6:3
    Michal NOŽIČKA
    (Rolín)

TJ Sokol Jaroměř - FBC DOŠWICH MILEVSKO 6:3
branky: 9. Tomáš Hejzlar, 13. Max Kuštan, 22. Michal Janeček, 44. Patrik Horčička, 50. Tomáš Hejzlar, 60. Michal Nožička - 9. Petr Dolejš, 39. Jakub Loskot, 54. Jakub Loskot; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 5:1; využití: 0:1; diváků: 112; zásahy brankářů: Dušan Völgyi 27 - Miloš Kahoun 27; po třetinách: 2:1, 1:1, 3:1
60:00 Komentář domácích Křovina Tomáš (Vedoucí): V dnešním vyrovnaném zápase jsme brali vše. Byl to zápas jako z play-off. Bohužel jsme se nevyhnuli zbytečných chyb a pouštěli soupeře do velice nebezpečných situací. To by se nám v dalších bojích mohlo vymstít. Děkuji soupeři, pořadatelům divákům. Necháme se překvapit na výsledky a na toho, koho vyzveme v prvním kole.
60:00 Komentář hostů Jiřík Marek (Trenér): Dneska náš výkon je rozdělený na dvě části. Jedna je obrana, která nám fungovala a dělali jsme vše co jsme si řekli. Druhá je útok kde jsme bohužel neproměnovali šance a díky tomu soupeř vyhrál. Děkuji opět naším fanouškům, kteří nás přijeli podpořit v důležitém zápase. Na závěr bych chtěl poděkovat klukům za zakládní část a zítra budeme sledovat jak to vše dopadne. Ještě bych se  chtěl vyjádřit k domácím velmi inteligentním fanoušům. Večer si sedněte k televizi a přemýšlejte o tom jaký ste frajeři pokřikovat takové vulgarní věci na hráče,kteří ten sport dělají pro radost a všechno si financují sami. Opravdu ste pašáci. Zdravím 33!! DOŠWICH MILEVSKO
60:00 Střely ve 3. části: 11:12
60:00 Nožička zvyšuje do prázdné bránky
59:49 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 6:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Michal Nožička, asistoval #27 Michal Rolín (6:3)
59:45 Hofman je fakt číslo
59:36 Hejzlar opět vv šanci
59:03 Domácí hrajou přesilovou hru
58:22 Vyloučen hráč #82 Martin Dolejš družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za držení
53:07 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #58 Jakub Loskot, asistoval #29 Adam Černý (5:3)
52:22 Vyloučen hráč #88 Jiří Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost
52:10 Máme tu vyloučení a hosté využívají a jdou do 6
51:06 Dolejš to dnes hraje na tyčky
50:22 Milevsko teď bojuje o každý balonek
49:41 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 5:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar, asistoval #71 Daniel Kroupa (5:2)
43:24 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #4 Patrik Horčička, asistoval #71 Daniel Kroupa (4:2)
32:16 Brácha na brácu v podání Martina Dolejše a Daniela Dolejše
31:39 Obrovská šance z čepele Dolejše ml.
31:21 Domácí opět ve 4
31:20 Vyloučen hráč #11 Michal Janeček družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost
31:15 Domácí v 5
30:45 Domácí i ve 4 drží balonek
30:23 Krigovský ubránil
29:14 Vyloučen hráč #71 Daniel Kroupa družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za držení
28:20 Dnešní atmosféra z pohledu diváků je velice vyhrocená
28:15 Balonek pro hosty
28:00 Sledujeme vyrovnanou hru
25:17 Vyloučen hráč #86 Max Kuštan družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za opakované přestupky
24:25 Hradecké duo v akci
21:19 Janeček zvyšuje na 3:1
21:15 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #11 Michal Janeček, asistoval #95 Filip Krigovský (3:1)
20:05 Šance Hofmana
20:00 Střely v 1. části: 12:8
17:40 Domácí v 5
17:16 Domací předvádí ukázkové oslabení
15:35 První přesilová hra pro hosty
15:32 Vyloučen hráč #88 Jiří Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání
12:10 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #86 Max Kuštan, asistoval #95 Filip Krigovský (2:1)
12:10 Max zvyšuje na 2:1
11:56 Krásný zákrok Dušana
10:36 Blonek pro hosty
09:00 Rychlá odpověď hostů
08:53 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #22 Petr Dolejš, asistoval #66 Jan Loskot (1:1)
08:34 Hosté otevírají skore
08:33 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:0
07:30 Rolas v šanci
07:05 Únik Daniela Dolejše ale Duško chytá
05:35 Opět akce Nožičky s Lhotským
04:50 První lajna je dnes ve formě
03:37 Krásná kombinace druhé lajny
02:57 Krásný únik Nožičky bohužel končí za bránou