59
  • 59 58:50
    Blansko

FBK Atlas Blansko - SK Florbal Benešov 7:4
branky: 9. Jiří Suchomel, 9. Jan Videman, 13. Lukáš Kučera, 15. Adam Zukal, 18. Vojtěch Fedra, 32. Lukáš Kučera, 49. Adam Zukal - 11. Miloš Vojtíšek, 36. Michal Vojtíšek, 55. Miloš Vojtíšek, 57. Vojtěch Fortelný; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 4:2; využití: 0:3; diváků: 100; zásahy brankářů: Jan Opletal 13, Michal Černošek 1 - Ondřej Hnátek 20; po třetinách: 5:1, 1:1, 1:2
60:00 Komentář domácích Tenora David (Trenér): V dnešním utkání kromě výborné atmosféry nic pěkného nebylo, florbal z naší stran bojácný a neučesaný asi pod tíhou play-off. Ale jak se říká utrpěli jsem vítezství za týden poslední zápas v Náchodě. Děkuji soupeři rozhodčím a štastnou cestu domů.Díky výborným Atlas Ultras !
60:00 Komentář hostů Brož Lukáš (Trenér): Po hrůzostrašné 1. třetině, kdy soupeř díky efektivnámu zakončení vedl 5:1, jsme přeskupili řady a od 2. třetiny si hráči zaslouží pochvalu za bojovný výkon, kterému chybělo pouze více gólů. nDěkujeme soupeři za utkání a i díky skvělím fanouškům si letos play off zaslouží.
60:00 Střely ve 3. části: 6:8
58:50 Timeout FBK Atlas Blansko
58:50 Střídání brankáře. Nový brankář #36 Michal Černošek družstva FBK Atlas Blansko
56:38 GÓL SK Florbal Benešov! 7:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #55 Vojtěch Fortelný, asistoval #6 Jonáš Vrkoslav (7:4)
56:38 Hosté svojí první brankou při hře 5 na 5 snižují stav utkání na 7:4
54:49 GÓL SK Florbal Benešov! 7:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #43 Miloš Vojtíšek, asistoval #7 Martin Šimek (7:3)
54:49 Hosté bleskurychle využívají přesilovku a snižují stav utkání na 7:3
54:47 Vyloučen hráč #15 Jan Videman družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost
48:42 GÓL FBK Atlas Blansko! 7:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #75 Adam Zukal, asistoval #73 Lukáš Svoboda (7:2)
48:42 Zukal využívá perfektní nahrávku Svobody a ve vlastním oslabení zvyšuje vedení domacích
47:43 Vyloučen hráč #5 Šimon Borek družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání
44:01 Hosté trefují po střele z poloviny hřiště břevno
40:00 Střely ve 2. části: 9:5
38:40 Janík v obrovské příležitosti míjí úplně prázdnou bránu
36:42 Vyloučen hráč #27 Tobiáš Truhelka družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
35:20 GÓL SK Florbal Benešov! 6:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #22 Michal Vojtíšek, asistoval #87 Jakub Sklenář (6:2)
35:20 Hosté zatím pokračují ve své 100% úspěšnosti svých přesilových her a snižují stav utkání na 6:2
34:21 Vyloučen hráč #73 Lukáš Svoboda družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
31:36 GÓL FBK Atlas Blansko! 6:1
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #12 Vojtěch Fedra (6:1)
31:36 Kučera využívá nedůrazu hostí v brankovišti a zvyšuje vedení domácích
20:00 Střely v 1. části: 12:5
17:49 GÓL FBK Atlas Blansko! 5:1
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #75 Adam Zukal (5:1)
14:11 GÓL FBK Atlas Blansko! 4:1
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #75 Adam Zukal, asistoval #12 Vojtěch Fedra (4:1)
14:11 Spolupráce Zukal Fedra V. posílá domácí do tří gólového vedení
12:33 GÓL FBK Atlas Blansko! 3:1
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #75 Adam Zukal (3:1)
10:43 GÓL SK Florbal Benešov! 2:1
10:43 Hosté využívájí přesilovku a snižují stav utkání na 2:1
09:22 Vyloučen hráč #19 Lukáš Kučera družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání
08:43 GÓL FBK Atlas Blansko! 2:0
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #15 Jan Videman, asistoval #22 Jakub Fedra (2:0)
08:10 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:0
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #91 Jiří Suchomel z trestného střílení (1:0)
04:12 Vyloučen hráč #22 Michal Vojtíšek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nedovolené vrážení
03:04 První šanci si připisují domací, Videman trefil tyč