• 60 59:56
    8:4
    ()

Zlín Lions - Asper Šumperk 8:4
branky: 12. Vladimír Blažek, 14. Adam Jiříček, 18. Daniel Pankuch, 33. Jakub Haša, 40. Jakub Haša, 50. Daniel Pankuch, 55. Lukáš Chalabala, 60. Lukáš Chalabala - 12. Jiří Trávníček, 33. Jan Mannl, 34. Jiří Trávníček, 59. Jiří Trávníček; rozhodčí: Jan Frýdek - Michal Havelka; vyloučení: 1 + Michal Samohýl 4:2 + Petr Matěj 4 + TDKU; využití: 1:1; diváků: 89; zásahy brankářů: Matěj Kubíček 18 - Antonín Byvan 21; po třetinách: 3:1, 2:2, 3:1
60:00 Komentář domácích Blažek Vladimír (Trenér): Dneska bojovný zápas s ohromnou podporou našich fanoušku. Ti nám nedovolili vypustit jediný souboj o míček. Dneska jsme se nenechali rozhodit tvrdostí soupeře a přestože jsme prohrávali v první třetině 0:1, dokázali jsme to otočit na 3:1.
60:00 Komentář hostů Mrázek Ondřej (Trenér): Jednak dnes domácí chtěli daleko více než my od začátku zápasu, druhak se příliš necháme rozhodit spornými situacemi, které jsou posouzeny v náš neprospěch. Tak se dá těžko vyhrávat. Gratuluji Zlínu k vítězství, budeme se těšít na odvetu u nás.Naší kritickou druhou třetinu jsme si pohlídali a ve třetí jsme měli dost sil na zvýšení náskoku. Ještě jednou děkuji moc fanouškům i hráčům za kolektivní pojetí a sounáležitost.
60:00 Střely ve 3. části: 6:4
59:56 GÓL Zlín Lions! 8:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #34 Lukáš Chalabala bez asistence (8:4)
58:31 GÓL Asper Šumperk! 7:4
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček, asistoval #6 Marek Viterna (7:4)
55:30 Hosté jdou do šesti
54:11 Timeout Asper Šumperk
54:11 GÓL Zlín Lions! 7:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #34 Lukáš Chalabala, asistoval #74 Michal Baroň (7:3)
53:01 Oba golmani předvádí pěkné zákroky
52:57 Hra se přelévá ze strany na stranu
49:23 GÓL Zlín Lions! 6:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #44 Daniel Pankuch, asistoval #87 Adam Jiříček (6:3)
40:00 Vyloučen hráč #69 Petr Matěj družstva Asper Šumperk do konce utkání
40:00 Vyloučen hráč #69 Petr Matěj družstva Asper Šumperk na 2+2 minuty za nesportovní chování
40:00 Střely ve 2. části: 11:9
40:00 OPĚT VIDÍME HROTY A ČERVENOU KARTU
40:00 Hosté se radují z golu, no bohužel pro ně už vypršel čas
39:44 GÓL Zlín Lions! 5:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #89 Matěj Kubíček (5:3)
37:25 Vyloučen hráč #88 Daniel Venouš družstva Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost
37:25 Vyloučen hráč #84 Michal Samohýl družstva Zlín Lions na 2+2 minuty za hrubost
37:25 Opět vidíme hroty
33:55 Hostům se daří snižovat skore
33:11 GÓL Asper Šumperk! 4:3
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček, asistoval #19 Jindřich Kamler (4:3)
32:51 GÓL Asper Šumperk! 4:2
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #7 Jan Mannl, asistoval #69 Petr Matěj (4:2)
32:29 GÓL Zlín Lions! 4:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #81 Adam Javořík (4:1)
32:29 Zlín využívá přesilovku
32:12 Vyloučen hráč #6 Marek Viterna družstva Asper Šumperk na 2 minuty za bránění ve hře
13:48 GÓL Zlín Lions! 2:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #87 Adam Jiříček, asistoval #22 František Tvrdoň (2:1)
11:50 GÓL Zlín Lions! 1:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #31 Vladimír Blažek, asistoval #71 Jakub Haša (1:1)
11:07 GÓL Asper Šumperk! 0:1
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček, asistoval #13 Ondřej Mrázek (0:1)
09:32 Vyloučen hráč #31 Vladimír Blažek družstva Zlín Lions na 2 minuty za bránění ve hře
01:00 Golman hostů si také připsal první zákrok
00:35 Kubíček si připisuje první zákrok
00:01 První buly dnešního zápasu vyhrává Zlín