• 60 59:45
    7:5
    (Loskot)

FBC DOŠWICH MILEVSKO - Florbal TJ Kobylisy 7:5
branky: 10. Martin Dolejš, 12. Jan Tomaško, 19. Adam Dvořák, 40. Adam Černý, 53. David Kolář, 59. Adam Černý, 60. Martin Dolejš - 7. Matyáš Pik, 22. Tomáš Klouda, 34. Robert Štipka, 45. Vít Komorný, 54. Tadeáš Rychetský; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; diváků: 179; zásahy brankářů: Luboš Zeman 24 - Marek Paleček 20; po třetinách: 3:1, 1:2, 3:2
60:00 Komentář domácích Jiřík Marek (Trenér): Proč nemůžeme jednou vyhrát v klidu? Ptám se všech fanoušků proč to prostě nezvládneme. Asi by to pak nikoho nebavilo :D. Co říct k zápasu. Utrpěli jsme vítezství. Nedáme vyložené šance, k tomu přídáme tragickou druhou třetinu a pak začneme hrát. 3 body jsou doma. Minimálně na jeden den jsme na postupovém místě a to je nejdůležitější. Děkuji všem fanouškům za skvělou atmosféru a snad se uvidíme zase doma při play off. Na závěr bych pozdravil do Písku. Zítra musíte vyhrát zase vy!!
60:00 Komentář hostů Hrdlička Jan (Trenér): Nemůžeme prohrávat zápasy, kdy máme hromadu šancí. To prostě nejde. Jinak děkuji všem hráčům, co dneska nastoupili. Nechali na hřišti úplně vše ale ty šance. Doufám, že ti co dneska nebyli, tak si odpočinuli a příště uděláme ten poslední krok.  Díkyvšem.
60:00 Střely ve 3. části: 7:8
59:45 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 7:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #82 Martin Dolejš, asistoval #58 Jakub Loskot (7:5)
58:35 Ještě to bude drama. Kobylky se nedají jen tak
58:34 Timeout Florbal TJ Kobylisy
58:04 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 6:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #5 Daniel Dolejš (6:5)
53:36 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 5:5
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #17 Tadeáš Rychetský, asistoval #68 Tomáš Klouda (5:5)
52:57 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #60 David Kolář, asistoval #58 Jakub Loskot (5:4)
48:40 Hra na ostří nože. Napětí se může krájet.
44:40 Hosté domácí trestají a máme vyrovnáno.
44:39 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 4:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný, asistoval #21 David Mühlbach (4:4)
44:05 Kobylky v obrovské šanci, není to ale gol.
42:52 Vyloučen hráč #5 Daniel Dolejš družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za špatné střídání
42:52 Uvidíme přesilovku hostů, co se stane?
42:31 Hra má grády!
40:27 Zeman maskou chytá!
40:00 Střely ve 2. části: 9:7
39:07 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:3
35:47 Vyloučen hráč #28 Jan Pozler družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za opakované přestupky
33:52 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 3:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #86 Robert Štipka, asistoval #52 Vít Komorný (3:3)
32:39 Vyloučen hráč #22 Petr Dolejš družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
32:34 Začíná se přiostřovat v osobních soubojích.
30:33 Hra se přelévá ze strany na stranu. Je vidět na každém týmu, že chce hodně.
25:49 Dan Hrůza našel Petra Dolejše, ten ve velké šanci střílí vysoko nad.
25:11 Další dobrý zákrok Zemana po standardní situaci hostů.
21:22 Potrestaná chyba domácích do šibenice
21:21 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 3:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #68 Tomáš Klouda, asistoval #16 Mark McIntosh (3:2)
20:35 Dobrý zákrok Zemana!
20:19 Velká šance domácích. Loskot nabídku od Dolejše prováhal.
20:00 Střely v 1. části: 10:14
18:09 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #32 Adam Dvořák, asistoval #60 David Kolář (3:1)
15:15 Každý chvilku tahá pilku
11:57 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #47 Jan Tomaško, asistoval #32 Adam Dvořák (2:1)
11:22 Hosté ve velké šanci, Zeman je proti
09:29 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #82 Martin Dolejš, asistoval #66 Jan Loskot (1:1)
06:49 Došwich více na míčku, ale hosté poprvé skórují.
06:48 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 0:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #33 Matyáš Pik bez asistence (0:1)
04:49 Zatím bez velkých šancí
01:49 Utkání má od začátku velký náboj
00:01 Buly pro domácí