0

2.

série

1.FBK Sršni Rožnov p/R - Asper Šumperk 4:3pn
branky: 19. Richard Plandor, 34. Pavel Barabáš, 37. Adam Tesárek, N Adam Tesárek - 6. Ondřej Mrázek, 9. Tomáš Macák, 42. Ondřej Mrázek; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; diváků: 96; zásahy brankářů: Lukáš Slovák 25 - Antonín Byvan 25; po třetinách: 1:2, 2:0, 0:1, 0:0
Komentář domácích Barabáš Pavel (Asistent trenéra): Zhodnocení utkání hrajícím asistentem trenéra, Pavlem Barabášem nDojem z utkání především v úvodní třetině a pak v závěrečných nájezdech nejlepšího hráče domácích, gólmana Lukáše Slováka
Komentář hostů Mrázek Ondřej (Trenér): Zhodnocení utkání zastupujícím vedoucím týmu Šumperku, Petrem Matějem nDojmy z utkání nám poskytnul nejlepší hráč Asperu Šumperk a zároveň hrající trenér, Ondřej Mrázek
Ukončena trestná střílení
2 Nájezd na branku provedl z družstva Asper Šumperk hráč #99 Matěj Šíma , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R hráč #69 Richard Plandor a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Asper Šumperk hráč #18 Jiří Trávníček , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R hráč #8 Adam Tesárek a vstřelil rozhodující gól (4:3).
65:02 Tradičně po utkání si hráči s diváky zazpívali oslavný Jalovec, mrkněte kliknutím na odkaz uložený v tomto textu...
65:01 Nakonec jsme viděli pouze čtyři nájezdy a stačilo to... Sršni rozhodli v nejkratší možné době, když nejdříve proměnil Adam Tesárek efektně bekhendem do šibenice a poté si freestylově pohár s gólmanem Richard Plandor. Hosté nebyli úspěšní ani jednou, přesto si z Rožnova odvážejí velmi cenný jeden bod do tabulky.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 3:2
64:59 Tak poměrně spolehlivý exekutor nájezdů, Pavel Barabáš, tedy sám faulovaný, si tentokrát na gólmana Šumperku nepřišel a ten tak svůj tým stále nechal v naději na získání druhého bodu z utkání. O tom ale rozhodnou nájezdy, které se pojedou nejdříve po 3 na obou stranách a pokud nebude rozhodnuto, dále bude rozhodovat rychlá smrt.
64:53 Trestné střílení družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R neproměnil #73 Pavel Barabáš.
64:53 Po faulu na Barabáše domácí pojedou nájezd
64:05 Pěkný blok Zimmera
63:22 Hráče Šumperka nepříjemně spadl a hra je přerušena
60:35 Naservírovanou tutovku od Smékala P. Burýšek neproměnil
60:01 Buly pro domácí
60:00 Střely ve 3. části: 8:10
59:58 Po rozehrávce z rohu na domácí polovině se do konce třetiny Šumperk držel na míčku, avšak Sršni je k ničemu nepustili
59:35 Timeout Asper Šumperk
57:57 Dan Slovák táhnul míček, soupeř mu jej ale vzal a hra byla přerušena. Po domluvě rozhodčích a kapitánů nakonec k vyloučení nedošlo
56:06 Tesárkova dorážka končí na golmanovi
54:54 Domácí jsou v plném počtu a hrají 5 na 4
54:19 Vyloučen hráč #88 Daniel Venouš družstva Asper Šumperk na 2 minuty za nesportovní chování
54:19 Vyhrocená situace vyústila ve vyloučení Venouše
54:06 Nebezpečnou střelu Slovák chytá
52:54 Vyloučen hráč #10 Daniel Slovák družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání
52:06 Tesárek chybu hostů nepotrestal
49:42 Lukáš Slovák je stále ve střehu
48:06 Oba celky předvádí spoustu pěkných akcí
45:30 Právě byla k vidění krásná akce domácích, do které byli zapojeni všichni hráči
45:07 Barabášova střela do Šibenice zneškodněna brankářem hostů
43:48 Na míčku jsou spíše hosté, ale Sršni je k zakončení nepustí
41:45 GÓL Asper Šumperk! 3:3
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #13 Ondřej Mrázek, asistoval #21 Tomáš Macák (3:3)
41:45 Po pěkné kombinaci Šumperk srovnává
40:54 Denis Zimmer svému soupeři nic nedovolí
40:01 Buly pro hosty
40:00 Střely ve 2. části: 11:9
39:50 Oba Slováci jsou dneska vážně ve formě
39:14 Skvělý blok D. Slováka
38:02 Knebl omylem shodil svého protihráče a jako omluvu ho pohladil po hlavě, milé gesto
36:57 Sršni jsou po vstřelené brance jako na koni
36:15 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 3:2
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #8 Adam Tesárek, asistoval #73 Pavel Barabáš (3:2)
36:15 To byla rychlost! Není čas ztrácet čas a Tesárek posílá svůj tým do vedení
36:11 Vyloučen hráč #18 Jiří Trávníček družstva Asper Šumperk na 2 minuty za vysoká florbalka
36:11 Trávníček se moc nechal unést a domácí si zahrajou přesilovku
35:56 Z výhody Šumperk moc nevytěžil a míček odevzdává zpět domácím
34:29 Knebl si šikovně chodí pro fauly a dovoluje svým spoluhráčům v klidu rozehrát
33:01 A máme srovnáno! Pod ruku golmana trefuje Barabáš
33:00 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 2:2
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #73 Pavel Barabáš, asistoval #10 Daniel Slovák (2:2)
32:30 V krátkém sledu se tu událo tolik nebezpečných situací, že ani nevím, kde začít
32:01 Vyloučen hráč #7 Jan Mannl družstva Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:08 Ostřelování branky hostí završil jako třešničku na dortu svým výkopem Lukáš Slovák
29:39 Adam Burýšek přečetl hru Šumperka a vzal jim míček. Jeho střelu ale golman chytá
27:46 Dan Slovák je opravdu obětavý obránce, míček zblokoval vlastní hlavou
26:47 P. Burýškovi nahrávka odletěla za mantinel
25:44 Lukáš Slovák se dneska dobře vyspal!
20:00 Střely v 1. části: 6:7
19:53 Vyloučen hráč #69 Richard Plandor družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za nedovolené vrážení
19:53 Po tvrdém souboji byl potrestán pouze Richard Plandor
18:59 Krásny blok D. Slováka
18:10 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 1:2
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #69 Richard Plandor, asistoval #3 Ondřej Smékal (1:2)
18:10 Smékal na Plandora a hosté snižují!
17:16 Lukáš Slovák dnes hasí, co se dá
16:52 Skvělý blok Barabáše vedl k brejku domácích
15:29 Dressler teď předvedl ukázkový souboj o míček, který ale bohužel nevybojoval
14:30 Domácí obrana je dnes velmi zodpovědná a hasí spoustu šancí Šumperka
13:30 Na hřišti se teď toho moc neděje, hra je opatrná z obou stran
12:41 Krásná střela Smékala zblokovaná hoatující obranou
12:15 Domácí jsou teď zamčení na vlastní polovině
11:12 Slovák opět zastavil nebezpečnou střelu Šumperka
09:11 Slovákovi se otevřela dálnice směrem k brance hostů, bohužel mu jej soupeř sebral
08:25 GÓL Asper Šumperk! 0:2
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #21 Tomáš Macák, asistoval #5 Matěj Ivo Pírek (0:2)
08:25 Z pressu nakonec těží hosté, kteří navyšují skóre na 2:0
08:10 Domácí první lajna teď hostující obraně dává zabrat
06:54 Dressler při útoku vepředu o míček přišel
05:49 Tesárek před brankou hostí faulován, z volného úderu ale nic nevzešlo
05:32 GÓL Asper Šumperk! 0:1
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #13 Ondřej Mrázek, asistoval #18 Jiří Trávníček (0:1)
05:32 Mrázek ze standardky otevírá skóre dnešního utkání
05:15 Lukáš Slovák nebezpečnou střelu chytá
04:48 Tesárek vyhodil míček do rohu, kam běžel předvídavě Najvar, ze souboje vytěžil volný úder
03:56 Šumperk nyní v klidu rozehrává a čeká na vhodný okamžik pro posunutí hry vpřed
03:07 Střelu Smékala Byvan chytá
02:26 Šumperk zatlačil domácí na jejich polovině
02:05 Najvar nahodil na Tesárka, kterému střela moc nesedla
01:28 Slovák nahrál na Kittela, který mířil sice přesně, ale ve hře mu stál obránce Šumperka
00:46 První střela domácích mimo
00:01 Úvodní buly pro hosty
00:00 Vážení diváci, vítáme vás u živého přenosu  8. kola Národní ligy - východ, ve kterém proti sobě za malou chvíli nastoupí domácí FBK Sršni proti Asperu Šumperk