• 60 59:44
    2
    Martin DLOUHÝ

1.FBK Sršni Rožnov p/R - Aligators Klobouky 0:3
branky: 9. Jan Černovický, 29. Matej Galajda, 44. Pavel Zbořil; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 4:5; využití: 0:1; diváků: 94; zásahy brankářů: Lukáš Slovák 17 - Samuel Polák 27; po třetinách: 0:1, 0:1, 0:1
60:00 Komentář hostů Gremmel Jakub (Trenér): Zhodnocení utkání trenérem hostujícího celku Aligátorů, Jakubem Gremmelem https://https://youtu.be/FV2Al0xmvvo nDojem z utkání nejlepšího hráče/brankáře Aligátorů, Samuela Poláka nhttps://youtu.be/HB0fLtfeBWs
60:00 Komentář domácích Barabáš Pavel (Asistent trenéra): Zhodnocení utkání hrajícím asistentem trenéra domácích, Pavlem Barabášem https://youtu.be/pjscJlAt_bQ nDojem z utkání nejlepšího hráče domácích, Lukáše Kratochvílanhttps://youtu.be/AlXKuJw7pAgn
60:00 Střely ve 3. části: 18:4
59:44 Vyloučen hráč #19 Martin Dlouhý družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za hrubost
59:44 Vyloučen hráč #77 Petr Burýšek družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost
59:09 Plandor do golmana
58:47 Lipový opět do konstrukce
57:55 Timeout 1.FBK Sršni Rožnov p/R
57:55 Domácí se snaží hrát na polovině hostí a tvořit a střílet, avšak to stále k ničemu nevede
56:01 Rebroš do golmana
53:46 Lipový ze standardky trefil pouze konstrukci, to už je opravdu smolíček
53:17 Oba týmy hrají v plném počtu
51:22 Kluci si pinknou 4 na 4
51:14 Vyloučen hráč #69 Viktor Kříčka družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání
50:35 Hra se přitvrdila a oba týmy hrajou, jakoby byl stav nerozhodný
48:05 Vyloučen hráč #9 Jan Černovický družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání
48:05 ,,Dal jsi mu sekeru, a moc dobře to víš." ozvalo se z úst sudího a tak mladému Aligátorovi Černovickému nezbylo nic jiného, než si sednout na trestnou
47:46 Rožnov má s góly dneska opravdu smůlu
46:46 Kratochvíl dostává pěkné míčky a střílí, co to jde, avšak gól z toho nepadá
45:10 A do třetice všeho dobrého! Vojta Závorka ubojoval míček pro svůj tým a jde si opět sednout
43:08 GÓL Aligators Klobouky! 0:3
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #82 Adam Klimeš (0:3)
41:25 Vyloučen hráč #3 Ondřej Smékal družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání
41:22 Hosté si zahrajou přesilovku
40:34 Sršni sice byli na míčku, ale zbytečně se sami dostali pod tlak, naštěstí hosté z toho nic nevymysleli
34:17 Smékal nepřesný
33:47 Vyloučen hráč #87 Roman Chovan družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za blokování florbalky
33:47 Dan Slovák před bránou faulován a rozhodčí pískají vyloučení
32:52 Pěkný blok Lukyho Slováka
32:09 Sršni se ubránili i druhé přesilovce hostů
30:50 Pája Barabáš skvěle pomáhá svému brankáři a nic přes něj neprochází
29:53 Vyloučen hráč #77 Petr Burýšek družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za blokování florbalky
29:53 Aligátoři ze svého nepořadeného útoku těží přesilovku
29:00 Lipový poslal pěkný míček na Plandora, který z výjezdu trefil pouze golmana
28:42 GÓL Aligators Klobouky! 0:2
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #35 Matej Galajda, asistoval #42 Jakub Repka (0:2)
28:11 Faulován byl Denis Zimmer i jeho florbalka, druhá jmenovaná souboj neustála a odletěla
27:16 Střela Burýška z vlastní poloviny na Poláka došla a ten ji chytl
25:24 Pomalá nahrávka Tesárka nedošla k Lipovému včas a Zbořil tuto chybu málem potrestal
24:45 Ani v druhé třetině nemůže chybět benjamínek Závorka, který se statečně postavil proti střele Aligátorů. Snaha se cení!
23:19 Zahrozili i hosté, ovšem Slovák pozorný. Vypadá to dnes na utkání s opravdu velmi nízkým počtem branek.
21:53 Prozatím největší příležitost domácích. Kraťa ve svém letošním úvodním utkání krásně tečoval před gólmanem, ten však s velkým štěstím vyrazil.
20:58 Aligátoři měli radost z výhry na buly, poté se však celou minutu bránili kombinační hře domácích Sršňů. První lajna domácích si hosty docela povodila.
15:35 po rychlých brejcích z obou stran se nám hra trochu uklidnila
13:33 Lukáš Slovák teď předvedl slušnou sérii odchytaných střel, soupeři se mohli jen chytat za hlavu
12:49 Lipový si parádně obešel oba aligátory, nakonec byl jedním faulován a Sršni rozehrávají z rohu
11:42 Neskutečné! Na hřišti se nyní objevil Vojta Závorka z juniorů, kterého zdravíme a gratulujeme k prvnímu odehranému střídání za áčko :)
10:59 Krásnou akci Burýšek - Tesárek - Barabáš zneškodnil Polák
10:01 Tesárek na Slováka, bohužel pro domácí z toho nic nebylo
09:12 Sršni mají velkou šanci srovnat v přesilovce
09:03 Vyloučen hráč #82 Adam Klimeš družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání
08:46 GÓL Aligators Klobouky! 0:1
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #9 Jan Černovický, asistoval #35 Matej Galajda (0:1)
08:06 Smékal na Plandora - míček branku míjí
06:39 Černovický při útoku na Rožnov faulován a hosté rozehrají z nebezpečného místa
06:11 Domácí hrají v plném počtu
05:04 Z přesilové hry Aligátorů mají zatím víc domácí
04:09 Při docela zvláštní situaci byl Burýšek vyloučen za hru rukou
04:05 Vyloučen hráč #77 Petr Burýšek družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za hra rukou
03:10 Souboj 1 na 1 neustály mantinely a hra se musela přerušit
02:49 Lipový v rohu poslal Galajdu za mantinel - Aligátoři rozehrávají
01:56 Dnes je v útoku k vidění běžně obránce Dan Slovák, který při svém prvním útoku poslal míček mezi nožky soupeře
00:53 Richard Plandor uklidnil situaci za vlastní bránou a Sršni mohou v klidu rozehrávat
00:30 V souboji o míček Pája Barabáš nechal soupeře na parketech
00:01 Úvodní buly pro hosty
00:00 Vážení diváci, zdravíme vás z Hornets areny u živého přenosu 11. kola Národní ligy, kde proti sobě nastoupí domácí FBK Sršni proti Aligators Klobouky.