3:11
    Jakub HAŠA
    (Blažek)

Aligators Klobouky - Zlín Lions 3:11
branky: 2. Jakub Hladký, 41. Roman Chovan, 45. Tomáš Líznar - 2. Vladimír Blažek, 5. Vladimír Blažek, 10. Michal Kundrata, 12. Vladimír Blažek, 20. Vladimír Blažek, 21. Jakub Haša, 47. Pavel Malošík, 52. Michal Kundrata, 53. Lukáš Chalabala, 56. Adam Javořík, 57. Jakub Haša; rozhodčí: Jan Frýdek - Michal Havelka; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 29; zásahy brankářů: Vojtěch Dvořák 18 - Miroslav Steiger 19; po třetinách: 1:5, 0:1, 2:5
60:00 Střely ve 3. části: 8:9
59:23 Luxusní zákrok domácí brankáře.
58:53 Hosté mají neustále přečíslení 2 na 1, nebo3 na 2.
56:31 Výhoz hostující brankáře na rozběhnutého útočníka, který v situaci 2 na 1 našel volného spoluhráče, který trefil na bezmocného Dvořáka.
56:30 GÓL Zlín Lions! 3:11
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #31 Vladimír Blažek (3:11)
55:34 Domácí ztráta obránca a následně protiútok zakončen do prázdné branky.
55:33 GÓL Zlín Lions! 3:10
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #81 Adam Javořík, asistoval #87 Adam Jiříček (3:10)
53:55 Další šance hostů po zmatcích při střídání domácích.
52:05 Domácí ztráta za brankou Zlína, nasledoval protiútok a míček v síti Aligators.
52:04 GÓL Zlín Lions! 3:9
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #34 Lukáš Chalabala, asistoval #84 Michal Samohýl (3:9)
51:29 Dva hrači Zlína, 5 domácích Aligátors na domácí polovině, přesto vstřelená branky.
51:28 GÓL Zlín Lions! 3:8
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #95 Michal Kundrata, asistoval #71 Jakub Haša (3:8)
49:12 Domácí Chmela hraje v obrovském nasazení. Nedaruje soupeři ani milimetr.
47:40 Domácí lavička působí po inkasované brance dost smutně.
46:19 GÓL Zlín Lions! 3:7
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #29 Pavel Malošík, asistoval #81 Adam Javořík (3:7)
46:19 Hosté využili svou přesilovku po signálu z volného úderu.
46:18 Vyloučen hráč #82 Adam Klimeš družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za nedovolené vrážení
46:05 Tyčka hostující branky.
45:47 Domácí Líznar je ve 3. třetině "při chuti". Vyslal již několik nebezpečných střel.
44:03 Hladký vybojoval, Zouhar našel volného Líznara, které trefuje odkrytou branku.
44:02 GÓL Aligators Klobouky! 3:6
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #7 Tomáš Líznar, asistoval #3 Matyáš Zouhar (3:6)
42:19 Hosté předvedli pěknou kombinaci na jeden dotek, avšak před prázdnou brankou hráč promáchl a stav se nemění.
41:30 Domácí Karpíšek předvedl technickou parádu, po které vyslal nebezpečnou střelu na hostující branku.
40:40 Nejprve si domácí Hladký připsal blok proti střele, která již letěla do odkryté branky a následně po důrazu se prosazuje Chovan.
40:39 GÓL Aligators Klobouky! 2:6
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #87 Roman Chovan, asistoval #7 Tomáš Líznar (2:6)
40:00 Střely ve 2. části: 10:8
39:32 Domácí měli obrovskou šanci v oslabení, když Chovan poslal Zouhara do samostatného úniku, který brankou neskončil.
39:05 Těžký zákrok brankáře Dvořáka.
37:44 Vyloučen hráč #42 Jakub Repka družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:44 První vyloučení v zápase po zákroku, který "zdemoloval" pořadatelský stolek. Naštestí všichni jsou v pořádku.
36:02 Na 2 doteky se dostal míček od brankáře hostů až do obrovské šance Zlína, kterou chytil brankář Dvořák.
35:10 Domácí Petřivalský natáhl míček do středu a vyslal nebezpečnou střelu, kterou brankář hostů viděl a vyrazil.
33:24 Domácí obrana je dnes "ementál". Pět hráčů stojí na vlastní polovině, přesto se 2 hosté po kombinaci dostanou k nebezpečné střele ze středu hřiště.
31:28 Hosté jsou výborné takticky připraveni. Aktuálně čekají na chybí domácích a chodí do protiútoků. Nikam se nehrou.
30:11 Pěkná akce hostů po nacvičeném signálu volného úderu.
28:45 Tečovaná střela hostů plachtila vzduchem a nakonec skončila na horní tyčce Dvořákovi branky.
25:30 Hosté si často po jednoduchém zisku míčku připisují šance.
24:04 Domácí Chmela zachytil přihrávku a šel do protiútoku, který skončil střelou do brankáře.
20:24 Chtěl jsem napsat, že první útok ve druhé třetině budou mít domácí, avšak po vyhraném vhazování došlo po 3 vteřinách k jednoduché ztrátě míčku (utekl míček obránci), který po nedůrazu domácí obrany a kombinaci hostů skončil až v sítí za Dvořákem.
20:23 GÓL Zlín Lions! 1:6
20:00 Střely v 1. části: 4:12
19:31 Haša předvedl na polovině hřiště krásnou technickou parádu, následně vypálil na branku a odražený míček Blažek svou 4. brankou navyšuje na 5:1.
19:30 GÓL Zlín Lions! 1:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #31 Vladimír Blažek, asistoval #71 Jakub Haša (1:5)
18:17 Dvě obrovské šance hostů, avšak z vyborné pozice 2 na 1 střílí mimo odkrytou branku.
17:49 Hosté kontrolují zápas. Domácím se stále v útoku nedaří kombinace.
16:22 Poprvé v utkání máme delší časový úsek bez velké šance některého z týmů.
13:51 Dmácí tým úplně vypadl ze hry. Nestíhá a dopouští se neuvěřitelných ztrát.
12:50 Útočné duo hostů Blažek - Kundrata se podílelo na všech brankách. Jejich forma je fantastická.
11:51 Domácí Ondřej Frank nahrál soupeři přímo na střed branky, který po přihrávce na mantinel navyšuje vedení.
11:50 GÓL Zlín Lions! 1:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #31 Vladimír Blažek, asistoval #95 Michal Kundrata (1:4)
09:59 Hosté rozehrávali ve vlastním rohu, avšak díky špatnému postavení domácích hráčů, se jim během několika vteřin podařilo přejít celé hřiště a vstřelil branku.
09:58 GÓL Zlín Lions! 1:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #95 Michal Kundrata, asistoval #31 Vladimír Blažek (1:3)
08:41 Kombinace domácích Klimeš - Zbořil končí střelou mimo branku.
07:35 Hraje se florbal "nahoru dolů".
07:00 Zlín se dostal do další zajímavé situace, ale zastavil ho Chmela.
06:30 Na hřišti vidíme poprvé v zápase 3. formaci domácích.
05:12 Obrany zatím moc nefungují, takže k vidění byly nyní další velké šance na obou stranách.
04:07 Krásný individální průnik po křídle od Kundrata, které následně našel volného Blažka, který po zemi překonal Dvořáka.
04:06 GÓL Zlín Lions! 1:2
01:55 Hosté šli 3 na 2 a nadvakrát překonali brankáře Dvořáka.
01:54 GÓL Zlín Lions! 1:1
01:34 Domácí první střela končí v brance po individuální akci Hladkého, který prostřelil blok těl.
01:33 GÓL Aligators Klobouky! 1:0
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #88 Jakub Hladký, asistoval #22 Martin Karpíšek (1:0)
00:01 Úvodní útok budou zakládat po vyhraném vhazování hosté.
00:00 Porovnání týmů a další informace k zápasu můžete najít v Bulletinu utkání
00:00 Dnešní zápas můžete sledovat přes VIDEOSTREAM