBC Intevo Třinec ! 5:5
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #87 Filip Sikora, asistoval #27 Jan Fiedor (5:5)
28:39 Hosté si předávají balonek na své půlce.
27:49 Polák předvádí pěkný zákrok po střele z "mezikruží".
27:25 Třinec šel do rychlého breaku ale obrana domácích připravena na svých místech.
27:03 Aligators opět na balonku.
26:15 Matyáš Zouhar obkroužil celou útočnou polovinu, ale žádnou větší šanci z toho nevytvořil.
25:47 Třinec nyní na balonku.
25:11 Několik pěkných soubojů rameno na rameno, ale balonek i přesto opouští hrací plochu, konkrétně na střídačku domácích.
24:40 Domácí zatím určují tempo hry ve 2. třetině.
23:40 Obrana Aligtors je dnes spolehlivá jako švýcarské hodinky.
22:34 Polák předvedl pěkný zákrok, na dorážku už ale nedosáhl. Třinec snižuje na 4:5.
22:33 GÓL FBC Intevo Třinec ! 5:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #17 Filip Turoň, asistoval #16 Šimon Czernek (5:4)
22:06 Třinec jakoby zaspal úvod do 2. třetiny.
21:45 Úchvatný zákrok Kreise drží šance Třince.
20:45 "Nedáš dostaneš v praxi". Líznar nám toto pravidlo předvedl hned v úvodu druhé třetiny.
20:44 GÓL Aligators Klobouky! 5:3
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #7 Tomáš Líznar, asistoval #74 Roman Svoboda (5:3)
20:41 Standartní situace pro Třinec.
20:41 Další zákrok Kreise.
20:05 Hned ze začátku 2. třetiny si Kreis připisuje důležitý zákrok.
20:00 Střely v 1. části: 14:15
19:59 A více už toho oba celky v této třetině nepředvedou.
19:44 Šance pro Třinec ze standartní situace na půlce.
19:05 Kreis si připisuje další parádní zákrok.
19:01 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:43 Výborný zákrok Martina Kreise.
17:55 Třinec se snaží rozhodit obranu domácích rychlými přihrávkami.
17:05 Parádní nahrávku dostal před odkrytou branku domácích hráč Třince, nepodařilo se mu ale zakončit.
15:48 Závar před Polákem řeší Jakub Hladký.
15:11 Třinec kombinuje na balonku na vlastní polovině.
14:13 Třinec rychle snižuje na 3:4.
14:12 GÓL FBC Intevo Třinec ! 4:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #35 Jan Mieszek, asistoval #21 Tomáš Sikora (4:3)
13:35 Standartka pro Aligators končí na mantinelu za bránou hostů.
12:26 Aligators zvyšují na 4:2.
12:25 GÓL Aligators Klobouky! 4:2
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #9 Jan Černovický, asistoval #46 Filip Konstant (4:2)
11:49 Vyloučen hráč #42 Jakub Repka družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za hrubost
11:49 Vyloučen hráč #56 Adam Szkandera družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost
11:48 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #13 Ondřej Bajtek, asistoval #56 Adam Szkandera (3:2)
11:15 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #7 Lukáš Tomiczek, asistoval #87 Filip Sikora (3:1)
11:00 Napětí se nám stupňuje už v 10. minutě.
10:24 Aligators zatím aktivnějším týmem.
10:00 Výbornou střelu hostí chytá Polák.
09:14 Výborná střela hráče domácích, kterou ale golman hostů za svá záda nepustil.
08:34 Timeout FBC Intevo Třinec
08:34 GÓL Aligators Klobouky! 3:0
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #87 Roman Chovan, asistoval #9 Jan Černovický (3:0)
08:02 Standartní situace Třince k ničemu nevedla.
07:42 Velká šance Aligators, ale míček končí vysoko nad brankou hostů.
06:25 Pohledná akce domácích Aligators končí za zády hostujícího gólmana. Stav utkání: 2:0 pro Aligators.
06:24 GÓL Aligators Klobouky! 2:0
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #87 Roman Chovan, asistoval #3 Matyáš Zouhar (2:0)
05:11 Třinec rozehrává z rohu.
04:00 Aligators kombinují na své polovině, žádnou větší akci jsme od gólu Zouhara neviděli.
03:00 Hra se nám po rychlém začátku zklidnila, na balónku nyní domácí celek.
00:55 GÓL Aligators Klobouky! 1:0
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #3 Matyáš Zouhar, asistoval #9 Jan Černovický (1:0)
00:55 První akce domácích končí rychlou brankou. Zouhar si se samostatným únikem skvěle poradil a nedal gólmanovi hostů žádnou šanci.
00:01 Zápas nám právě začal.