• 58 57:09
    2
    Petr VÍTOVEC

1.FBK Sršni Rožnov p/R - TJ Slovan Havířov 4:3
branky: 14. Denis Zimmer, 23. Ondřej Smékal, 25. Ondřej Smékal, 55. Ondřej Smékal - 4. Denis Kukla, 41. Filip Hromádka, 53. František Kyc; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; diváků: 53; zásahy brankářů: Jiří Škrobák 28 - Lukáš Vernarský 27; po třetinách: 1:1, 2:0, 1:2
60:00 Komentář domácích Barabáš Pavel (Asistent trenéra): Dobré, vyrovnané utkání. Nejsem si úplně jist, co bylo rozhodující. Asi produktivita, šancí bylo podobně, ale dali jsme o gól více. Musím hráče pochválit za bojovnost a koncetraci. Soupeř nedostal nic zadarmo. Děkuji soupeři za dobré, tvrdé ale férové utkání a divákům za podporu.
60:00 Komentář hostů Erbs Matěj (Trenér): Nebudu Vám lhát, úplně jsem se z toho chlívku poblil, je mi hodně špatně, je mi smutno, mdlo, bolí mě hlava. Nevím co k tomu říct. Některé zajímá jen kratom, livesport.cz, tipáč a kočičky, až se s nima budou doma mazlit. Ale udělat něco navíc?  Prosím  udělejte se mnou rozhovor Bez Frází. Odcházím
60:00 A domácí si po skvělém výkonu připisují první vítězství v sezóně
59:54 Poslední akce hostů skončila mimo
59:29 Probíhá poslední minuta 3. třetiny
59:10 Celá hala se teď zděsila nebezpoečnou akcí hostů
58:04 Domácí hrajou velmi opatrně
57:30 P. Kittel těsně vedle
57:09 Vyloučen hráč #40 Petr Vítovec družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání
57:09 3 minuty do konce a Rožnov si zahraje přesilovku
56:07 Chuť vyhrát je z domácích velmi cítit
55:44 Střela Hýnara chycena
55:13 Plandor trefuje nad
54:19 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 4:3
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #3 Ondřej Smékal, asistoval #73 Pavel Barabáš (4:3)
54:19 Pája Barabáš byl z faulován. Z následné standardky poslal na Smékala, který kompletuje hattrick
53:32 Rožnovu se vyrovnané skóre nelíbí a opět chtějí hrát na míčku
52:55 GÓL TJ Slovan Havířov! 3:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #27 František Kyc, asistoval #73 Dominik Vinárek (3:3)
48:03 Kremel přes sebe nepustí žádnou akci Slovanu
46:54 Adam Burýšek už má přestupků hostujícího celku dost a obrací se na rozhodčího
46:15 Pavel Barabáš teď přečetl Stiborovy úmysly a zabránil jeho nebezpečné střele
45:51 Vypadá to, že první útočné trojce už přetéká voda přes džbán
44:22 Zimmerova střela backhandem byla pro golmana hostů nebezpečná, ale ubráněná
44:01 Tesárek byl v poslední chvíli zastaven a  jeho střela končí na čepeli hostujícícho obránce
41:47 Díky skvělému pokrytí míčku Dana Slováka rozehrávají domácí z rohu soupeře
40:51 GÓL TJ Slovan Havířov! 3:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #13 Filip Hromádka, asistoval #35 Kryštof Malina (3:2)
40:51 Hromádka po své střele snižuje náskok domácích
40:02 Do třetice všeho dobrého úvodní buly lepší pro hosty
40:01 Domácí si úvodních 81 vteřin zahrajou ve čtyřech
39:40 Adamu Burýškovi zřejmě nevadí ani hra ve čtyřech a svým útokem zahrozil hostujícímu týmu
39:21 Vyloučen hráč #8 Adam Tesárek družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za blokování florbalky
39:21 Ani po krátkém rozhvoru kapitána Barabáše rozhodčí neustoupili a posílají Tesárka na dvouminutový odpočinek
39:08 Plandor zaváhání hostujících nepotrestal
38:26 Standova florbalová hitparáda nemá dneska obdoby
37:32 Krásný zisk Denise Zimmera
35:40 Adam Burýšek se proběhl po útočné polovině plnou nastrčených florbalek od hostů, míček poslal zpátky své obraně
35:15 Hostující tým hraje v plném počtu
34:43 Malina svůj tým dostal dopředu, nicméně domácí ho o míček brzy připravili
34:06 Střela P. Barabáše těsně vedle
32:51 Vyloučen hráč #77 Michal Kozelský družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za bránění ve hře
32:51 A je tady další přesilovka domácích
32:40 Celá hala zajásala po neskutečném zákroku Jirky Škrobáka
32:34 Martin Hýnar svým blokem a nahrávkou posunul hru na Plandora, kterého hosté rozhodně nešetří
32:17 Další střela Slovanu šikovně ubráněna
31:40 Akce trojice Burýšek - P. Kittel - V. Kittel končí nepřesnou střelou posledního jmenovaného
30:04 Po pressu hostů se domácí dostali dopředu a využívají každé příležitosti
29:02 A znovu.
28:34 Rebroš teď zachránil míček, který málem skončil v bráně jeho týmu
27:50 Hostující tým je v plném počtu
27:43 Denis Zimmer končí na zemi
27:32 Máme tady další rozporuplnou situaci, která končí bulym v rohu
26:58 Smékal zkušeně obešel dva hráče, míček poslal na P. Barabáše, který vystřelil těsně nad
25:46 Vyloučen hráč #7 Daniel Sekula družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání
25:46 Standa Barabáš s chladnou hlavou držel míček pod kontrolou, Sekula však chtěl jeho hře zabránit a nakonec byl za nedovolený zákrok vyloučen
24:38 Po oddechové půlminutě Slovan zatlačil domácí Rožnov, nicméně po chvíli Dan Slovák vytáhl hru na útočnou polovinu
24:03 Timeout TJ Slovan Havířov
24:03 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 3:1
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #3 Ondřej Smékal, asistoval #14 Stanislav Barabáš (3:1)
24:03 Po rozehrávce obránců Barabáš - Barabáš šel míček na Smékala, který opět skóruje
23:27 Stands Barabáš nám předvedl krásný slalom mezi hostujícími hráči
22:20 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 2:1
22:20 Dobrý výhoz Jirky Škrobáka na Richarda Plandora skončil faulem hostů v rohu, ze kterého domácí po pěkné akci proměňují a dostávají se do vedení
21:36 I v oslabeni se Rožnov dostává do útoku, nejpreve Adam Burýšek a nyní i Petr Kittel
20:16 Vyloučen hráč #8 Adam Tesárek družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání
20:01 Buly opět ve prospěch hostí
19:56 A na závěr jako třešnička na dortu byla střela Richarda Plandora zblokovaná hostující obranou
19:50 Máme tady další přerušení hry, poslední minuta je velmi zajímavá
19:43 Po neproměněné tutovce Rebroše se celá hala chytá za hlavu
18:48 U branky domácích teď byly menší hroty, rozhodčí však situaci uklidnil a hra pokračuje dál
18:20 Denis Zimmer teď zabránil útoku Slovanu, z čehož Vladislav Kittel málem dostal svůj tým do vedení
16:52 Ondřej Smékal už taky zkontroloval pozornost Vernarského, zatím v normě
16:02 Slovan se dostal na útočnou polovinu, rožnovská obrana si s tím ale vůbec neláme hlavu a míček získáva zpět pod kontrolu.
15:30 Slovan se snažil uklidnit hru, nicméně tento pokus byl znemožněn druhou útočnou lajnou domácích
14:57 Richard Plandor mířil dobře, nicméně jeho střela byla zblokována hostující obranou
14:01 Špatné střídání Slovanu domácí využili nebezpečným útokem
13:09 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 1:1
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #42 Denis Zimmer, asistoval #99 Martin Hýnar (1:1)
13:09 Z již zmíněné akce domácí získali volný úder, kdíky kterému se skóre mění na 1:1
12:35 Pavel Barabáš pokazil hostům akci, míček skončil na čepeli Smékala, který opět přenesl hru do útoku
11:47 Dan Slovák vyvezl míček až na útočnou polovinu, kde byl faulován
11:10 Rožnov oslabení zvládl
10:06 Dan Slovák teď šikovně zblokoval střelu hostů
09:07 Vyloučen hráč #98 Matěj Rebroš družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání
08:40 Hra Slovanu je velmi opatrná
08:13 Vítovec vystřelil na Škrobáka, ten však neměl s míčkem žádný problém
07:35 Sršni jsou po neuznané brance ještě více hladoví a chtějí hrát na míčku
06:59 Dan Slovák poslal míček na Ruska, ten vystřelil na golmana, nicméně míček do brány dorazil až Kremel - branka bohužel neplatí, jelikož poslední jmenovaný dorazil míček nohou.
05:56 Vladislav Kittel získal míček a málem se rožnovská Vakuovka radovala z první branky
05:15 Rožnov po obdržené brance tlačí na soupeře
04:43 Smékal prověřil Vermanského
03:07 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #23 Denis Kukla, asistoval #12 Martin Stibor (0:1)
03:07 Kukla po nahrávce z rohu vymetá pravou pavučinku domácích.
02:49 Vinárek v rohu faulován
02:01 Rožnov se snaží s klidem rozehrát, každopádně dostat dopředu se jim nedaří.
01:23 Petr Kittel střelil vedle
00:49 Slovan zatlačil Rožnov, nicméně  žádné nebezpečné akci nedošlo
00:01 Úvodní buly ve prospěch hostů.
00:00 Vážení diváci, zdravíme vás po týdnu opět z Hornets arény, kde zanedlouho začne utkání 4. kola Národní ligy, ve kterém proti sobě nastoupí domácí Sršni proti Slovanu Havířov.