60
  • 60 59:53
    Třinec

FBC Intevo Třinec - Torpedo Havířov 7:6
branky: 8. Dominik Kupczak, 9. Ondřej Bajtek, 19. Jan Kyselý, 21. Jan Fiedor, 31. Jan Fiedor, 53. Jan Mieszek, 58. Adam Szkandera - 11. Dominik Mrowiec, 31. Jakub Mikulok, 33. Matěj Černý, 39. Václav Jurdzin, 41. Tomáš Vlach, 51. Jakub Vilím; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 3:4; využití: 1:0; diváků: 272; zásahy brankářů: Jan Gawryš Piško 30 - Martin Zapletálek 19; po třetinách: 3:1, 2:3, 2:2
60:00 Komentář domácích Kajfosz Jiří (Trenér): Tento zápas nás zase hodně naučil. Výhra z takhle těžkého zápasu, navíc ještě po tom, co jsme ztratili ve 3.třetině vedení, je pro nás psychická vzpruha. Rozhodně ale nebudeme po první vlaštovce přehnaně jásat, stále nás čekají další velmi kvalitní soupeři. Havířovu díky za zápas a přeji úspěšné dotažení předsezonních cílů. Díky fantastickým fanouškům!
60:00 Komentář hostů Kohút Rostislav (Trenér): Těžký úvodní zápas před obrovskou kulisou a nepříjemným soupeřem. Bohužel se nám nepodařil začátek utkání, ve kterém se dostal soupeř rychle do vedení a pro nás to náhle začalo být ještě těžší. Přes to všechno se nám podařilo vrátit do utkání a málem jsme si odvezli všechny body. Nakonec to ale dnes na výhru nestačilo. Gratuluji soupeři a přeji hodně štěstí do sezóny.
57:39 GÓL FBC Intevo Třinec ! 7:6
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #56 Adam Szkandera, asistoval #35 Jan Mieszek (7:6)
57:01 Zapletálek zastavuje i Baduruv beckendový pokus!!
56:21 S Tomiczkovou střelou si Zapletálek dokázal poradit
55:04 Obětavý blok Lisztwana zastavuje střelu
53:36 J. Myrtynek při střele zapomněl seřídit mušku
52:56 Mieszek svou parádičkou vyrovnáva
52:55 GÓL FBC Intevo Třinec ! 6:6
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #35 Jan Mieszek z trestného střílení (6:6)
52:45 Znovu Kupczak, tentokrát trefuje tyč!!!!
52:21 Kupczakuv beckend jen těsne minul tyčku!!!!
51:05 Piško zastavuje teméř jistý gól Havířova
50:55 Vilím prostřeluje Piška a Havířov se dnes poprvé ujímá vedení
50:54 GÓL Torpedo Havířov! 5:6
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #16 Tomáš Vlach (5:6)
50:41 Počty hráču na hřišti se nám vyrovnaly
50:40 Vyloučen hráč #26 Ondřej Mach družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
50:12 Vyloučen hráč #7 Lukáš Tomiczek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za zvedání florbalky
47:56 Fiedor byl zasašel hokejkou do obličeje a utržel krvavý šrám
45:45 Fiedoruv pas na Kyselého byl příliš dlouhý a končí v rohu
44:57 Bajtkovu šanci hasí Zapletálek!!
43:12 Černý se ocitl sám před Piškem, jediné co mu scházelo bylo přesnější zakončení.
42:17 Szkandera dostal nabito od Mieszka! Střela ale nenašla cíl.
40:33 S první střelou si Piško poradil, na dorážku už byl ovšem krátký. Vlach tak vyrovnáná.
40:32 GÓL Torpedo Havířov! 5:5
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #16 Tomáš Vlach, asistoval #25 Jakub Vilím (5:5)
40:00 Střely ve 2. části: 7:15
39:52 Havířov již na 2x mohl využít chybnou přihrávku Třince na středu
38:03 Nešťastný odraz nahozeného míčku končí v domácí brance
38:02 GÓL Torpedo Havířov! 5:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #7 Václav Jurdzin, asistoval #24 Matěj Černý (5:4)
37:28 Tomaš Sikora v posledních sekundách přesilové hry zkusil střelu, trefil však pouze soupeře
36:51 Pokus J. Martynka jen těsně minul zadní tyčku!
35:30 První přesilová hra Třince byla úspěšná, uvidíme co přinese druhá
35:29 Vyloučen hráč #11 Richard Kraus družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:45 GÓL Torpedo Havířov! 5:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #24 Matěj Černý, asistoval #10 Radim Kahánek (5:3)
32:45 Černý propálil vše, co mu stálo v cestě
30:16 GÓL FBC Intevo Třinec ! 5:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #27 Jan Fiedor bez asistence (5:2)
30:16 Fiedor posíla rychlou odpověď na branku Havířova
30:15 Mikulok se dostal do úniku a s klidem zakončil
30:12 GÓL Torpedo Havířov! 4:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #86 Jakub Mikulok bez asistence (4:2)
29:38 Vyloučen hráč #7 Lukáš Tomiczek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost
29:38 Vyloučen hráč #7 Václav Jurdzin družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost
29:38 Vzájemné vyloučení sedmiček za hrubost ukazuje místami lehce vyhrocenou hru
27:35 Piško si připisuje další důležitý zákrok!!
26:57 Badura našel v úniku volného M. Martynka, tomu se však nepodařilo zakončit přesně
25:27 Třinec úspěšně ubránil oslabení a pokračuje se v pěti na obou stranách
23:16 Vyloučen hráč #15 Tomáš Janovský družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost
23:15 Také Torpédo si dnes vyzkouší přesilovou hru
22:34 Zapletálek vyslal do úniku Vlacha!
22:02 Kraus se prokličkoval až k Piškovi, ten ho ovšem k zakončení nepustil
20:58 Fiedor se v ponechané výhodě prosazuje
20:57 GÓL FBC Intevo Třinec ! 4:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #27 Jan Fiedor, asistoval #15 Tomáš Janovský (4:1)
20:00 Střely v 1. části: 9:12
19:49 Vyborný obranný blok Janáče zamezil střele
18:35 Tomiczek nabil Kyselému, ten se nemýlil
18:34 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #9 Jan Kyselý, asistoval #7 Lukáš Tomiczek (3:1)
16:34 Nebezpečné akce Torpéda zatím úspěšně hasí třinecká obrana spolu s Piškem
12:54 Tomáš Sikora se pokusil nahradil Bajtka, ale ztroskotal na polovině
10:56  Dominik Mrowiec ukázal, že nájezdy jezdit umí.
10:55 GÓL Torpedo Havířov! 2:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #52 Dominik Mrowiec z trestného střílení (2:1)
10:55 Janáč se dopustil sekání a je nařízeno trestné střílení.
10:33 Fantastický Piško na dvakrát likviduje!!!
08:30 Ondřej Bajtek prokličkoval celé hřiště a donesl míček v zubech až za brankovou čáru
08:29 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #13 Ondřej Bajtek, asistoval #74 Michal Badura (2:0)
07:28 Třinec využívá přesilovku a otevírá skóre dnešního zápasu. První gól v Národní lize si tak připisuje Kupczak
07:27 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #22 Dominik Kupczak, asistoval #47 Jan Janáč (1:0)
07:09 Vlach se v oslabení dostal až ke střele
06:53 Vyloučen hráč #19 Adam Klimeš družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za bránění ve hře
05:54 Od úvodního buly určuje temo hry Havířov
04:02 Drongova střela ze středu našla pouze dobře postavený blok
01:45 Tomiczkuv únik zastavuje obrana
00:33 Háviřov se dokázal probojovat k prvnímu zakončení, které kryje domácí gólman
00:01 Úvodní buly dnešního zápasu pro Havířov
00:00 Vítámé Vás u onlinu 1. kola Národní ligy ve kterém již za malý moment nastoupí domácí Třinec ke svému historicky prvnímu startu v této soutěží.