8:4
    Jakub MOLIN
    (Sedláček)

TJ Slovan Havířov - Asper Šumperk 8:4
branky: 12. František Kyc, 15. Jan Drong, 49. Filip Hromádka, 52. Daniel Chatrný, 56. Daniel Chatrný, 59. Jakub Molin, 60. Daniel Chatrný, 60. Jakub Molin - 25. Ondřej Mrázek, 28. Jiří Trávníček, 51. Ondřej Mrázek, 54. Matěj Ivo Pírek; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; diváků: 51; zásahy brankářů: Ivo Sikora 23 - Antonín Byvan 25; po třetinách: 2:0, 0:2, 6:2
60:00 Komentář domácích Erbs Matěj (Trenér): Dnes první třetina famózní, vše vyšlo, a mohl bych říct, že jsme měli vést minimálně 5:0. Druhá třetina nevím, to je pokaždé stejné, zaspíme, soupeř vyrovnal a už začala fáze vyrovnaného zápasu. Tohle byl zápas zlomu, když se podíváte na tabulku, pro nás to bylo aktuálně zápas o  play off nebo o poslední místo. Ve třetí třetině jsme vypustili štírka, který zvedl seběvědomí celému týmu, a to navazovalo na super výkon i ostatních kluků v týmu, kteří také dokázali prolomit svou střeleckou neproduktivitu. Děkuji klukům za vítězství. V pátek svátek, v pátek si to vezmeme zpět.
60:00 Komentář hostů Matěj Petr (Trenér): První třetina z naší strany absolutně nejhorší, co jsme letos předvedli. Když bych měl hledat nějaká pozitiva, tak asi to, že jsme se dokázali vrátit ze stavu 0:2. Bohužel se nám ani jednou nepodařilo dostat se do vedení, což si ale myslím, že jsme si vzhledem k našemu celkovému výkonu ani nezasloužili. Naprosto tristní je naše nastavení po vstřelené brance, kdy jsme myšlenkami všude jinde, jen ne na hřišti. Pokud se přístup, nasazení a obětovost pro tým nezmění diametrálně k lepšímu, nejenže skončíme v play-down, ale i v něm vyhoříme. Náš výkon nebyl hoden ani divize. Blahopřeji soupeři k vítězství a děkuji rozhodčím i divákům za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 12:8
59:51 GÓL TJ Slovan Havířov! 8:4
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #18 Jakub Molin, asistoval #46 Matěj Sedláček (8:4)
59:02 GÓL TJ Slovan Havířov! 7:4
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #45 Daniel Chatrný, asistoval #15 Šimon Soukup (7:4)
59:00 Slovan krásně využívá špatně využité taktiky protějšího týmu a dává si druhý gól do brázdné brány
58:17 GÓL TJ Slovan Havířov! 6:4
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #18 Jakub Molin, asistoval #35 Kryštof Malina (6:4)
57:26 Timeout Asper Šumperk
55:18 GÓL TJ Slovan Havířov! 5:4
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #45 Daniel Chatrný, asistoval #46 Matěj Sedláček (5:4)
53:55 GÓL Asper Šumperk! 4:4
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #5 Matěj Ivo Pírek, asistoval #18 Jiří Trávníček (4:4)
52:50 Slovan neustále agresivně útočí na tým a brankáře Šumperku
51:35 GÓL TJ Slovan Havířov! 4:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #45 Daniel Chatrný, asistoval #13 Filip Hromádka (4:3)
50:39 GÓL Asper Šumperk! 3:3
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #13 Ondřej Mrázek, asistoval #18 Jiří Trávníček (3:3)
49:24 Vyloučen hráč #33 Petr Vítovec družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení
49:24 Slovan se dostáva opět a zas do oslabení. Dnes už po třetí
48:45 GÓL TJ Slovan Havířov! 3:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #13 Filip Hromádka, asistoval #64 Kryštof Fusek (3:2)
27:11 GÓL Asper Šumperk! 2:2
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček, asistoval #13 Ondřej Mrázek (2:2)
25:25 Vyloučen hráč #64 Kryštof Fusek družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání
24:09 GÓL Asper Šumperk! 2:1
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #13 Ondřej Mrázek, asistoval #7 Jan Mannl (2:1)
22:30 Neděje si nic zajímavého
20:00 Právě začala druhá třetina dnešního zápasu
20:00 Střely v 1. části: 10:8
18:30 Slovan zasypává Šumperk nehoráznými střelami
14:54 Sekula posílá z rohu na střed na Mrózka, který propálil gólmana hostů mezi nohama. Drong radši pojistil na brankové čáře.
14:53 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:0
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #20 Jan Drong, asistoval #24 Jakub Mrózek (2:0)
13:00 Tyč opět zachránila branku před inkasovaným gólem
11:51 Kyc dnes hraje výborně. První gól v Šumperské bráně
11:37 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:0
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #27 František Kyc, asistoval #64 Kryštof Fusek (1:0)
08:31 Vyloučen hráč #46 Matěj Sedláček družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hra rukou
08:31 Slovan se dostává do oslabení a snaží se sebevíc aby nedostali gól
06:00 Soukup trefuje přední tyč
05:10 Slovan nádherně přihrává po levém křídle, dává to na střed a zakončuje. Bohužel bez gólu
03:54 I Šumperk si vytváří pěknou hru
03:00 Slovan začal aktivněji než protihráč
01:45 Slovan si právě vytvořil nádhernou šanci se zkončením střelou na bránu
00:00 Právě začala první třetina