8:4
    Lukáš ZRZAVÝ
    (Knězů)

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - Spartak Pelhřimov 8:4
branky: 6. David Malkus, 10. Michal Fuchs, 17. Filip Konrady, 18. Jakub Mikolášek, 31. Ondřej Kuhajda, 45. Michal Fuchs, 48. Michal Fuchs, 49. Pavel Šimeček - 14. Martin Blažek, 18. Martin Blažek, 41. Viktor Vlach, 60. Lukáš Zrzavý; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 3:3; využití: 2:1; diváků: 92; zásahy brankářů: Ondřej Trhlík 10 - Libor Domkář 13, Michal Březina 3; po třetinách: 4:2, 1:0, 3:2
60:00 Komentář domácích Katolický Tomáš (Vedoucí): Dnešní výjezdní utkání za 3 body. Myslím si, že utkání jsme kontrolovali až na nějaké části, kdy jsme trochu polevili v koncentraci. Do dalších zápasů se z toho poučíme. Děkuji partnerskému klubu za uspořádání tohoto utkání a divákům za skvělou atmosféru, tak jako vždy!
60:00 Komentář hostů Koten Jan (Trenér): Výkon i nasazení řady jednotlivců v dnešním utkání na velice dobré úrovni. Od toho se dá odrazit do zbytku sezóny, která bude dlouhá a náročná. Soupeř byl ve většině činnostech lepší a po zásluze dnes vyhrál. My jsme mu dovolili držet si po celý zápas dostatečný náskok. Play off jsme si prohráli v jiných zápasech. Díky soupeři za utkání a Tachovským za kvalitní pořádání i za atmosféru v hledišti. Přejeme soupeři hodně štěstí v boji o postup do 1. ligy.
60:00 Střely ve 3. části: 9:6
59:18 Na dnešním výjezdním utkání panuje velmi dobrá atmosféra
59:05 GÓL Spartak Pelhřimov! 8:4
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #19 Lukáš Zrzavý, asistoval #17 Jan Knězů (8:4)
59:05 Pelhřimov dává gól ke konci utkání
54:31 Domácí v plném počtu, tímto se po dlouhé době vracíme ke hře 5 na 5
52:42 Hostí v plném počtu
52:31 Vyloučen hráč #56 Filip Konrady družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za opakované přestupky
52:31 Konrady se dopouští opakovaných přestupků
50:42 Vyloučen hráč #9 Marek Švrkala družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nedovolené vrážení
50:42 Další přeslová hra pro domácí
49:50 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Michal Březina družstva Spartak Pelhřimov
48:22 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 8:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #8 Jakub Mikolášek (8:3)
48:22 Domácí využívají výhodu šesti hráčů a davají gól
47:50 Rozhodčí signalizují odložené vyloučení
47:13 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 7:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #88 Šimon Dubský (7:3)
47:13 Michal Fuchs po krásné individuální akci a blafáku zvyšuje vedení domácích a pro něj to je Hattrick
45:50 Skělý zákrok Domkáře
44:08 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 6:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #99 Jan Huleš (6:3)
44:08 Fuchs využívá přesilovku a dává gól
42:24 Vyloučen hráč #34 Vojtěch Papež družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za bránění ve hře
42:24 Domací posílají do hry znovu svoji přesilovkovou formaci
41:50 Kuhajda blokuje přihrávku a tím konči protiútok hostujícího celku
40:39 GÓL Spartak Pelhřimov! 5:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #22 Viktor Vlach, asistoval #12 Vít Papež (5:3)
40:39 Pelhřimov skóruje a snižuje vedení domácích
40:01 Buly vyhrávají hostí
40:00 Střely ve 2. části: 6:4
39:26 Domácí v plném počtu
37:26 Vyloučen hráč #56 Filip Konrady družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování
37:26 Přesilovka pro Spartak
35:40 Akci Slavie zastavuje Kysela
31:55 Domkářovo výhoz putuje pouze do rukou Trhlíka
30:08 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #13 Ondřej Kuhajda, asistoval #99 Jan Huleš (5:2)
30:08 Huleš si krásně obehrává obránce Pelhřimova a nahráva Kuhajdovi, který zvyšuje vedení domacích
17:59 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #9 Pavel Šimeček (4:2)
17:59 Plzeň zvyšuje vedení
17:44 GÓL Spartak Pelhřimov! 3:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #10 Martin Blažek bez asistence (3:2)
17:44 Chybu domácích trestá Blažek a připisuje si 2. gól v utkání
16:00 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #56 Filip Konrady, asistoval #8 Jakub Mikolášek (3:1)
16:00 Slavia je také úspěšná a zvyšuje vedení
15:12 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Mozr družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za bránění ve hře
15:12 Přesilovku si zahrají domácí
14:40 Kuhajda si úžasně prohodil Kutílka
13:01 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #10 Martin Blažek, asistoval #22 Viktor Vlach (2:1)
13:01 Blažek snižuje vedení domácích a využívá přesilovku
12:20 Skvělý zákrok Trhlíka
11:21 Vyloučen hráč #78 Matěj Rapp družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za špatné střídání
11:21 První přesilovka pro hostující celek
09:05 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #87 Martin Jeníček (2:0)
09:05 Po krásné standartce domácích Slavia zvyšuje vedení
06:00 Trhlík drží Slavii ve vedení
05:04 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #69 David Malkus, asistoval #87 Martin Jeníček (1:0)
05:04 Po nádherné akci Fuchse jde Plzeň do vedení
04:18 Slavia se snaží otevřít skóre dnešního zápasu
01:50 Na balonku je převážně Slavia
00:01 Úvodní buly pro Domácí