7:2
    Vojtěch REPČEK
    (Kuběna)

S.K. P.E.M.A. OPAVA - TJ Slovan Havířov 7:2
branky: 22. Petr Pavelek, 26. Karel Boželník, 42. Jiří Šebesta, 50. Petr Pavelek, 58. Jáchym Kuběna, 59. Petr Stejskal, 60. Vojtěch Repček - 25. Patrik Charvát, 44. Petr Vítovec; rozhodčí: Michal Nehera - Ondřej Vašíček; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; diváků: 101; zásahy brankářů: Kryštof Bezděk 24 - Ivo Sikora 19; po třetinách: 0:0, 2:1, 5:1
60:00 Komentář hostů Erbs Matěj (Trenér): Houževnatější Opava urvala všechny tři body. Naším cílem bude se dostat do play off, a tam začneme od znova. Polovina sezony - 10 bodů, jsme smutní. nemáme teď své období, ale jednou se to musí prolomit. Díky
60:00 Komentář domácích Kružel Daniel (Vedoucí): Utkání dle očekávání - boj o každý metr hřiště. Do florbalové podívané to dvě třetiny mělo daleko, každopádne ve třetí třetině jsme navázali na produktivitu v milulém zápase a necháváme dnes plný počet bodů doma. Děkuji hráčům za morál do poslední minuty, rozhodčím, soupeři a především našim fanouškům, kteří s námi drží!! Vidíme se za týden opět doma. Ahoj
60:00 Střely ve 3. části: 13:7
59:46 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 7:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #88 Vojtěch Repček, asistoval #44 Jáchym Kuběna (7:2)
59:46 Repček to natáhnul a je to tam !
59:00 1
58:18 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 6:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #38 Petr Stejskal bez asistence (6:2)
58:18 Stejk do prázdné!
58:00 Hosté hrají bez brankáře.
57:05 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 5:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #44 Jáchym Kuběna, asistoval #88 Vojtěch Repček (5:2)
57:05 Hostům se nepodařilo vyhodit míček a Repček našel volného Kuběnu na malém brankovišti a ten bez problému skóruje!
56:06 Sikora další zákrok, střelu Klečky tak tak chytá.
55:51 Timeout TJ Slovan Havířov
55:51 Sikora další těžký zákrok.
54:50 Odražený míček získal Pavelek a Sikora musel zasahovat.
53:55 Z přesilovky sice nic, ale čas nám utíká.
52:56 Mazur zarazil míček do nohy Sikory, ten drží.
51:55 Vyloučen hráč #13 Filip Hromádka družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za bránění ve hře
51:55 Hromádka sestřelil Pavelka azaslouženě si jde odpočinout.
49:56 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 4:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #72 Petr Pavelek, asistoval #38 Petr Stejskal (4:2)
49:56 Petr Pavelek z otočky a slavíme!
48:54 Závar na brankovišti domácích a Kozelský netrefuje prázdnou branku.
48:15 Kozelský z nulového úhlu posílá míček za branku.
45:30 Hra se nám celkem přiostřuje.
43:08 GÓL TJ Slovan Havířov! 3:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #33 Petr Vítovec, asistoval #46 Matěj Sedláček (3:2)
43:08 Sedláček rozehrál od střídaček na střed, kde Vítovec vymetl pravou šibenici. Bezděk bez šance.
42:09 Mazur to vyloženě prodal, kdy z první na úrovni velkého brankoviště přestřelil!
41:17 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #64 Jiří Šebesta z trestného střílení (3:1)
41:17 Luxusně provedený nájezd, Šebesta si rozhoupal Sikoru a nekompromisně zavěsil!
41:17 Kružberský byl podražen a pojedeme trestné střílení.
40:50 Mazur ztratil, Kyc z kroku do Bezděka, ten míček chytá bez problému.
40:01 Opava.
40:00 Střely ve 2. části: 6:12
39:00 Zase minuta.
37:15 Mazur z kroku a točák jak hodavo tak tak vyráží Sikora!
36:45 Tak konečně Opava na míčku.
34:59 Vyloučen hráč #33 Petr Vítovec družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání
34:59 Vítovec ve snaze dorážet míček, který Bezděkovi vypadl trefil i jeho ruku. Takže místo gólu si jde sednout na 2 minuty.
34:31 Vyloučen hráč #21 Karel Boželník družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání
34:00 Odložené vyločení Boželníka... hosté kombinují v 6.
33:05 Kozelský našel na brankovišti Kyce, ten z první do Bezděka i s jeho rukou...
31:37 Celkem kolotoče Havířova. Opava nakonec na míčku...
31:00 Nahoru dolů, vylej nalej... vyloženě.
28:35 Kukla ze středu a Bezděk vyráží jen před sebe, kde situaci zachraňuje Šebesta odpálením míčku do bezpečí.
25:18 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #21 Karel Boželník, asistoval #38 Petr Stejskal (2:1)
25:18 Boželník rychle vrací vedení na stranu domácích, kdy jeho střela překvapila Sikoru.
24:25 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #56 Patrik Charvát, asistoval #46 Matěj Sedláček (1:1)
24:25 Sedláček vracel míček na modrou, kde si dva kroky udělal Charvát a natáhl míček tak, že ho poslal nekompromisně pod břevno.
23:55 Celkem hlídaný Fusek trefuje branku domácích, proti jsou rukavice Bezděka.
21:43 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #72 Petr Pavelek bez asistence (1:0)
21:43 Petr Pavelek od střídaček hostů to poslal tahem z otočky přesně mezi nohy! Opava se ujímá vedení.
21:13 Pavelkova táhlá střela přes hráčě nadělala Sikorovi problémy.
20:01 Hosté úspěšnější.
20:00 Střely v 1. části: 7:7
19:30 Karel Balnar sice namazal, ale Vinárek netrefuje branku domácích.
19:00 Minuta do konce třetiny.
16:40 Sekula se vracel na hřiště a v tom nahecování si zlomil hokejku v ruce... :D
16:30 Mazurova bomba tahem letící do víka vyškrábl rukou mimo!
15:44 Mazurovi sjel míček, ale ještě se dostal k dorážce Boželník. Sikora drží nulu.
15:00 Kyc vybojoval míček a z modré vyprášil Bezděkovou helmu!
14:40 Vyloučen hráč #7 Daniel Sekula družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání
14:00 Zdravíme Káju Balnara na hřiště! Ahoj,čau :D
11:25 Závar na brankovišti domácích a odražený míček trefuje Bezděka a ten stačil zareagovat a chytnout ho.
09:12 Tak zatím nic noo... ale máme míček ještě.
08:18 Zasekávačka Honzy Maziura a Sikora jistě do rukou.
07:40 Opava kombinuje na půlce hřiště.
07:11 Vyloučen hráč #40 Denis Kukla družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání
06:38 Soukup si vyjel z rohu a tahem přestřeluje branku domácích.
05:57 Havířovský Kozelský trestuhodně z hranice velkého brankoviště netrefuje branku Opavy.
05:44 Jakože jo, první střelu na branku si připisuje domácí tým.
05:28 Přetlačovaná v rohu končí vhazováním.
03:10 První pokus o střelu na branku, Kyc netrefuje mezi 3 tyče.
01:05 Oba týmy si vyměnily míček a teď rozehrává Opava.
00:01 Opava vyhrává úvodní buly.