• 60 59:55
    3:5
    (Venouš)

S.K. P.E.M.A. OPAVA - Asper Šumperk 3:5
branky: 20. Vojtěch Repček, 20. Jan Mazur, 58. David Pracný - 3. Jakub Hruban, 34. Matěj Šíma, 40. Jiří Trávníček, 57. Daniel Venouš, 60. Jiří Trávníček; rozhodčí: Martin Müller - Michal Nehera; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 70; zásahy brankářů: Kryštof Bezděk 20 - Antonín Byvan 13; po třetinách: 2:1, 0:2, 1:2
60:00 Komentář domácích Kružel Daniel (Trenér): První třetina patřila Šumperku, my ji vyhrali. Druhá nám, vyhráli ji hosté. Třetí vyrovnaná, soupeř byl však tím šťastnějším. V celkovém důsledku rozhodl větší morál a lepší řešení situací ve finální fázi. Nemáme bohužel takovou kvalitu jako loňskou sezónu, musíme ale zatnout zuby a nahradit ji nasazením a pílí. Dík a čau.
60:00 Komentář hostů Mrázek Ondřej (Trenér): Po minulém výprasku v Kopřivnici jsme se potřebovali trošku semknout, což si myslím, že se nám dnes podařilo. Měli jsme dobře nastavené hlavy a byť nás trošku do kolen srazily rychlé branky Opavy v závěru první třetiny, pokračovali jsme v trpělivém výkonu a nakonec jsme v závěru byli o trošku šťastnější něž domácí. Celkově ale velmi vyrovnaný zápas. Děkujeme soupeři za ochotu při přeložení utkání a za fair play střetnutí,divákům za super kulisu a rozhodčím za odpískané utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 6:8
59:55 GÓL Asper Šumperk! 3:5
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček, asistoval #88 Daniel Venouš (3:5)
59:55 Travníček propaluje Šebestu.
59:04 Timeout Asper Šumperk
59:04 Necelá minuta do konce třetiny?
57:41 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:4
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #15 David Pracný, asistoval #64 Jiří Šebesta (3:4)
57:41 David Pracný vyloženě dotlačil míček i s Byvanem do branky.
56:59 GÓL Asper Šumperk! 2:4
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #88 Daniel Venouš, asistoval #18 Jiří Trávníček (2:4)
56:59 Hosté se prosazují do prázdné branky.
56:30 Timeout S.K. P.E.M.A. OPAVA
56:25 Šebesta vracel míček po křídle Repčekovi, ten z první netrefuje branku.
55:44 Hostující Venouš si projel skoro celé hřiště a ze středu musel nechat vyniknout Bezděka, ten v težké situaci podržel domácí tým.
55:00 Klečka bez přípravy orazítkoval břevno!
52:51 Propagační střelu Mannla vyráží Bezděk do bezpečí.
51:33 Důrazný až agresivní styl hry hostů domácím vůbec nesedí.
50:35 Kružberský ze středu a Byvan chytá míček u těla!
48:58 Aktivnější hosté, domácí hrajou druhé housle... a když se tedy dostanou k míčku, tak ho zase rychlé ztratí... Budíček!!!
46:32 Je to bída a hosté hrajou v plném počtu hráčů.
45:33 Zatím kombinace bez střely...
44:40 Přesilovku si vyzkouší i domací tým.
44:25 Vyloučen hráč #5 Matěj Ivo Pírek družstva Asper Šumperk na 2 minuty za sekání
43:55 Klečka vybojoval 2 minuty, opavští točí hosty v 6.
43:23 Domácí se ubránili...
42:00 Bezděk sbírá míček a domácí drží několik desítek vteřin míček na svých holích.
41:18 Vyloučen hráč #14 Jan Mazur družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za bránění ve hře
41:18 Honza Mazur poslal jednoho Asperáka za mantinel a zatím se nezvedá.
41:00 Hosté stále na míčku.
40:00 Střely ve 2. části: 3:7
39:28 GÓL Asper Šumperk! 2:3
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček, asistoval #19 Jindřich Kamler (2:3)
39:28 Hosté nakonec využívají přesilovku, kdy Trávníček poslal skrytou střelu na kterou Bezděk nestačil zareagovat.
38:00 Hosté v kombinaci, ale zatím žádná střela nedoletěla až k brance.
37:30 Vyloučen hráč #12 Jakub Rabinský družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za hrubost
36:00 Trávníček mohl být slavný, ale než si srovnal míček, tak už u něj byli dva opavští, jinak by pálil do prázdné protože Bezděk ležel na druhé straně brankoviště.
35:05 Menší ošetření bebíčka a Byvan vypadá, že to bude o.k..
33:14 GÓL Asper Šumperk! 2:2
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #99 Matěj Šíma, asistoval #80 Vojtěch Vaníček (2:2)
33:14 Gól jsem neviděl, Díky Hanko.
33:06 Protiútok Opavy a Kružberský tahal tak dlouho míček až byl moc blízko brankáři a jeho pokus neměl šanci na úspěch.
30:00 Krása střídá nádheru, tedy bolí z toho oči... Opava ztrácí míčky, hosté se snaží kombinovat, ale úroveň okresního přeboru.
28:25 Klečka vystihl rozehrávku hostů a v akci 2 na 1 posunul míček do strany, kde Zwinger z první trestuhodně netrefuje branku hostů. Zlinčovat!
27:20 Petr Matěj a ani Antonín Harapán netrefují branku domácích.
25:00 Aby jste neřekli, ale nic o čem má cenu psát se neděje...
20:01 Někdo vyhrál buly, ale to není vůbec důležité bo z toho nic nebylo.
20:00 Střely v 1. části: 7:10
19:51 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #14 Jan Mazur, asistoval #64 Jiří Šebesta (2:1)
19:51 Obrat za 5 vteřin. Mazur natáhnul od modré, Byvan celkem nic neviděl a míček si našel místo v šibenici branky!
19:46 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #88 Vojtěch Repček, asistoval #12 Jakub Rabinský (1:1)
19:46 Repček se protáhnul po pravém křídle až bránkaři hostů a přesnou střelou na vzdálenější tyč vyrovná stav utkání.
19:30 ... a hosté vyhnali domácí až na svoji půlku hřiště.
19:22 Faul hostů u své střídačky a....
18:00 Šebesta rozehrál na krátko, Mazur z paty jen doprostřed branky, kde míček neměl šanci projít do branky.
17:40 Chce to víc kucííí, je to málo, hýbejte se !!!
17:29 Venouš si vyjel oblouk, stínen Zwingerem střílí vedle branky...
17:02 Hosté vyloženě faulují, ale rozhodčí zvolili takový metr, který je na dvě věci...
16:10 Šebestova táhlá střela končí jen těsně vedle branky hostů.
14:40 Nepřesnosti na obou stranách nám moc florbalu nenabídlo
13:10 Mrázek ani na dvakrát neprocedil míček přes Bezděka, který utěsnil všechno místo na bližší tyči své branky.
11:51 Vojta Repček z rohu hřiště oslovil na středu Mazura, toho vychytal Byvan.
10:00 Klečka vybojoval míček na půlce, předal ho pod sebe Repčekovi, ten špatně trefuje míček, který jen tak tak "dolétl" k rukou Byvana.
09:30 Rychlá kombinace hostů, kdy na jeden dotek se míček dostal na pravé křídlo, kde střílel Šíma a Bezděk měl co dělat, aby zkrotil míček letící do branky.
07:10 Hronek na zemi, ale nic tak vážného jsem neviděl... Hlavně mi tady prosím tě nebreč :P
06:17 Vojta Repček nabil krosem pro Klečku, ten podruhé netrefuje prostor branky. Prostě nechce nebo co jako ?!
04:50 Zwinger na půlce ztratil a Raba nebo Raba nestačili zareagovat a Vaníček z první netrefuje poloprázdnou branku domácích!
03:05 Šebesta našel krásně krosem na pravém křídle Klečku, ten z první jen do polské branky...
02:35 GÓL Asper Šumperk! 0:1
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #11 Jakub Hruban, asistoval #18 Jiří Trávníček (0:1)
02:35 Střela od domácích střídaček a Bezděk promáchnul rukama a míček nechytil.
02:05 Akce 2 na 2 a Vojtíšek to zkouší sám, kdy střílí přes hráče do masky Bezděka.
01:00 Hostující Petr Matěj prověřil Bezděka, který ramenem vyráží míček nad branku.
00:03 Opava vyhrála úvodní buly, ale s faulem :)