6:7
    Jakub ŠÍMA
    (Nový)

T.B.C. Králův Dvůr - Panthers Praha 6:7
branky: 2. Tadeáš Melíšek, 35. František Urbánek, 36. Tomáš Hájek, 46. Adam Lešuk, 59. Jakub Šíma, 60. Jakub Šíma - 4. Matěj Vavroušek, 8. Petr Škoda, 12. Dominik Hudec, 20. Marco Lombino, 25. Dominik Hudec, 31. Petr Škoda, 40. Jan Martinek; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 3:5 + Jan Kšír OS; využití: 3:0; diváků: 120; zásahy brankářů: David Křeček 13, Vít Lukáč 7 - Jan Kobza 12; po třetinách: 1:4, 2:3, 3:0
60:00 Komentář hostů Nováková Andrea (Vedoucí): Dnes jsme se spokojili se stavem po první třetině. Přestali jsme hrát a nechali jsme soupeři zbytečně moc prostoru. Naštěstí jsme dokázali pohlídat poslední minutky a nedovolili jsme soupeři srovnat. Z těchto maličkostí se musíme poučit a eliminovat do play off. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Kubert Michal (Trenér): Zbytečný respekt ze soupeře a darovaná první třetina. Kdyby kluci hráli jako od druhé třetiny tak jsme dneska vyhráli. Kdyby byly ještě dvě minuty tak jsme dneska vyrovnali. Kluci sami viděli, že dokáží hrát vyrovnaně z týmem, který pomýšlí na první ligu. Chtěl bych kluky pochválit za druhou a třetí třetinu. Soupeři přejeme hodně štěstí do play off a největší díky patří naším fanouškům, od kterých potřebujeme v play down pomoct.
60:00 Střely ve 3. části: 6:7
60:00 Děkujeme že jste dneska sledovali náš online přenos zápasu mezi týmy T.B.C.Králův Dvůr  a Panthers Praha. Opět se uvidíme zase příště...
59:15 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 6:7
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #70 Jakub Šíma, asistoval #71 Michal Nový (6:7)
58:55 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 5:7
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #70 Jakub Šíma, asistoval #66 Adam Lešuk (5:7)
58:48 Vyloučen hráč #46 Jan Kšír družstva Panthers Praha - osobní trest
58:48 Vyloučen hráč #46 Jan Kšír družstva Panthers Praha na 2 minuty za nesportovní chování
58:15 Právě probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny dnešního zápasu.
57:03 T.B.C. Králův Dvůr je v 6 hráčích v poli bez brankáře.
56:47 Rozehrávat budou Panthers Praha v rohu domácího týmu.
55:56 domácí mají Šance ale nedávají.
54:55 Panthers Praha stále drží tlak ale nemůžou proměnit branku domácího týmu.
53:33 Panthers Praha drží tlak na polovině soupeře.
53:07 Vyloučen hráč #70 Jakub Šíma družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za nesportovní chování
52:01 Další výborná šance pro tým hostů.
50:43 Míče se drží domácí tým a balónek si drží za bránou než vystřídají.
49:25 Panthers Praha stále drží soupeře pod tlakem ale přesilovka pro tým hostů je neproměněná.
48:22 Tým Panthers Praha si drží míč na polovině soupeře ale zatím bez proměněné branky.
47:09 Vyloučen hráč #7 Štěpán Zavoral družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
47:02 Výborný zákrok golmana domácího týmu T.B.C. Králův Dvůr.
45:58 T.B.C. má rozehrávku v rohu na polovině soupeře.
45:43 Tým Panthers Praha jsu zase v plném počtu.
45:14 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 4:7
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #66 Adam Lešuk bez asistence (4:7)
44:59 Domácí tým má výodnou střeleckou rozehrávku na polovině soupeře.
44:20 Vyloučen hráč #60 Marco Lombino družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:01 Krásný zákrok si připisuje vystřídaný golman domácího týmu.
43:10 Hra je stále plynulá a míček se furt pohybuje.
42:42 Panthers se dostávají do velké šance ale neproměňují.
42:00 Domácí tým drží Panthers Praha stále pod tlakem.
41:02 Od začátku třetí třetiny se hra hraje na polovině hostů.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #32 Vít Lukáč družstva T.B.C. Králův Dvůr
40:00 Střely ve 2. části: 7:8
39:57 Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil #60 Marco Lombino.
39:35 GÓL Panthers Praha! 3:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #72 Jan Martinek, asistoval #50 Daniel Riley (3:7)
39:29 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny a tým T.B.C. Králův Dvůr hraje bez brankáře.
38:43 Vyloučen hráč #49 David Mašát družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost
38:43 Vyloučen hráč #2 Tomáš Hájek družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost
37:58 Obrovskou šanci měli T.B.C. Králův Dvůr, ale brankář hostů výborně zvládnul střelu.
36:47 Na polovině hostů budou rozehrávat T.B.C. Králův Dvůr.
35:35 Buly po dalším gólu vyhrál tým Panthers Praha.
35:21 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 3:6
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #2 Tomáš Hájek, asistoval #56 Miroslav Řehák (3:6)
34:52 Rozehrávku bude mít tým T.B.C. Králův Dvůr na polovině soupeře.
34:07 Buly vyhrál tý m domácích a okamžitě sedostává na polovinu soupeře.
34:06 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 2:6
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #28 František Urbánek, asistoval #70 Jakub Šíma (2:6)
33:44 Vyloučen hráč #25 Petr Škoda družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře
32:12 Hra bude pokračovat na polovině Panthers Praha, kde mají domácí rozehrávku.
30:59 Hra se zase dostala do pohybu a výbornou šanci měli domácí, ale balónek skončil za bránou soupeře.
30:40 Timeout T.B.C. Králův Dvůr
30:40 GÓL Panthers Praha! 1:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #25 Petr Škoda, asistoval #73 Dominik Hudec (1:6)
29:41 Brankář domácího týmu si připisuje velmi hezký zákrok.
27:56 Na hřišti se hráči furt pohybují a drží se aktuálně na balónku hosté.
26:42 Aktuálně se míč drží na florbalkách domácí a snaží se dostat na polovinu soupeře.
26:01 Hra je plynulá a dosté měli výbornou šanci.
24:42 Míč se drží po odehrané buly na polovině domácích a T.B.C. Králův Dvůr jsou pod tlakem.
24:01 GÓL Panthers Praha! 1:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #73 Dominik Hudec z trestného střílení (1:5)
24:00 Panthers Praha dostávají trestné střílení.
23:14 Do šancí se dostávají oba dva dýmy ale právě se řeší zákrok domácích na Panthers Praha na straně T.B.C. v rohu.
22:25 T.B.C. se drží na balónku a soupeře drží pod velkým tlakem.
21:48 Buly bude v domácím rohu.
21:23 Na balónku se drží tým hostů Panthers Praha a míč si zatahuje dostvého pásma.
20:01 Úvodní buly v druhé třetině vyhrál tým T.B.C. Králův Dvůr.
20:00 Vítáme vás opět u dnešního zápasu, doufáme že zápas bude stejně aktivní jako v první třetině.
20:00 Střely v 1. části: 5:12
20:00 Do druhé třetiny půjdou týmy se skórem 4:1 pro hosty.
19:43 GÓL Panthers Praha! 1:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #60 Marco Lombino, asistoval #67 David Zelinka (1:4)
19:42 Rozehrávka pro T.B.C. Králův Dvůr končí v domácí brance.
18:52 Hra se aktuálně drží na polovině Panthers Praha a hra je plynulá.
17:48 Tým hostů drží balónek na polovině soupeře a domácí se nemůžou dostat z tlaku.
16:02 Hra se po dlouhé době přerušila faulem na středu hřiště a budou rozehrávat Panthers Praha.
15:21 Hra je velmi rychlá a je stále plynulá.
14:23 Hráči domácího týmu budou mít standartní rozehrávku na polovině soupeře.
14:13 Panthers Praha vybojovali balónek na polovině domácích a zkouší hnedka vystřelit.
13:02 Hráči obou týmů jsou velmi aktivní a stále jsou v pohybu, stejně jako balónek je stále v pohybu.
12:12 Domácí tým je stále pod tlakem .
11:23 GÓL Panthers Praha! 1:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #73 Dominik Hudec, asistoval #49 David Mašát (1:3)
10:35 Hráči T.B.C. Králův Dvůr si konečně po dlouhé době mohli vystřídat, protože jsou stále pod tlakem soupeře.
09:31 Míč je stále v pohybu a přesouvá se velmi rychle.
08:42 Balónek se bude rozehrávat v rohu domácích pro hosty.
08:01 Buly po druhém gólu hostů vyhrál tým Panthers Praha.
07:51 GÓL Panthers Praha! 1:2
06:34 Panthers Praha drží balón na polovině supeře a stále má skvělý šance.
05:43 Tým domácích T.B.C. je pod tlakem na své hrací polovině.
03:54 Míček se drží na polovině domácích a čekají na šanci.
03:00 GÓL Panthers Praha! 1:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #65 Matěj Vavroušek, asistoval #91 Matouš Hrubý (1:1)
01:37 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:0
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #60 Tadeáš Melíšek, asistoval #70 Jakub Šíma (1:0)
01:17 Tým hostů se dostává do šance, kterou neproměňují.
00:01 Úvodní buly vyhrál tým Panthers Praha a drží míč na své polovině.
00:00 Dobrý večer, vítáme vás u online přenosu, kde se dneska utkají týmy T.B.C. Králův Dvůr proti Panthers Praha. Doufáme že se na dnešní zápas těšíte a za 15 minut začíná úvodní buly našeho zápasu.