59
  • 59 58:28
    2

Panthers Praha - FbC Písek 6:5
branky: 12. Vojtěch Wojnar, 25. Pavel Daněk, 36. Dominik Hudec, 43. David Mašát, 45. Marco Lombino, 56. David Mašát - 7. Matěj Prčík, 14. Vojtěch Šanda, 24. Michael Kolínský, 46. Michal Cigánek, 57. Jan Králík; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Jan Kobza 16 - Karel Tvrdík 19; po třetinách: 1:2, 2:1, 3:2
60:00 Komentář domácích Míka Patrik (Trenér): Do zápasu jsme nastoupili vlažně, soupeř nás tlačil, ale podařilo se nám udržet v kontaktu. Do zbytku zápasu jsme již nastoupili s lepší taktickou připraveností. Bohužel nás srážela četná vyloučení, kterých se musíme v Play Off vyvarovat. Děkujeme soupeři za napínavý zápas až do samotného konce a přejeme hodně zdaru do Play Down.
60:00 Komentář hostů Hanzlík Michal (Trenér): Dnes jsme stáli proti vellké síle soupeře a museli jsme zvítězit, ale bohužel se nakonec musíme smířit z nejtěsnější prohrou. Hráče musím pochválit za odvedený výkon. Dodržovali herní pokyny a dokázali jsme hrát otevřenou partii až do závěrečné sirény. Bohužel jsme nedokázali přidávat branky v našem vedení a nechali jsme soupeře otočit zápas. Nakonec rozhodli naše individuální chyby z hlediska obrany, kdy jsme si nepohlídali seběhy hráčů. Teď už musíme koukat jen vpřed a připravit se na play down. Věříme, že se dokážeme dobře připravit. Díky soupeři za férové utkání a přeji jim hodně štěstí do play off. Našim fanouškům díky za podporu.
60:00 Střely ve 3. části: 7:10
60:00 Dámy a pánové, jsme u konce... Písek potřeboval dva body, aby se mohl podívat do play-off. Dnes večer nás čeká výběr soupeřů.
58:46 Hosté šest na čtyři, všechny střely končí v bloku.
58:28 Vyloučen hráč #60 Marco Lombino družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
57:13 Právě probíhají poslední 3 minuty třetí třetiny.
56:02 Timeout Panthers Praha
56:02 GÓL FbC Písek! 6:5
Branku družstva FbC Písek vstřelil #6 Jan Králík bez asistence (6:5)
56:02 A velmi rychlá odpověď hostů, Králík rovnou z buly utekl jak zajíc a poradil si Kobzou.
55:58 GÓL Panthers Praha! 6:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #49 David Mašát, asistoval #25 Petr Škoda (6:4)
55:58 Pomsta z trestné lavice, Mašát se přiřídil a umístil míček přímo pod horní tyčku.
55:35 Domácí ubránili další přesilovou hru.
53:34 Vyloučen hráč #49 David Mašát družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost
45:44 GÓL FbC Písek! 5:4
Branku družstva FbC Písek vstřelil #11 Michal Cigánek, asistoval #42 Vojtěch Šanda (5:4)
45:03 Dnešní utkání sleduje 52 diváků.
44:18 Timeout FbC Písek
44:18 GÓL Panthers Praha! 5:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #60 Marco Lombino, asistoval #67 David Zelinka (5:3)
42:41 GÓL Panthers Praha! 4:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #49 David Mašát, asistoval #87 Tomáš Jančík (4:3)
40:00 Úvodní buly třetí části jde pro hostující tým.
40:00 Střely napovídají o úspěšnosti domácích bloků.
40:00 Střely ve 2. části: 10:4
40:00 Domácí dokazali ubránit.
39:23 Písek si připravuje poslední akci v této třetině.
37:56 Vyloučen hráč #87 Tomáš Jančík družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost
37:10 Monster save Kobziče! Daněk stihnul před čárou vyhodit míček z brankoviště.
35:15 Jsme v půlce základní hrací doby a stav je vyrovaný 3:3.
35:10 GÓL Panthers Praha! 3:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #73 Dominik Hudec, asistoval #23 Josef Nový (3:3)
35:10 Hudec až na podruhé srovnává stav utkání.
34:41 Písek vyslal na brakáře Kobzu pouze dvě střely v této třetině.
30:31 Cigánek po křižné přihrávce pálí vysoko nad.
28:25 Střely končí v dobře připraveném bloku.
27:45 Vyloučen hráč #5 Michael Kolínský družstva FbC Písek na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:50 Druhá formace domácích zavřela hostující tým.
24:36 GÓL Panthers Praha! 2:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #41 Pavel Daněk, asistoval #60 Marco Lombino (2:3)
24:36 Tak klukům tahle situace standartní sitauace vyšla, Daněk šel až brankář Tvrdík vyrazí a hladově šel po dorážet gól. Panthers zkracují náskok Písku.
23:40 GÓL FbC Písek! 1:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Michael Kolínský, asistoval #15 Ondřej Štěpán (1:3)
23:40 A přeci jen se ji nedočkáme, Písek navyšuje vedení v šesti.
23:05 A čeká náspřesilová hra v tomto utkání. Písek je dnes první kdo se ji dočkal.
22:49 Škoda dokázal vybojovat v rohu.
20:01 Naopak zahovací bule druhé části vyhrávají domácí.
20:00 Střely v 1. části: 8:7
19:20 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:11 Hosté se dlouho drží na půlce soupeře.
16:22 Teďka Kšírův blok při přečíslení Písku.
14:19 Zajímavé sehraná standartní sitauce hostů, Lombino blokuje.
13:35 GÓL FbC Písek! 1:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #42 Vojtěch Šanda, asistoval #15 Ondřej Štěpán (1:2)
11:17 GÓL Panthers Praha! 1:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #93 Vojtěch Wojnar, asistoval #91 Matouš Hrubý (1:1)
11:17 Wojnar mířil poměrně dlouho, ale nakonec stejně našel místečko v levém rohu písecké svatyně.
10:41 Stejná situace jako při prvním gólu Písku, tentokrát však horní, pravá ale ven.
09:27 Tempo hry je obrovské a já bohužel nemám tolik úhozů za minuty, abych mohl zápas popisovat.
08:13 Dobrá pasáž domácích, bohužel z kombinací góly nepadají.
06:12 GÓL FbC Písek! 0:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #63 Matěj Prčík, asistoval #40 Ondřej Šareš (0:1)
06:12 Šareš oběhl branku našel Prčíka a ten střílí horní, pravá a rovnou za záda Kobziče.
04:20 Vavroušek orazítkoval břevno nad Tvrdíkem.
02:47 První střela, Kobza si nohou připisuje zákrok.
00:01 Úvodní buly dnešního zápasu vyhrávají hosté.
00:00 Vitám Vás u posledního kola Národní ligy. Kde dnes domácí tým Panthers Praha přivitá hostující tým FbC Písek.