3:8
    Petr VOLTNER
    ()

Florbal TJ Kobylisy - TROOPERS 3:8
branky: 6. Matouš Neužil, 24. Matouš Neužil, 24. Filip Janeba - 2. Jan Daler, 4. Jan Daler, 21. Jan Kramář, 34. Zdenek Jirásek, 36. Ondřej Trávníček, 38. Tadeáš Jelínek, 52. Tadeáš Jelínek, 58. Petr Voltner; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Marek Paleček 20 - Michal Melichar 21; po třetinách: 1:2, 2:4, 0:2
60:00 Komentář domácích Hrdlička Jan (Trenér): Do zápasu jsem nenastoupili moc koncentrovaně a rychle jsme prohrávali. Prvních 10 minut druhé třetiny byla naše nejlepší pasáž v zápase, kde jsme sice srovnali, ale bohužel nenavýšili naše skore. Poté jsme inkasovali hloupé branky, které nás stály dnešní zápas. 3. třetinu už jsme nebyli schopni golové manko donhat. Díky všem a přeji soupři šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Bartek Ivo (Trenér): Do dnešního utkání jsme šli jako do přípravy na play-off. Myslím, že parametry hry to nesplnilo, ale s výsledkem jsme spokojeni. V prvé a třetí třetině jsme kontrolovali hru a byli jsme lepší. V druhé třetině domácí byli nebezpečnější. Děkuji divákům, rozhodčím i soupeři za férovou hru.
60:00 Střely ve 3. části: 8:10
59:00 Hraje se poslední minuta základní hrací doby.
58:00 Hrají se poslední dvě minuty základní hrací doby.
57:12 GÓL TROOPERS! 3:8
Branku družstva TROOPERS vstřelil #29 Petr Voltner bez asistence (3:8)
57:09 Nedáš, dostaneš.
56:04 Bojovník Matyáš Pik!
54:35 Mühlbach by si měl seřídit mušku
54:10 Věchet jen do připraveného Palcáta.
53:25 Vítek Komorný při střele zlomil hůl.
51:58 Kobylisy opět ztrácí balonek na půlce. Tentokrát vše dobře dopadlo.
51:09 GÓL TROOPERS! 3:7
Branku družstva TROOPERS vstřelil #8 Tadeáš Jelínek, asistoval #64 Matěj Blažek (3:7)
51:09 Další přečíslení a tentokrát potrestané gólem
50:00 Rychetský vybojoval balonek, Klouda v tutové šanci, brankář hostů neuvěřitelným zákrokem chytá.
45:03 Střela zblízka, Paleček chytá.
42:25 Střela z dálky, Paleček chytá.
40:00 Střely ve 2. části: 8:8
39:59 Tři vteřiny do konce druhé třetiny mají Kobylisy standardku před hostující brankou. Zkouši to v šesti bez brankáře.
37:12 GÓL TROOPERS! 3:6
Branku družstva TROOPERS vstřelil #8 Tadeáš Jelínek bez asistence (3:6)
37:12 Janeba ztrácí balónek na půlce a bohužel z toho je gól
36:00 Hra se přelévá ze strany na stranu.
35:26 GÓL TROOPERS! 3:5
Branku družstva TROOPERS vstřelil #97 Ondřej Trávníček, asistoval #29 Petr Voltner (3:5)
35:26 Kros a gól
35:07 Štipka z první pálí do připraveného Melichara
35:00 Krásnou krosovou přihrávku domácích překazili hosté
35:00 Dnešní utkání sleduje 51 neplatících diváků
33:13 GÓL TROOPERS! 3:4
Branku družstva TROOPERS vstřelil #7 Zdenek Jirásek, asistoval #29 Petr Voltner (3:4)
33:13 TROOPERS rozehrává standardku, Kobylisy ji neubránily
32:45 Jump Palečka
26:00 TROOPERS zavřeni ve vlastním obranném pásmu
23:47 Střela zblízka, Paleček chytá.
23:42 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 3:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #14 Filip Janeba, asistoval #28 Jan Pozler (3:3)
23:42 V druhé třetině druhá střela na hostující branku
23:21 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 2:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #92 Matouš Neužil bez asistence (2:3)
23:21 V druhé třetině první střela na hostující branku
22:50 Střela z půlky, Paleček chytá
20:44 GÓL TROOPERS! 1:3
Branku družstva TROOPERS vstřelil #90 Jan Kramář bez asistence (1:3)
20:44 V druhé třetině první střela na kobyliskou bránu
20:00 Střely v 1. části: 8:10
19:40 Neužil rozehrál přímo na hůl soupeři, sám naštěstí nešťastnou situaci v zápětí zachránil.
15:59 Tyčka hostující branky. Aby nám ty střely nezničily konstrukci branek :-)
15:36 Tři zelení na dva pruhované, Paleček chytá.
14:30 Tadeáš Rychetský teď k balonku přišel, jak slepý k houslím. Ani on ale hostujícícho brankáře nepřekonal.
13:25 Paleček teď v permanenci, opět zazvonila i tyčka.
11:42 Matyáš Pik zůstal zapomenut před hostujícím brankářem. K balonku se dostal, brankáře Melichara ale nepřekonal.
10:33 Paulík střílí do připraveného Palečka
10:07 Neužil vybojoval před hostujícím golmanem balonek pro Kočího, ten ale přestřeluje.
09:35 Mühlbach sám před brankářem hostí, netrefuje ale balonek.
07:15 Tyčka zvoní na jedné straně a vzápětí i na druhé straně hřiště
06:30 Krásná secvičená rozehrávka Komorný - Kropík, od druhého jmenovaného ale střela vysoko nad bránu hostujícího týmu
05:12 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:2
05:12 První střela na hostující bránu
03:34 GÓL TROOPERS! 0:2
Branku družstva TROOPERS vstřelil #19 Jan Daler, asistoval #49 Lukáš Michálek (0:2)
03:34 Druhá střela na kobyliskou bránu
01:52 GÓL TROOPERS! 0:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #19 Jan Daler bez asistence (0:1)
01:52 První střela na kobyliskou bránu
00:01 Úvodní buly pro hosty.
00:00 Dobrý podvečer z kobyliské Arény. Vítejte u 22. kola Národní ligy, kde proti sobě nastoupí domácí Florbal TJ Kobylisy a hostující TROOPERS.