12:6
    Adam KLIMEŠ
    (Černý)

Torpedo Havířov - FBC Hranice 12:6
branky: 6. Václav Jurdzin, 11. Radim Kahánek, 32. Adam Klimeš, 42. Matěj Černý, 44. Václav Jurdzin, 44. Jakub Vilím, 50. Tomáš Vlach, 54. Kamil Peřka, 54. Richard Kraus, 57. Radim Kahánek, 58. Adam Klimeš, 60. Adam Klimeš - 11. Štěpán Potsch, 27. Jan Kolajta, 30. Štěpán Potsch, 46. Jan Kolajta, 48. Jan Kolajta, 58. Petr Juřica; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 125; zásahy brankářů: Michal Kolář 10 - Jakub Kosar 18; po třetinách: 2:1, 1:2, 9:3
60:00 Komentář domácích Kohút Rostislav (Trenér): První dvě třetiny jsme se hodně těžko dostávali do hry a čím víc bylo odehráno minut, tím více jsme byli nervóznější a podotýkám, že zbytečně.  Ve třetí třetině byl náš výkon rozhodně lepší, ale pomohl nám i fakt, že soupeři došly síly. Nebylo to dnes jednoduché, ale zvládli jsme to. I přes ne povedený výkon děkuji hráčům, jak se se vším popasovali a soupeři přeji hodně štěstí v dalším průběhu soutěže.
60:00 Komentář hostů Haša František (Vedoucí): Dvě třetiny jsme v 11 lidech statečně bojovali a klukům patří velký díky za jejich výkon. V třetí třetině jsme odešli fyzicky. Jsme na začátku sezóny. Víme na čem pracovat. Soupeři i rozhodčím děkuji za fair play.
60:00 Střely ve 3. části: 14:5
59:01 GÓL Torpedo Havířov! 12:6
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #19 Adam Klimeš, asistoval #24 Matěj Černý (12:6)
59:01 A nyní dovršuje hattrick zakončením pod víko.
57:38 GÓL Torpedo Havířov! 11:6
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #19 Adam Klimeš, asistoval #73 Kamil Peřka (11:6)
57:38 Klimeš střelou přesně k tyči přidává svou druhou branku.
57:19 GÓL FBC Hranice! 10:6
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #4 Petr Juřica, asistoval #33 Jan Kolajta (10:6)
57:19 Další pohledná akce hvězdné hranické dvojky.
56:18 GÓL Torpedo Havířov! 10:5
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #10 Radim Kahánek, asistoval #73 Kamil Peřka (10:5)
56:18 Peřka dnes v roli hlavního asistenta u většiny branek. Tentokrát se po jeho passu prosazuje Kahánek přesnou střelou do pravého růžku.
53:17 GÓL Torpedo Havířov! 9:5
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #11 Richard Kraus, asistoval #16 Tomáš Vlach (9:5)
53:17 Pohotová rána kapitána.
53:07 GÓL Torpedo Havířov! 8:5
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #73 Kamil Peřka, asistoval #24 Matěj Černý (8:5)
53:07 Peřka přesně pod víko a už je snad hototvo.
51:00 Hranice se ještě snaží něco vymyslet.
49:33 Timeout FBC Hranice
49:33 GÓL Torpedo Havířov! 7:5
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #16 Tomáš Vlach, asistoval #25 Jakub Vilím (7:5)
49:33 Vilím nabil Vlachovi a ten se příklepem nemýlí.
47:50 Za Hranice hrají v tuto chvíli asi jen tři hráči, se kterými si domácí neví moc rady. Zase je tu drama.
47:46 GÓL FBC Hranice! 6:5
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #33 Jan Kolajta, asistoval #4 Petr Juřica (6:5)
47:28 Juřica backhandem těsně mimo.
45:42 GÓL FBC Hranice! 6:4
45:42 Rychlý protiútok z ničeho nic a Hranice zase snižují.
44:32 Před bránu nabíhající Klimeš nedokázal ztečovat míček.
43:51 GÓL Torpedo Havířov! 6:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #17 Jakub Holeš (6:3)
43:51 A další branka, konečně se přesně trefil také Kuba Vilím. Jeho střela z otočky byla nechytatelná.
43:11 GÓL Torpedo Havířov! 5:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #7 Václav Jurdzin, asistoval #73 Kamil Peřka (5:3)
43:11 Torpedo vlétlo do závěrečné třetiny jako uragán a dostává se zpět do dvou brankového vedení.
42:34 Další nebezpečné zakončení Adama Klimeše, Ten vypadá dnes při chuti.
41:06 GÓL Torpedo Havířov! 4:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #24 Matěj Černý, asistoval #19 Adam Klimeš (4:3)
41:06 Rychlá branka snad Torpedu pomůže uklidnit hru. Prosadilo se staré známé duo Černý - Klimeš.
40:01 Třetí buly pro Torpedo a uvidíme co domácí do závěrečné třetiny vymyslí.
40:00 Střely ve 2. části: 9:6
37:48 Krásná akce mezi Vilímem a Holešem brankou neskončila.
35:56 Kolář zlikvidoval další únik Hranic.
34:39 Dva dobré zákroky hranického brankáře.
33:06 Famózní zákrok Koláře, vychtal únik 2 na nikoho.
32:26 Černý se dostal do úniku, Kosár ho vychytal.
31:27 GÓL Torpedo Havířov! 3:3
31:27 Klimeš střelou z první vymetl všechny pavučinky Kosárovy branky a domácí brzy srovnávají.
31:12 Hosté se navíc dostávají do dalších a dalších šanci, dokonce trefují tyčku.
30:40 Domácí opaření a nedokáží nic moc vymyslet na pevnou obranu Hranic.
29:29 GÓL FBC Hranice! 2:3
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #77 Štěpán Potsch, asistoval #33 Jan Kolajta (2:3)
29:29 Další střela od mantinelu a Hranice možná trochu překvapivě otáčí skóre.
28:24 Vilím těsně minul horní růžek branky Kosára.
27:54 Klimeš střelecky aktivní, ale jeho projektily postrádají přesnost.
26:08 GÓL FBC Hranice! 2:2
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #33 Jan Kolajta, asistoval #77 Štěpán Potsch (2:2)
26:08 Střela Kolajty od mantinelu byla milimetrově přesná a Hranice srovnávají.
25:32 Vilím zbourán v rohu, volný úder pro domácí.
24:45 Kosár zabránil třetímu golu Torpeda.
22:17 Na středu volný Vilím zablokován.
21:44 Poruba zastavil nahrávku na nabíhajicího Juřicu.
21:00 Torpedo již na míčku.
20:01 Druhé buly tentokrát pro hosty.
20:00 Střely v 1. části: 7:5
17:30 Zatím se hraje bez nějakého většího nasazení.
15:40 Klimeš ukázal své šikovné ruce a obehrál si tři protihráče.
14:25 Chyby v rozehrávce teď na straně domácích což dostává Hranice do hry.
13:24 Poruba zkoušel najít volného Třineckého, ale nahrávka bohužel nebyla z kategorie nejpovedenějších.
12:09 Kolář teď pohotovým zákrokem pravou nohou zabránil vyrovnání.
10:55 GÓL FBC Hranice! 2:1
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #77 Štěpán Potsch, asistoval #4 Petr Juřica (2:1)
10:55 Teprve druhá střela Hranic a končí za Kolářem, ten toho moc neviděl a nenápadné nahození dopadlo až do branky.
10:26 GÓL Torpedo Havířov! 2:0
10:26 Torpedo svůj tlak zůžitkovalo, geniální nahrávka Peřky na osamoceného Kahánka a ten uklízí do prázdné brány.
10:15 Hranice jsou uzamčene na vlastní polovině.
09:05 Andrýsková střela z otočky těsně minula domácí klec.
08:30 Hranice kupí v kombinaci docela dost chyb.
07:40 Poruba nepříjemným pressem vybojoval za brankou míček.
06:05 Střela Klimeše z otočky ztečována vysoko nad.
05:22 GÓL Torpedo Havířov! 1:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #7 Václav Jurdzin, asistoval #10 Radim Kahánek (1:0)
05:22 Nedáš dostaneš, osamocený Jurdzin měl snadnou práci a posílá Torpedo do vedení.
05:10 První pobyt hostí na útočné polovině a hned z toho byla velká příležitost kterou nevyužil Juřica.
04:23 Pěkná crossová nahávka Klimeše na Jurdzima, ten bohužel nedokázal zakončit.
03:30 Hranice se zatím na míček moc nedostaly.
02:45 Kosár vychytal jedovatou střelu Vilíma.
01:53 Klimeš nevystihl riskantní nahrávku přes střed hřiště.
01:05 První zákrok pro Kosára, v šanci vychytal Krause.
00:30 Torpedo vyčkává na balonku.
00:01 Úvodní buly pro domácí Torpedo.